BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Dečki stignete još samo danas i sutra ako želite osjetiti pravu malu Brazilku (iako piše Spain). Cura je čak i ljepša uživo. Tako je preslatka da sam odmah na vratima promjeni sa pola na sat vremena. Za te novce samo da je diraš je ok. Tijelo i faca savršeno, sve zategnuto, guza strši, cice silikoni odlično odrađeni. Ma nema greške. U akciji pušenje sa i odrađuje odlično, podatna, možeš sve poze i baš se dobro zguštaš. Ne mogu protiv sebe kad volim lizat picu, a ona je baš za to. Prvo se malo opirala, jer kao to neće, a onda je s guštom svršila i još me držala za glavu i namještala onako kako joj paše uhhh...
Cifra 140/190 apsolutno opravdava. Stan je u Voćarskoj iznad Kvatrića i dogovor je bio ok, samo što je počinjala tek iza 16h, ali sam bar bio prvi, taman se bila otuširala i oprala kosu koja joj pada prek guzice. Prava lutkica za memorirati, jer takvo nešto ćemo rijetko kad dobiti u ruke.
Veli da se više ne vraća u Zg
Dali se ljubi?
 
Da. Ispočetka malo suzdržano, valjda dok ne vidi da li joj paše, a onda prihvaća jezik i udri. Možda neće biti sa svima isti doživljaj, ali samo polako bez forsanja i onda sve ide. Sama je u stanu i prvo malo isprobava kakav si, a onda se opusti. Tko voli starije, možda se malo razočara, jer fakat izgleda kao da ima 18
 

Dečki stignete još samo danas i sutra ako želite osjetiti pravu malu Brazilku (iako piše Spain). Cura je čak i ljepša uživo. Tako je preslatka da sam odmah na vratima promjeni sa pola na sat vremena. Za te novce samo da je diraš je ok. Tijelo i faca savršeno, sve zategnuto, guza strši, cice silikoni odlično odrađeni. Ma nema greške. U akciji pušenje sa i odrađuje odlično, podatna, možeš sve poze i baš se dobro zguštaš. Ne mogu protiv sebe kad volim lizat picu, a ona je baš za to. Prvo se malo opirala, jer kao to neće, a onda je s guštom svršila i još me držala za glavu i namještala onako kako joj paše uhhh...
Cifra 140/190 apsolutno opravdava. Stan je u Voćarskoj iznad Kvatrića i dogovor je bio ok, samo što je počinjala tek iza 16h, ali sam bar bio prvi, taman se bila otuširala i oprala kosu koja joj pada prek guzice. Prava lutkica za memorirati, jer takvo nešto ćemo rijetko kad dobiti u ruke.
Veli da se više ne vraća u Zg
Sada je napravila još jedan profil ... Anna. Hm, ne bi trebala biti ni od početka takova kako kažeš pa kasnije dopuštat...kad je već na profil stavila šta sve radi.
 
Sada je napravila još jedan profil ... Anna. Hm, ne bi trebala biti ni od početka takova kako kažeš pa kasnije dopuštat...kad je već na profil stavila šta sve radi.
Ima još jedan profil Larissa ili tak nekak.

Istina, to je kurva, ne bi trebala nuditi usluge "kako joj se netko svidi" jer to nije profesionalno ponašanje. Ili radiš nešto ili ne.

A profil popunjavaju agenti tako da uglavnom to i nije neka referenca, osim uređenih agencija kao ova koja nudi brazilke po 150/220.

Bio netko kod ove? Došla valjda jučer, ali na broju nema odgovora:
 
Eh kad bi djevojka brazilka "Tifhany" došla!! ...Ja bio lani s njom i Isis (koja je sada tu solo) skupa....ta malecka plavuša je žiivvvaaaa vatra, nije se suzdržavala ma ni od prve sekunde...kako je navalila, doslovno "me pojela". A izgled, ma preslatka, džepna venera na kvadrat.
 
Bio netko kod jedne od ove dvije slatkice?
 

Ova mi se čini mrak, kao i cijena..
 
Samo da vam ustedim vrijeme, Karol nije u Zagrebu... neka plavusa umjesto nje (nije losa, al nisam htio iz principa). Jebem mater ovim jazavcima jer sam se poveselio da cu probat Karol nakon sto mi je promakla zadnji put kad je bila
 

Isao bi jos ove? Jel prava, zna netko?
 

Ova je debela, 35+ godina, po figuri niti slična slikama (po faci mogu biti njene slike, ali prije nekih 10-15 godina i 15-20 kila manje). Ja ne znam tko njoj daje petice...
 

Ova je debela, 35+ godina, po figuri niti slična slikama (po faci mogu biti njene slike, ali prije nekih 10-15 godina i 15-20 kila manje). Ja ne znam tko njoj daje petice...
I faca na slikama je dodatno fotošopirana, na wapp šalje slike bez filtera, ali opet te prastare i nereleventne.
 
Samo da vam ustedim vrijeme, Karol nije u Zagrebu... neka plavusa umjesto nje (nije losa, al nisam htio iz principa). Jebem mater ovim jazavcima jer sam se poveselio da cu probat Karol nakon sto mi je promakla zadnji put kad je bila
ak su tak napravili onda im mamu jebem, hvataju na jednu od najjacih zenski kaj je tu bila, bravo da si se okrenuo i hvala na ustedi vremena jer joj se bas htio danas javit
 
Iskustva netko?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh