BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

 

Ovo je lažni profil, ali je jedan od profila preko kojeg ćete doći do jedne krasne curke.
Spada u slim skupinu. Prava pravcata barbika sa kosom do pupka. Stvarno lijepo lice.
Nježna i jako umiljata no u isti čas i strastvena.
Tako bi uvijek trebalo biti, odeš sa osjećajem da je uživala biti s tobom.
Dobit ćete sliku prije sustreta.
Iqos bez.
True ;)
 
Bio sam, slike su njene, ali, puno bolje nego u zivo rekao bih da su od prije nekoliko godina.
Ali usluga je više nego dobra, trudi se odličan oral, pravi GFE.
Kolega. Vidim da je digla sa 100 na 150/30 min.
Daleko je to od GFE.
Ona je pravi profi. Samo da te što prije odradi.
Nisi ti onda još naletio na pravi GFE.
Usluga je ok ali...
 
Kolega. Vidim da je digla sa 100 na 150/30 min.
Daleko je to od GFE.
Ona je pravi profi. Samo da te što prije odradi.
Nisi ti onda još naletio na pravi GFE.
Usluga je ok ali...
Nisam bio kod nje, ali ne mora nuzno biti da svima pruza jednako dobru uslugu. Naletis joj u trenutku kad je lose raspolozena ili joj se mozda ne svidis i dobijes losiju uslugu nego sto cura obicno pruza. I samom mi se to vrlo nedavno dogodilo s curom koju svi hvale, a mene hladno odradila.
 
….netko nesto o ovima? Tnx😉
 
Nisam bio kod nje, ali ne mora nuzno biti da svima pruza jednako dobru uslugu. Naletis joj u trenutku kad je lose raspolozena ili joj se mozda ne svidis i dobijes losiju uslugu nego sto cura obicno pruza. I samom mi se to vrlo nedavno dogodilo s curom koju svi hvale, a mene hladno odradila.
Ako je loše volje ne mora raditi taj dan i ja sam loše volje vrlo često pa se moram smijati svojim klijentima
 
Nisam bio kod nje, ali ne mora nuzno biti da svima pruza jednako dobru uslugu. Naletis joj u trenutku kad je lose raspolozena ili joj se mozda ne svidis i dobijes losiju uslugu nego sto cura obicno pruza. I samom mi se to vrlo nedavno dogodilo s curom koju svi hvale, a mene hladno odradila.
Kolega.
Gabriela ima puno, puno više utakmice u nogama nego ti i ja skupa. Ona je profi i čisto sumnjam da joj se usluga može puno razlikovati od klijenta do klijenta.
Ponavljam, usluga je ok ali nema tu GFE.
Cure koje su tek u ovom poslu mogu puno varirati od dana do dana, od klijenta do klijenta ali ona ne.
 

Ponuda u Zg je koma. Hrpa duplih oglasa i čini mi se da su sve sa fake fotkama ruskinje i ukrajinke, osim latino cura.
Za sutra sam dogovorio ovu slovenku pa ćemo vidjeti. Poslala mi je fotku i tvrdi da je ona.
Prostor u Ilici. Ako netko nešto zna neka napiše.
 

Ponuda u Zg je koma. Hrpa duplih oglasa i čini mi se da su sve sa fake fotkama ruskinje i ukrajinke, osim latino cura.
Za sutra sam dogovorio ovu slovenku pa ćemo vidjeti. Poslala mi je fotku i tvrdi da je ona.
Prostor u Ilici. Ako netko nešto zna neka napiše.
To ti je 100% fake i mogu to tvrditi bez da znam tko te dočeka na vratima; od opisa profila, slika pa sve do cijene - klasični fake profil za neku jadnu ukrajinku ili ruskinju. To ne mora značiti da ta koja je na adresi nije zgodna ili je loša (makar uglavnom je za tu cijenu), ali kontaktiraj još nekoliko profila sa sličnim opisom (po mogućnosti s drugog broja i malo drugačijim pristupom) i sigurno će ti njih 4-5 poslati tu istu adresu.
 
To ti je 100% fake i mogu to tvrditi bez da znam tko te dočeka na vratima; od opisa profila, slika pa sve do cijene - klasični fake profil za neku jadnu ukrajinku ili ruskinju. To ne mora značiti da ta koja je na adresi nije zgodna ili je loša (makar uglavnom je za tu cijenu), ali kontaktiraj još nekoliko profila sa sličnim opisom (po mogućnosti s drugog broja i malo drugačijim pristupom) i sigurno će ti njih 4-5 poslati tu istu adresu.
Imaju oni i nekoliko "stvarnih" slika i videa koje šalju, ali najčešće nije ta sa slika ili ona za koju tvrde da je.
To su one iste iz Kružićeve i Branimirove.
 

Ponuda u Zg je koma. Hrpa duplih oglasa i čini mi se da su sve sa fake fotkama ruskinje i ukrajinke, osim latino cura.
Za sutra sam dogovorio ovu slovenku pa ćemo vidjeti. Poslala mi je fotku i tvrdi da je ona.
Prostor u Ilici. Ako netko nešto zna neka napiše.
Odi kod Ketty/Katty, ona je provjerena i jeftinija od ovih fejkuša. Brazilka (sitna s oblinama i engleski nula)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh