BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio sam kod ove prije par tjedana, ali nisam imao volje išta pisati. Pratim kako ju na sve strane hvale i pitam se jesam li ja jedini koji je imao lose iskustvo s njom. Hladna, staložena. Trudi se, ali ne ono da mi pruži super iskustvo vec samo da me sto prije matira. Nakon cca pol sata mi, isfrustrirana sto me nikako ne uspjeva matirati, zaprijeti da moram svršiti. Mislim si, ajd dobro, svrsim pa kratki odmor i nakon toga drugo poluvrijeme. Ali, ne, ne. Kaze zenska no more sex, no drugo poluvrijeme! Stoga smo ostatak vremena potrosili na obicnu dosadnu bezvrijednu masažu.

A za ovu djevojku imam samo riječi hvale. Vesela, simpatična, lijepa, draga, opuštena cura. Kara se kao da to radi iz vlastitog užitka. Grize (doslovno hehe), svršava, veselo iščekuje špric u usta (kojeg joj ja nažalost nisam uspio pružiti jer sam se u prethodna dva pucnja potpuno ispraznio). Sve u svemu, jedno jaako lijepo iskustvo!
 
Bio sam kod ove prije par tjedana, ali nisam imao volje išta pisati. Pratim kako ju na sve strane hvale i pitam se jesam li ja jedini koji je imao lose iskustvo s njom. Hladna, staložena. Trudi se, ali ne ono da mi pruži super iskustvo vec samo da me sto prije matira. Nakon cca pol sata mi, isfrustrirana sto me nikako ne uspjeva matirati, zaprijeti da moram svršiti. Mislim si, ajd dobro, svrsim pa kratki odmor i nakon toga drugo poluvrijeme. Ali, ne, ne. Kaze zenska no more sex, no drugo poluvrijeme! Stoga smo ostatak vremena potrosili na obicnu dosadnu bezvrijednu masažu.

A za ovu djevojku imam samo riječi hvale. Vesela, simpatična, lijepa, draga, opuštena cura. Kara se kao da to radi iz vlastitog užitka. Grize (doslovno hehe), svršava, veselo iščekuje špric u usta (kojeg joj ja nažalost nisam uspio pružiti jer sam se u prethodna dva pucnja potpuno ispraznio). Sve u svemu, jedno jaako lijepo iskustvo!
Bio sam i ja kod Mel Maia na preporuku kolege. Potvrđujem sve napisano.
Kod Valentine sam mislio otići sutra, ali me cijeli dan drži na ledu, ne odgovara, ako i odgovori mislim da ću je odjebati.
 
Kad bas zelis u detalje ja cu ti ispricati kako je meni bilo s jednom od tih 'top' cura.Dogovorili smo se skroz jednostavno kroz par poruka.Cekala me kod ulaznih vrata zgrade u kojoj je imala apartman full sredena ( znaci stikle nasminkana, uska haljina, plava duga kovrcava kosa, savrsen parfem ).Definitivno najljepsa cura koju sam vidia u zivotu.Na ulazu smo malo popricali pa smo otisli u njen apartman(luksuzan uredan sreden).Popili malo vina pricali smo oko 15-ak minuta(ime odkud je godine i tako se malo upoznali).Skinula je haljinu ispod imala crne cipkaste tange i grudnjak odmah da kazem cura je imala 22 godine sise 2-3 guzica srednja ali zategnuta.Otisli u sobu ona me polako skinula kroz predigru koja je trajala mozda oko 10-ak minuta.Prvo oral koji je savrsen i nije stala pusit dok meni nije bilo dosta pa potom sex sa kondomom.Doggy radi vrhunski izmjenili jos par poza svrsavanje u usta.Ne voli prebrz tempo tako da je sex malo duze traja.Definitivno full GFE .Poslije se otisli istusirati gdje je vise manje ona sve radila jabsam samo staja i uziva.Popili smo jos jedno pice malo popricali i to je to.Cura je iz ukrajine pa smo sve na engleski pricali.Definitivno za ponoviti jer po mom misljenju nemas osjecaj da si samo jos jedan klijent kojeg se zeli sto prije rijesit.Cijelo vrijeme je nasmijana i da ti svu svoju paznju.Ja sam platia ili 250 ili 300 eura za sat ali sam bia oko 1:45 tako da kad se vrati idem ponovo.
To budala samo plati
 
Ali ljudi moji, najbolji sex je bio sa Luom, ili Antonella, kako gdje se predstavljala. S njom sam bio prvo u Rijeci, pa u Zg i onda je otišla u Zadar. A onda se vratila u Zg dva dana prije leta za Brazil i onda sam je doveo kod sebe u apartman i odradio prije leta. Ljudi moji, to je bilo nešto fakat skroz za jednu posebnu recenziju. Ali neću sad o tome, jer je neće biti barem 6 mjeseci natrag u Europi, tako je rekla, pa nema smisla. Ostali u kontaktu, šalje mi fotke iz Brazila i uedno se javlja. Mislim da s i o njoj pisalo na ovom forumu
Možeš li staviti link na nju da vidimo koja je.....ima ih više s tim imenima, a ti ćeš ju po fotkama prepoznati
 

... Trudi se, ali ne ono da mi pruži super iskustvo vec samo da me sto prije matira. Nakon cca pol sata mi, isfrustrirana sto me nikako ne uspjeva matirati, zaprijeti da moram svršiti. Mislim si, ajd dobro, svrsim pa kratki odmor i nakon toga drugo poluvrijeme. Ali, ne, ne. Kaze zenska no more sex, no drugo poluvrijeme! Stoga smo ostatak vremena potrosili na obicnu dosadnu bezvrijednu masažu.
...

Katastrofa. Ukrala ti bar 150 oura!!!
 

Ovo je lažni profil, ali je jedan od profila preko kojeg ćete doći do jedne krasne curke.
Spada u slim skupinu. Prava pravcata barbika sa kosom do pupka. Stvarno lijepo lice.
Nježna i jako umiljata no u isti čas i strastvena.
Tako bi uvijek trebalo biti, odeš sa osjećajem da je uživala biti s tobom.
Dobit ćete sliku prije sustreta.
Iqos bez.
 

Nije Poljakinja kao što piše već Ukrajina. Slike nisu njezine, ili su starije. Ima više kila od navedenog, lijepe prirodne sise, ali je u se u poprilično nezainteresirana. Šteta 150 za 30 min, previše...
 

Nije Poljakinja kao što piše već Ukrajina. Slike nisu njezine, ili su starije. Ima više kila od navedenog, lijepe prirodne sise, ali je u se u poprilično nezainteresirana. Šteta 150 za 30 min, previše...
Slike su od IG martskayaya, sama google pretraga slika odmah izbaci profil, tako da slike 100% nisu njezine
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh