BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Danas se naručio kod ove. Pimp tražio 250/h, ponudio 200 i na kraju je prihvatio. Međutim, kada sam došao, nije ženska koja je na slikama. Otvorio mi mladi curetak od 20g, kaže da je poljakinja i da ostaje do petka u Zg. Kad sam već došao, ostao sam, iako kažem, nema veze sa ovom na slikama. Mala je simpa i kao trudi se, ali se vidi da je neiskusna. Masaža lagano trljanje, oral bez i onda cowgirl do kraja. Nije mi se dalo drugi put. Ne može se opustiti, stalno šapće zbog susjeda itd. Lokacija Branimirova 39. Tamo sam već bio sa nekom drugom Ukrajinkom i bila je skroz loša. Sad ova opet loša. Uglavnom ovu adresu treba izbjegavati. Sad mi je žao da se nisam okrenuo i otišao. Ocjena 3/10
 
Skužio sam, iako piše independent, da ako nema slike na Whappu ili je neka koja nije povezana sa ženskom s oglasa, da je ustvari pimp ili neka muljaža. Mislim da treba gađati samo one kojima profilna fotka odgovara onima koje su u oglasu. Bar mi se tako pokazalo do sada. Tako mi je bilo i sa ovim gore, nema profilnu sliku uopće i ispalo da je pimp i kad dođeš tamo, nije ona s oglasa, a piše independent.
 
Skužio sam, iako piše independent, da ako nema slike na Whappu ili je neka koja nije povezana sa ženskom s oglasa, da je ustvari pimp ili neka muljaža. Mislim da treba gađati samo one kojima profilna fotka odgovara onima koje su u oglasu. Bar mi se tako pokazalo do sada. Tako mi je bilo i sa ovim gore, nema profilnu sliku uopće i ispalo da je pimp i kad dođeš tamo, nije ona s oglasa, a piše independent.
Ukrajinske, Ruskinje, Poljakinje i druge s istoka su većinom "fake" profili i iza njih stoji puno. Latino cure su pouzdanije, iako i kod njih bude ponekad pimp, ali uglavnom što vidiš to i dobiješ.
 
Možeš li staviti link na nju da vidimo koja je.....ima ih više s tim imenima, a ti ćeš ju po fotkama prepoznati

Ukrajinske, Ruskinje, Poljakinje i druge s istoka su većinom "fake" profili i iza njih stoji puno. Latino cure su pouzdanije, iako i kod njih bude ponekad pimp, ali uglavnom što vidiš to i dobiješ.
Mala veli da studira pravo u Varšavi i da ne želi da je netko od rodbine ili poznanika vidi na fotkama, jer bi je izbacili s faksa. Ok, ali koji kurac, onda ja dobijem ono što nisam tražio. Mogao sam se okrenuti, ali mi se nije dalo, jer sam se već ufurao. Kod latino cura je sigurno druga priča, njih boli briga za takve stvari pa su većinom real fotke. Ne idem više definitivno kod ukrajinki, ruskinja i sličnih bezveznjača.
 
Mala veli da studira pravo u Varšavi i da ne želi da je netko od rodbine ili poznanika vidi na fotkama, jer bi je izbacili s faksa. Ok, ali koji kurac, onda ja dobijem ono što nisam tražio. Mogao sam se okrenuti, ali mi se nije dalo, jer sam se već ufurao. Kod latino cura je sigurno druga priča, njih boli briga za takve stvari pa su većinom real fotke. Ne idem više definitivno kod ukrajinki, ruskinja i sličnih bezveznjača.
Vjeruj mi, Latine su najbolje. Ja sam nedavno s jednom imao super iskustvo. Platio pola sata, ali svršio za desetak minuti. Jbg, mala je bila predobra. Nakon toga je ja malo mazio i ljubio, "gospodin" se ekspresno digao. Ja stavio njenu ruku na njega i kažem "on bi još", a ona meni "ajmo...". Vrh! 😊
 
Vjeruj mi, Latine su najbolje. Ja sam nedavno s jednom imao super iskustvo. Platio pola sata, ali svršio za desetak minuti. Jbg, mala je bila predobra. Nakon toga je ja malo mazio i ljubio, "gospodin" se ekspresno digao. Ja stavio njenu ruku na njega i kažem "on bi još", a ona meni "ajmo...". Vrh! 😊
Koja je bila?
 

Danas se naručio kod ove. Pimp tražio 250/h, ponudio 200 i na kraju je prihvatio. Međutim, kada sam došao, nije ženska koja je na slikama. Otvorio mi mladi curetak od 20g, kaže da je poljakinja i da ostaje do petka u Zg. Kad sam već došao, ostao sam, iako kažem, nema veze sa ovom na slikama. Mala je simpa i kao trudi se, ali se vidi da je neiskusna. Masaža lagano trljanje, oral bez i onda cowgirl do kraja. Nije mi se dalo drugi put. Ne može se opustiti, stalno šapće zbog susjeda itd. Lokacija Branimirova 39. Tamo sam već bio sa nekom drugom Ukrajinkom i bila je skroz loša. Sad ova opet loša. Uglavnom ovu adresu treba izbjegavati. Sad mi je žao da se nisam okrenuo i otišao. Ocjena 3/10
Jel mozda tamna, osim podrucja bikinija? Crna kosa, niza?
 
Vjeruj mi, Latine su najbolje. Ja sam nedavno s jednom imao super iskustvo. Platio pola sata, ali svršio za desetak minuti. Jbg, mala je bila predobra. Nakon toga je ja malo mazio i ljubio, "gospodin" se ekspresno digao. Ja stavio njenu ruku na njega i kažem "on bi još", a ona meni "ajmo...". Vrh! 😊
Pa vecinom ovi oglasi di nema cjene, ni ikakvog teksta i di su sture informacije, znaci da neces dobit curu sa slike.
Tako jednom, kazem agentu Posalji mi molim te sliku cure koja ce me docekati. Jer necu dolazit bezveze i okrenut se na vratima. Postedi i mene i curu toga. Zelim znati tko ce me docekat. Posalje on dvi slike. Cura na slici ono ok ali nista posebno. Malo egzoticno izgleda, ka malo baca na azijatkinju. Pa pristanem.
Kad sam dosa cura BOMBA. ruskinja. Kaze da je iz neke regije(zaboravija sam ime) kao nisu oni bas rusi.
Uglavnom. Zenska prirodna. Nista plasticno, zgodna, lipa, simpaticna i nasmijana, zna sta radi. Ura vrimena, dva puta. Uhhh najbolje iskustvo. I pitam je ja pa zasto ne stavi svoje slike i oglas. Kaze tu sam 5 dana. Agentima se valjda nije dalo zaebavat.
Uglavnom, tija sam rec. Nikad ne znaš, nekad i pozitivno iznenade😃
Ali ja uglavnom nisam ima situaciju da me doceka druga cura od one cije sam slike dobija. Ja im uvik kazem da mi posaljiu bar jednu sliku cure, ne mora bit "nude" . I da cu otic ako ne bude ta sa slike.
 
Pozdrav, kako da znam jesu li pravi, većina traži PayPal plaćanje, ne mogu gotovinu?
Jel kod svi je ono one shot kako sto kazu ili ne?
 
Skužio sam, iako piše independent, da ako nema slike na Whappu ili je neka koja nije povezana sa ženskom s oglasa, da je ustvari pimp ili neka muljaža. Mislim da treba gađati samo one kojima profilna fotka odgovara onima koje su u oglasu. Bar mi se tako pokazalo do sada. Tako mi je bilo i sa ovim gore, nema profilnu sliku uopće i ispalo da je pimp i kad dođeš tamo, nije ona s oglasa, a piše independent.
uz duzno postovanje tebi i tvojoj obitelji - NO SHIT

- ako nema slike na wapu, velike su sanse da nece biti dobro iskustvo
- ako se osoba s kojom se dopisujes ponasa ko chat robot i daje samo osnovne informacije (da ne kazem, navaljuje da kazes vrijeme kad ces doci), velike su sanse da nece biti dobro iskustvo
- ako osoba s kojom se dopisujes nakon par minuta tipkanja sama ponudi majnu cijenu, velike su sanse da nece biti dobro iskustvo
- ako na apsolutno svako tvoje pitanje odgovori pozitivno (znaci, pimp potvrduje sve samo da dodes, ni ne cita sto pises i cura zapravo ni ne zna sta treba raditi), velike su sanse da nece biti dobro iskustvo
...
 

Danas se naručio kod ove. Pimp tražio 250/h, ponudio 200 i na kraju je prihvatio. Međutim, kada sam došao, nije ženska koja je na slikama. Otvorio mi mladi curetak od 20g, kaže da je poljakinja i da ostaje do petka u Zg. Kad sam već došao, ostao sam, iako kažem, nema veze sa ovom na slikama. Mala je simpa i kao trudi se, ali se vidi da je neiskusna. Masaža lagano trljanje, oral bez i onda cowgirl do kraja. Nije mi se dalo drugi put. Ne može se opustiti, stalno šapće zbog susjeda itd. Lokacija Branimirova 39. Tamo sam već bio sa nekom drugom Ukrajinkom i bila je skroz loša. Sad ova opet loša. Uglavnom ovu adresu treba izbjegavati. Sad mi je žao da se nisam okrenuo i otišao. Ocjena 3/10
ta adresa je lutrija..
bio tamo 3-4 puta... par puta jebeno, par puta uzas...
al generalno pametnije izbjegavati samo zbog ovih pimpova koji sam cekaju da sjebu
 

Konacno dogovorio ovu malu.
Meni ful zgodna crnkinja, slike njene, stvarno je tako tanka, sise jako male, visoka 175-180.
Ja sam isao radi anala s tak tanasnom curom. Prima bez problema, sex dobar, ali bez neke njene inicijative, ali mozes kak hoces. Pusenje bez osrednje. Tu mislim da je problem bio u tome kaj je treba bila napljugana. Kad sam usao u apartman zapuhnuo me miris trave tak da je malo bezvoljna, ali ne u smislu da nece, nego smile od uha do uha, namjestava se za udaranje, ali je naprosto napljugana.
Godine bih rekao 20.
Cijena 150/200 + 50 anal, ja sam se na kraju dogovorio za 20 min za 150, a ispalo je 25 min tak da ok pogodba.
Bas mi je zgodna, iako volim sisate, ali je bila interesantna zbog roze fuge
Ovo je transic 1/1 hahahaahahah ko da je musko
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh