BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ma bravo, i sporazumevaćete se sa Juno potkivano ferencvaroš pišta 😂
Da tamo ima pičke za osetno manje para, ne bi bile te cene na EGE - naprosto bi same morale da spuste jer niko ne bi išao.
Zakon ponude i potražnje je jasan, a između makroa i agencija je ljubav otprilike kao između svih krimi-džimi ekipa tako da nema govora o kartelskom dogovoru, obaveznim minimalnim cenama itd… toliko košta jer su troškovi ovoliki a onoliko njih je spremno da to plati. Nisi u toj ekipi? Jbg, ili smanji kriterijume ili zaradi pa plati
 
Tako je kad se samo gledaju gole brojke. A di je avion vamo i tamo? Putovanja grad do grada? Valjda apartman skuplji? Rizik kad te uhvatu? I kako ce za pun kuferu para vratiti u domovinu? Ako se ne varam je granica 10000€. A koliko uzima recimo Western Union?

Na kraju gulimo mi njih 😉
Jah. A kad im uđeš na Instagram profil kupljena torbica Dior, nakit Swarowski, haljina D&G, patike Balenciaga ili Carl Lagerfield...rentanje Porschea, fancy restorani🙄 garant je do rizika da ih uhvate i skupe karte...Mi imamo izreku: koga je gladni kurac napravio njemu je uvijek malo 😑
 
Jah. A kad im uđeš na Instagram profil kupljena torbica Dior, nakit Swarowski, haljina D&G, patike Balenciaga ili Carl Lagerfield...rentanje Porschea, fancy restorani🙄 garant je do rizika da ih uhvate i skupe karte...Mi imamo izreku: koga je gladni kurac napravio njemu je uvijek malo 😑
Pa naravno da imaju... Ostane njima neto 1000€ sigurno na dan. Pa onda mogu i te torbice kupovati
 
Ma bravo, i sporazumevaćete se sa Juno potkivano ferencvaroš pišta 😂
Da tamo ima pičke za osetno manje para, ne bi bile te cene na EGE - naprosto bi same morale da spuste jer niko ne bi išao.
Zakon ponude i potražnje je jasan, a između makroa i agencija je ljubav otprilike kao između svih krimi-džimi ekipa tako da nema govora o kartelskom dogovoru, obaveznim minimalnim cenama itd… toliko košta jer su troškovi ovoliki a onoliko njih je spremno da to plati. Nisi u toj ekipi? Jbg, ili smanji kriterijume ili zaradi pa plati
Vidi Sofrinije malo si mi čudan? Braniš napuhane cijene na EGE i vodiš raspravu sa kolegama. Sugeriraš im da smanje kriterije ili zarade. Kakva je veza tebe i EGE-a? Da ti kažem, mali postotak cura opravdava 200-250-300,vrlo mali broj i točka. Ako si kolega i koristiš usluge moraš znati da ono šta ti platiš 250 ja platim 150,pa ti samo nastavi.Možemo,hoćemo i želimo platiti uslugu, ali ne baš da nam se vuku uši
 
Budimo realni,nas nekoliko tu koji odemo smo ništa u moru turista,poduzetnika,sportaša... koji koriste njihove usluge na čestoj bazi.

Možemo mi do sutra bojkotirat, žalit se il napadat ih nećemo ništa napravit s tim..
One imaju posla i bez nas i uvijek će imat, koja god, dal na PO dal na Ege. Svaka roba ima svog kupca, nas će uvijek odrađivat preko kurca jer uvijek netko želi popust i ponaša se ko krkan.. To je posao gdje pare idu, pimpovi koji raspolažu s njima, nikad ne pričate s curom makar mislite da pričate ali ne..
Tako da, najbolje je da tko može ode, tko ne neka potrazi drugo jer s ovim žaljenjem ne znam dal će se nešto promjenit. 🙂
 
Boli njih briga za par loših recenzija tu i za to šta je ovaj dobio nešto a ovaj nije, njima je samo da dođeš, kod koje i po šta nije bitno samo da dođeš tako da.. mislim da nema smisla gubit energiju na njih. 😁
 
Vidi Sofrinije malo si mi čudan? Braniš napuhane cijene na EGE i vodiš raspravu sa kolegama. Sugeriraš im da smanje kriterije ili zarade. Kakva je veza tebe i EGE-a? Da ti kažem, mali postotak cura opravdava 200-250-300,vrlo mali broj i točka. Ako si kolega i koristiš usluge moraš znati da ono šta ti platiš 250 ja platim 150,pa ti samo nastavi.Možemo,hoćemo i želimo platiti uslugu, ali ne baš da nam se vuku uši
U temi se od prve strane pojavljuju likovi koji se prenemažu kako su devojke skupe, a cena stalno raste. Pa kako to 😄
Plaćam uslugu koja mi odgovara za iznos koji mi ne predstavlja opterećenje. Da li bih voleo da to mogu da dobijem u pola cene ili džabe? Naravno, ali ne treba biti dete pa sanjati nestvarne snove.
Da li me briga koliko takvu uslugu plaćaš ti, ovaj ili onaj? Ne, za to me baš zabole 👍 taj mentalitet seoskog centarfora mi je baš stran, da li plaćam isto ili manje/više kao drugi mi je zadnja rupa na svirali. Plaćam i radim ono što meni odgovara.

Tako da se sve svodi na to: ne možeš jebati dobre cice po ceni koju ti odrediš. Ili smanji kriterijume ili zaradi pa prcaj, eto toliko je jednostavno 😃

Btw Skarlet je od juče u BGD, ako danas uskladim termine eto me sa novim iskustvom 😎
 
U temi se od prve strane pojavljuju likovi koji se prenemažu kako su devojke skupe, a cena stalno raste. Pa kako to 😄
Plaćam uslugu koja mi odgovara za iznos koji mi ne predstavlja opterećenje. Da li bih voleo da to mogu da dobijem u pola cene ili džabe? Naravno, ali ne treba biti dete pa sanjati nestvarne snove.
Da li me briga koliko takvu uslugu plaćaš ti, ovaj ili onaj? Ne, za to me baš zabole 👍 taj mentalitet seoskog centarfora mi je baš stran, da li plaćam isto ili manje/više kao drugi mi je zadnja rupa na svirali. Plaćam i radim ono što meni odgovara.

Tako da se sve svodi na to: ne možeš jebati dobre cice po ceni koju ti odrediš. Ili smanji kriterijume ili zaradi pa prcaj, eto toliko je jednostavno 😃

Btw Skarlet je od juče u BGD, ako danas uskladim termine eto me sa novim iskustvom

U temi se od prve strane pojavljuju likovi koji se prenemažu kako su devojke skupe, a cena stalno raste. Pa kako to 😄
Plaćam uslugu koja mi odgovara za iznos koji mi ne predstavlja opterećenje. Da li bih voleo da to mogu da dobijem u pola cene ili džabe? Naravno, ali ne treba biti dete pa sanjati nestvarne snove.
Da li me briga koliko takvu uslugu plaćaš ti, ovaj ili onaj? Ne, za to me baš zabole 👍 taj mentalitet seoskog centarfora mi je baš stran, da li plaćam isto ili manje/više kao drugi mi je zadnja rupa na svirali. Plaćam i radim ono što meni odgovara.

Tako da se sve svodi na to: ne možeš jebati dobre cice po ceni koju ti odrediš. Ili smanji kriterijume ili zaradi pa prcaj, eto toliko je jednostavno 😃

Btw Skarlet je od juče u BGD, ako danas uskladim termine eto me sa novim iskustvom 😎
Osvrćeš se na svaki komentar, a zabole te, a voleo bi nižu cenu??? Kontradiktoran si. Lutaš. A termin seoskog centarfora ostavi za drugdje. Nisi čitao sa razumijevanjem. Naime, ja ne želim da me povlače za uši sa nerealnom cijenom. Volim pošteno i to dobijem. Ne u pola cijene niti besplatno nego samo realno. Tko se želi razbacivati neka izvoli. Živio ti meni 100 godina u zdravlju, srići i plaćanju
 
Bukvalno dve rečenice nisi shvatio sa razumevanjem 😂
“Zabole me koliko neko drugi plaća” znači da sutra kad cimnem neku devojku i kaže mi da je sat 250e neću reći a kako si Peri dala za 200 ili 150, kako je prošle godine bilo 200.
Da, voleo bih da ne moram ovo da plaćam (kao i bilo šta drugo što plaćam) jer mi davanje novca ne predstavlja izvor sreće. Ali neću plakati jer treba da platim.
I na kraju finale: šta je realna a šta nerealna cena 😁 kako se to određuje?
Jesu li “realne” satnice vodoinstalatera ili molera? Jesu li “realne” cene u oglasima za Škodu ili Golfa sa 150.000km na satu za 4 godine? Itd… “nije realno” i “nemam te pare” nisu ista stvar, kad to shvatite onda ćete pre i doći do tih para.
 
Bukvalno dve rečenice nisi shvatio sa razumevanjem 😂
“Zabole me koliko neko drugi plaća” znači da sutra kad cimnem neku devojku i kaže mi da je sat 250e neću reći a kako si Peri dala za 200 ili 150, kako je prošle godine bilo 200.
Da, voleo bih da ne moram ovo da plaćam (kao i bilo šta drugo što plaćam) jer mi davanje novca ne predstavlja izvor sreće. Ali neću plakati jer treba da platim.
I na kraju finale: šta je realna a šta nerealna cena 😁 kako se to određuje?
Jesu li “realne” satnice vodoinstalatera ili molera? Jesu li “realne” cene u oglasima za Škodu ili Golfa sa 150.000km na satu za 4 godine? Itd… “nije realno” i “nemam te pare” nisu ista stvar, kad to shvatite onda ćete pre i doći do tih para.
Ne želim Vam odgovoriti jer nema smisla... Sritno sa zaradom. Živija
 
Jbga.. zivimo u drzavi koja je turisticka top destinacija.. jadran je top europska destinacija. Shodno tome sve je skupo. Od stanova do cura. Ona u slovackoj kosta 50 eura ura, doje ode 200. Zato jer moze i jer ima dovoljan broj ljudi koji ce to platit. Liti da ne govorim. Na jadranu je ludnica.
A opet nema ih puno kod nas. Doje 15 cura u Split i sve imaju posla. Da ih je 100 bilo bi jeftinije.
Ali realnost je takva i nista to nece prominit.
 
Problem je što ne žalim za novcem nego za uslugom nakon koje mi je žao i sebe i novca.
O tom problemu se radi...samo da sada ne krenu:neuredan, ovakav, onakav... A bit je da usluga triba opravdat cjenu i kraj priče.Ja mislim da nas je velika većina uredna i normalna(a ima nešto i šljama i krkanluka), pa bi tribale i djevojke biti takve
 
Nabe cijenu jer mogu i uvijek će netko otići pa makar kasnije živio na kruhu i vodi. Isto ko sto ja mogu naci neki stari televizor koji je zadnji put radio 91 i stavit ga u oglas i tražit 1000€ e sad je pitanje dal će ga netko kupit ili neće. Vjerojatno će rec pa to ne vrijedi ni 100€ dam ti 20€ za njega i udaraj se nogom u guzicu. Tako i ovo treba procjenit dal ona vrijedi 250€ ili ne. S ege imam dosta iskustva bilo je cura koje su vrijedile al bilo je i onih kod kojih sam žalio pare. To se dogodilo s jednom s istoka odrađivala je sve mehanički
 
Baš tako. Za isti novac neke devojke vrede, a neke ne vrede. Nekoj dam 300e i odem prezadovoljan (npr. Valentina nedavno) a negde platim 100e i bude katastrofa, ali bi mi bilo katastrofa i da sam dobio za džabe. Voleo bih da u temi ima više ličnih opisa i iskustava, ne da na svake dve strane čitam kilometarske a opet uopštene traktate o tome koliko bi šta trebalo da košta, šta je skupo a šta nije i slično. To naprosto ne postoji, može se pričati da li neka devojka radi dobar posao za tih 200/250/300e ali uopštena priča o cenama - potpuna je glupost.
 
Boli njih briga za par loših recenzija tu i za to šta je ovaj dobio nešto a ovaj nije, njima je samo da dođeš, kod koje i po šta nije bitno samo da dođeš tako da.. mislim da nema smisla gubit energiju na njih. 😁
Nisi u pravu za recenzije. Uvjerio sam se 1000 puta. Pogotovo ako agencija oglašava. Iznenadio bi se kako 1,2,3,4 ili 5 zvjezdica znači puuuuuno na EGE profilu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh