BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ekipa vratio sam se iz inozemstva i mislim da svi trebamo pocet stiskat za cijenu, ako zele ok, ako ne sve pet.

Vani se super cura nadje za 100, a zivotni standard je za par klasa bolji. Kod nas su pocele filozofirati da nista ispod 150🤑, sto je po meni previse za Hrvatsku i za uslugu koju pruzaju! 👿

Kaze kolega da u Budimpesti uziva 30 min sa VIP modelom za 80-100.🤪

Idem sljedeci tjedan pa ako cu nakon sastanaka imati energije budem prvjerio sutuaciju i napisem recenziju😎
 
Sve je to stvar ponude i potražnje.
Za naš standard sigurno da je puno i da bi trebalo biti niže.
Slučajno sam naletio na ovu curu, lani bila u srbiji naplaćivala više od 200€ sat, a sad u brazilu naplaćuje 57€. Kad se vrati u europu cijena će opet biti sigurno 200€+
 
Ekipa vratio sam se iz inozemstva i mislim da svi trebamo pocet stiskat za cijenu, ako zele ok, ako ne sve pet.

Vani se super cura nadje za 100, a zivotni standard je za par klasa bolji. Kod nas su pocele filozofirati da nista ispod 150🤑, sto je po meni previse za Hrvatsku i za uslugu koju pruzaju! 👿

Kaze kolega da u Budimpesti uziva 30 min sa VIP modelom za 80-100.🤪

Idem sljedeci tjedan pa ako cu nakon sastanaka imati energije budem prvjerio sutuaciju i napisem recenziju😎
Gdje si ti bio u Moskvi?
 
Ekipa vratio sam se iz inozemstva i mislim da svi trebamo pocet stiskat za cijenu, ako zele ok, ako ne sve pet.

Vani se super cura nadje za 100, a zivotni standard je za par klasa bolji. Kod nas su pocele filozofirati da nista ispod 150🤑, sto je po meni previse za Hrvatsku i za uslugu koju pruzaju! 👿

Kaze kolega da u Budimpesti uziva 30 min sa VIP modelom za 80-100.🤪

Idem sljedeci tjedan pa ako cu nakon sastanaka imati energije budem prvjerio sutuaciju i napisem recenziju😎
Jel kaže kolega i da dok jednu jebe druga mu puši, sve za iste te novce 😂

U EGE upiši Budimpeštu kao lokaciju pa vidi sam koje su cene, nema potrebe da te iko laže.
 
Sreća pa se Welcum ne reklamira na EGE, ostavio bi onolike devojke bez posla 😂
Zadnje što mi u životu treba je odlazak u javnu kuću, pa da se mislim ko će me tamo sresti ili hoću li se pojaviti na nečijoj fotografiji
 
@babab
frende moj i ovako sam otiso u kurac s njom
znaci sjetim se tu i tamo nekih jebackih picaka sa EGE, recimo npr Emma kad je bila... picka do jaja, seks do jaja, sve je bilo vrhunski.. al odes i znas da je to bila zabava i nista vise.. tu i tamo se sjetis s osmjehom i to je to... i s njom sam se jos sitno poslje cuo, bio kod nje 2 puta, nikom nista..
@babab
frende moj i ovako sam otiso u kurac s njom
znaci sjetim se tu i tamo nekih jebackih picaka sa EGE, recimo npr Emma kad je bila... picka do jaja, seks do jaja, sve je bilo vrhunski.. al odes i znas da je to bila zabava i nista vise.. tu i tamo se sjetis s osmjehom i to je to... i s njom sam se jos sitno poslje cuo, bio kod nje 2 puta, nikom nista..

ova Skarlett mi se vec nakon prvog puta uvukla pod kozu :( i generalno sve je gore :(
veselim se danas joj se istovarit u usta i da konacno vise sutra od iz Zagreba!

inace vrlo rijetko lizem picku - i kurvama i civilno :) al to su te jebene zene i te picke smrdljive.. jedan dan super, drugi dan ovulacija pa je kiselo, treci dan predPMS pa fermentira... lutrija.. zato ne prilazim tome ako bas ne moram :)

i vrijeme isto da, generalno ju ne zanima, cak i kad pogleda na sat - pogleda da vidi kolko je sati a ne kolko si ti tamo i kad te mora potjerat.. ja sam fkt dugo kod nje ostao.. nikad nisam toliko dugo kod kurve ostao, stovise htio sam otic ranije al je ona rekla da ostanem :)

monika ta - nisam ziher.. kad sam drugi put dosao, malo sam uranio, cimnuo poruku i kaze ona nema beda dodi.. ulazim unutra i cujem da netko trci iza nje i vidim pol tijela necijeg kak ulazi u kupaonu.. cura je bila, vece dupe, rekao bi Monika al nisam ziher.. i pitam ju ja ko je to i kaze ona, ma to susjedi gore trce :) reko vidio sam nekog da ulazio u kupaonu, ma ne nisi kao :)
reko dobro, nisam doso tu igrat se detektiva, bmk..
nekako sam se nadao da ce mozda nju izvuc ko iznenadenje, sto mi se isto jednom desilo, al ovaj put nisam bio te srece...
pitao sam samo jel moze u troje s tom Monikom.. i to sam pitao kad smo se poseksali prvi put.. nekak sam jos imao benzina u tanku, pa sam si mislio jos iskesirat da mi njih dvije popuse - al je kao rekla da ne radi takve stvari.. kao moze mi preporucit neke latine koje to rade.. ma boli me uvo za latine pored ovakvih.. :)

ubuduce se slobodno vodi mojim recenzijama, nije da cu preporucit bilo kog :D
neka švedska emma je ponovo u hr na ege, provjeri dal je to ista, ja nisam otisao kad je bila prije, skupo mi malo bilo, 150e pol sata mi je nekak fajn
 
Dečki poslao sam upit Isis, kaže 30 min 350e.. za gfe, pušenje bez i sex.... i da vrijedi te pare preskupo je...
Šta se mene tiče kad je ta cijena može na prvi avion i natrag u Brazil.Moju kitu i moj euro vidit neće. Inače se sa djevojkama i agentima dogovaram tako da sat platim 150 e. I na taj način i oni i ja imamo izbor,ili oni pristanu ili ja ne idem.Lako je.A kad se dogovorim i dođem i djevojka je ok, odmah ostavim još 10 ili 20 i to je gornja granica i onda smo svi zadovoljni.Ostane se skoro sat i po, dva svršavanja, a nekad i tri(Sabrina), dva tuširanja i puno smijeha... Kakvih 350?Puno ja za Isis i Usis(dakle dvije) za sat, a ne za pola.
 

ljudi pomazite jel se moze ko sitit ove

na trazilici sve izvrtia nista....zadnja opcija ste vi tnx
 
Sve je to stvar ponude i potražnje.
Za naš standard sigurno da je puno i da bi trebalo biti niže.
Slučajno sam naletio na ovu curu, lani bila u srbiji naplaćivala više od 200€ sat, a sad u brazilu naplaćuje 57€. Kad se vrati u europu cijena će opet biti sigurno 200€+
Tako je kad se samo gledaju gole brojke. A di je avion vamo i tamo? Putovanja grad do grada? Valjda apartman skuplji? Rizik kad te uhvatu? I kako ce za pun kuferu para vratiti u domovinu? Ako se ne varam je granica 10000€. A koliko uzima recimo Western Union?

Na kraju gulimo mi njih 😉
 
Dečki poslao sam upit Isis, kaže 30 min 350e.. za gfe, pušenje bez i sex.... i da vrijedi te pare preskupo je...
350€ pol h. Nikako ne ići tamo i plaćati. Onda joj je sat vjerovanje 500€ sto je duplo skuplje nego do sada. Pa šta misle oni da ljudi u Hrvatskoj imaju 6000€ placu? Pa prosjek plaće se kreće oko 1000€, a minimalna je tak negdje 600€. Znaci ako netko ko ima 600€ placu ode na Isis ostane mu 250€ za zivit , a di je hrana režije , gorivo i ostale stvari. Ove koje su 200€ 1h ajd okej
 
350€ pol h. Nikako ne ići tamo i plaćati. Onda joj je sat vjerovanje 500€ sto je duplo skuplje nego do sada. Pa šta misle oni da ljudi u Hrvatskoj imaju 6000€ placu? Pa prosjek plaće se kreće oko 1000€, a minimalna je tak negdje 600€. Znaci ako netko ko ima 600€ placu ode na Isis ostane mu 250€ za zivit , a di je hrana režije , gorivo i ostale stvari. Ove koje su 200€ 1h ajd okej
Cujes... Taj za 600 nemoze ni onu za 200 platiti. A izgleda da ima ljudi koji mogu
 
350€ pol h. Nikako ne ići tamo i plaćati. Onda joj je sat vjerovanje 500€ sto je duplo skuplje nego do sada. Pa šta misle oni da ljudi u Hrvatskoj imaju 6000€ placu? Pa prosjek plaće se kreće oko 1000€, a minimalna je tak negdje 600€. Znaci ako netko ko ima 600€ placu ode na Isis ostane mu 250€ za zivit , a di je hrana režije , gorivo i ostale stvari. Ove koje su 200€ 1h ajd okej
pa sta ta picka lici rak mile ti majke i 200 je puno za nase standarde al aj mos nekako i skrpat al opet puno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh