BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

bio upravo kod =>

na slikama ona, ali prije 5-10 god i 10ak kila laksa.. sto nije nuzno toliko lose, dobra je jos uvijek..
drzi se svaka joj cast! pravi MILF! sise i guzica stoje na njoj cvrsce nego na nekim mladim curama..
nudi picem, ljubazna je i prposna, ljubi se, vesela, GFE, mijenja poze, ne pozuruje, ne gleda na sat.. sve super! docekuje u haljini nekoj a ispod gola... mmm... 10/10! preporuka!

150/200

dva mala minusa..
1) melje u picku materinu... znaci jezik ne staje od kad udes unutra :)
2) nije Skarlett.. :( znaci odlazim od nje sa osmjehom na licu i prvo kaj mi prode kroz glavu je - mogao sam rade kod Skarlett otic... kako mi je mala usla pod kozu :(
Valerie mi je jedna od omiljenih, često je u BGD pa se viđamo. Moja recenzija joj je na stranici 😁
Prvi put sam u startu bio blago razočaran, jer na slikama izgleda osetno bolje. No, kako se maltene sa vrata bacila na mene, pa vrhunsko pušenje, za čas sam promenio mišljenje.
Nešto jebeno dobro radi jezikom po jajima, ne znam šta ali mi prija samo tako.
I da, voli da priča u pm, ali nije šuplja - može se voditi fin razgovor sa njom.
 

Profil nije verificiran, no možda bio netko? Legit?
Pisao je neko na drugoj temi. Kaze da je to ona sa slika, ima brutalne obline, ali da u faci uzivo nije najljepsa.

Jucer nakon nekoliko pokusaja svratio sam do ove cure pa eto recenzija... Ako netko voli Viki Folnegoviceva ova cura je taj tip cure... Usluga 11/10. Meni iskreno najbolja u zivotu! Sređena, nasminkana, halteri. Bas ukusno odjevena kao Viki nekada... Zgodna, manekenski tip, akcija odlicna. Bas zna sa ljudima i nakon nje sam se osjecao kako bi se svatko trebao osjecati! Ne gleda na sat, najbolji girlfriend experience ikad. Nikada nisam ponovio, ali ovaj put cu ponoviti
Vidim da vec 2 clana pisu o njoj. Nevjerovatno mi je da je ovakva cura uzivo. Doslovno izgleda kao super model.
 
Valerie mi je jedna od omiljenih, često je u BGD pa se viđamo. Moja recenzija joj je na stranici 😁
Prvi put sam u startu bio blago razočaran, jer na slikama izgleda osetno bolje. No, kako se maltene sa vrata bacila na mene, pa vrhunsko pušenje, za čas sam promenio mišljenje.
Nešto jebeno dobro radi jezikom po jajima, ne znam šta ali mi prija samo tako.
I da, voli da priča u pm, ali nije šuplja - može se voditi fin razgovor sa njom.
da da s vrata je odma akcija, jedva sam lovu stigo izvadit..
i nije bedasta.. ok je cura za razgovor.. bas sam odgovorio na PM - mi smo pricali o rusima, srbima (nedavno je bila tamo) i ratu, sto je ovako recimo fin razgovor za vodit s kurvom nakon seksa :)

da nisam zaljubljen u ovu drugu kurvu, zaljubio si se u ovu :)
 
Pisao je neko na drugoj temi. Kaze da je to ona sa slika, ima brutalne obline, ali da u faci uzivo nije najljepsa.

Vidim da vec 2 clana pisu o njoj. Nevjerovatno mi je da je ovakva cura uzivo. Doslovno izgleda kao super model.
Ta Gabrijela s oblinama ne odgovara na whatsapp, zvao je - odbija poziv. Koji bi mogao bit razlog? I puno hvala za odgovor!
 
Evo prelisto cijeli EGE, nijedna. Izgleda da oglasavaju one sto nisu u Zg, a ova sto radi je SUPRISE 😂
Oglasavaju fake profile, to je slucaj u 99% slucajeva kod Ruskinja/Ukrajinki.

Nikad te ne doceka ona sa slika, cak i na Whatsapp salju fake slike, to jedna te ista agencija.

Jedina legit agencija sa Ruskinjama je "Sweet Agency Girls" koja trenutno nije u HR.
 
Oglasavaju fake profile, to je slucaj u 99% slucajeva kod Ruskinja/Ukrajinki.

Nikad te ne doceka ona sa slika, cak i na Whatsapp salju fake slike, to jedna te ista agencija.

Jedina legit agencija sa Ruskinjama je "Sweet Agency Girls" koja trenutno nije u HR
Ajmo malo rezimirati to s agencijama, oglašavanjem svega i svačega.
Iz svog iskustva, kada kontaktiram agenciju ili mislim da umjesto cure razgovaram s agencijom, uvijek napomenem da želim doček od cure koja me interesira ili slijedi okret i negativna recenzija.
Velika većina tada zaista šalje naknadno slike cura koje su dostupne( uz veću ili manju količinu korištenja filtera za obradu slika od dotičnih) ili tu moju opasku ignoriraju.
To ignoriranje je dovelo do dosta negativnh recenzija pa su me neke agencije( dvije istočne agencije)stavile na black listu klijenata koji daju loše ocijene.
Nije mi krivo što je broj tamo jer sam time uštedio sebi dosta vremena a s drugima ostvario ok odnos.
 
  • Like
reagiranja: Aco
Oglasavaju fake profile, to je slucaj u 99% slucajeva kod Ruskinja/Ukrajinki.

Nikad te ne doceka ona sa slika, cak i na Whatsapp salju fake slike, to jedna te ista agencija.

Jedina legit agencija sa Ruskinjama je "Sweet Agency Girls" koja trenutno nije u HR.
Kakvi su ovi iz chocolate and cream? Oni posalju par djevojaka u pdf-u.. Sad je li te doceka ta, nemam pojma 🤔

Nego jel bio neko na Kruzicevoj 6? Zanima me njegovo iskustvo.
Doslovno sve djevojke mi daju povratnu tu adresu, kad ih pitam zasto to rade prave se ludi
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-25-04-42-44-023_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-01-25-04-42-44-023_com.whatsapp.jpg
    717,6 KB · Pregleda: 175
  • Screenshot_2023-01-25-04-42-51-043_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-01-25-04-42-51-043_com.whatsapp.jpg
    795,2 KB · Pregleda: 175
  • Screenshot_2023-01-25-04-43-17-424-edit_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-01-25-04-43-17-424-edit_com.whatsapp.jpg
    271,9 KB · Pregleda: 175
Kakvi su ovi iz chocolate and cream? Oni posalju par djevojaka u pdf-u.. Sad je li te doceka ta, nemam pojma 🤔

Nego jel bio neko na Kruzicevoj 6? Zanima me njegovo iskustvo.
Doslovno sve djevojke mi daju povratnu tu adresu, kad ih pitam zasto to rade prave se ludi
cim vidis takvu komunikaciju, kaj ti nije to red flag da zaustavis tu cijelu suradnju?
btw pises kurvi u 6.33 ujutro? :) dobar si :D

Ajmo malo rezimirati to s agencijama, oglašavanjem svega i svačega.
Iz svog iskustva, kada kontaktiram agenciju ili mislim da umjesto cure razgovaram s agencijom, uvijek napomenem da želim doček od cure koja me interesira ili slijedi okret i negativna recenzija.
Velika većina tada zaista šalje naknadno slike cura koje su dostupne( uz veću ili manju količinu korištenja filtera za obradu slika od dotičnih) ili tu moju opasku ignoriraju.
To ignoriranje je dovelo do dosta negativnh recenzija pa su me neke agencije( dvije istočne agencije)stavile na black listu klijenata koji daju loše ocijene.
Nije mi krivo što je broj tamo jer sam time uštedio sebi dosta vremena a s drugima ostvario ok odnos.
da dobro pitanje - ja uvijek ciljam da su independant sto je vise moguce i cesto pitam jel razgovaram s curom il agencijom.. doduse ja ne spominjem negativnu recenziju... i da, vecina onda salje prave fotke..
ako ignoriraju, okolisaju ili ne zele slati fotku, def ne idem nikam :)

generalno sam uzivotu mozda par puta bio s curom sluzbeno preko neke agencije.. bolja sam iskustva imao sa independant.. but that's just me
 
Kakvi su ovi iz chocolate and cream? Oni posalju par djevojaka u pdf-u.. Sad je li te doceka ta, nemam pojma 🤔

Nego jel bio neko na Kruzicevoj 6? Zanima me njegovo iskustvo.
Doslovno sve djevojke mi daju povratnu tu adresu, kad ih pitam zasto to rade prave se ludi
Kolega.
O dotičnoj agenciji si mogao dosta pročitati.
Malo koristiti alat tražilicu na ovom Forumu. Ali ukratko.
Dostase promjenila ta agencija u zadnjih 10,15 dana.
Oglašavaju puno u stvarnosti malo stvarnih.
Ali nakon kontakta , pitaju za konkretno mjesto( grad) koji te zanima.
Nakon toga šalju dostupne cure.
Nikada me nije dočekala druga cura.
Mada su slike ponekad vrlo malo a nekada jako , jako dorađene( do neprepoznatljivosti).
 
cim vidis takvu komunikaciju, kaj ti nije to red flag da zaustavis tu cijelu suradnju?
btw pises kurvi u 6.33 ujutro? :) dobar si :D


da dobro pitanje - ja uvijek ciljam da su independant sto je vise moguce i cesto pitam jel razgovaram s curom il agencijom.. doduse ja ne spominjem negativnu recenziju... i da, vecina onda salje prave fotke..
ako ignoriraju, okolisaju ili ne zele slati fotku, def ne idem nikam :)

generalno sam uzivotu mozda par puta bio s curom sluzbeno preko neke agencije.. bolja sam iskustva imao sa independant.. but that's just me
Mogao bih se generalno složiti s tvojim napisom.
No ima i jedna razlika. Velike sredine Zg- veće mogućnosti i veća konkurencija , manje sredine Zd-sve suprotno tako da je nekada izbor samo na kontaktiranju agencija.
Što se tiče boljih/ lošijih iskustava i tu se mogu složiti.
Independent uvik ima prednost ispred agencije
 
cim vidis takvu komunikaciju, kaj ti nije to red flag da zaustavis tu cijelu suradnju?
btw pises kurvi u 6.33 ujutro? :) dobar si :D
A sta da ti kazem, malo je independent djevojaka koje su stvarno u Zagrebu. A ovo sto posalje chocolate and cream/lucky nije uopce los izbor.
Kolega.
O dotičnoj agenciji si mogao dosta pročitati.
Malo koristiti alat tražilicu na ovom Forumu. Ali ukratko.
Dostase promjenila ta agencija u zadnjih 10,15 dana.
Oglašavaju puno u stvarnosti malo stvarnih.
Ali nakon kontakta , pitaju za konkretno mjesto( grad) koji te zanima.
Nakon toga šalju dostupne cure.
Nikada me nije dočekala druga cura.
Mada su slike ponekad vrlo malo a nekada jako , jako dorađene( do neprepoznatljivosti).
Listo sam ege povremeno, koliko se sjecam c&c su uvijek imali dosta oglasa. Ne vjerujem da je bas svaka od njih bila u Zg.

Znam njihovu komunikaciju, zanimalo me samo je li doceka ta koju trazis iz njihovog pdf-a

Hvala na info u svakom slucaju 👍
 
A sta da ti kazem, malo je independent djevojaka koje su stvarno u Zagrebu. A ovo sto posalje chocolate and cream/lucky nije uopce los izbor.

Listo sam ege povremeno, koliko se sjecam c&c su uvijek imali dosta oglasa. Ne vjerujem da je bas svaka od njih bila u Zg.

Znam njihovu komunikaciju, zanimalo me samo je li doceka ta koju trazis iz njihovog pdf-a

Hvala na info u svakom slucaju 👍
Nemaju dosta nego pun .urac oglasa i zatrpavaju svojim oglasima druge cure koje imaju jedan ili dva stvarna profila.
Njihova logika: puno oglasa, puno upita, valjda ce netko nešto i ubosti
 
Nemaju dosta nego pun .urac oglasa i zatrpavaju svojim oglasima druge cure koje imaju jedan ili dva stvarna profila.
Njihova logika: puno oglasa, puno upita, valjda ce netko nešto i ubosti
Ajde bar su fer da kad ih pitas koje su stvarno tu, posalju. Ovi sto stavljaju milijun "independent" djevojaka, pa sve vodi do jedne su puno veci problem
 
Ajde bar su fer da kad ih pitas koje su stvarno tu, posalju. Ovi sto stavljaju milijun "independent" djevojaka, pa sve vodi do jedne su puno veci problem
"ista razlika" ako mene pitas

i jedni i drugi imaju more profila i tek na upit mozda posalju prave fotke..

jedina razlika sto je ovo agencija i cure su generalno juzna amerika, a ovi drugi glume independant i cure su najcesce mrsave jadne ukrajinke za koje imas osjecaj da ovo sve obavljaju pod prisilom, sto dovodi do jednog prilicno depresivnog koitusa.. meni se desilo dvaput, od tada izbjegavam takve "independant agencije".. lako ih je prepoznati doslovno vec po prvom odgovoru preko wapa..

generalno se preko EGE fkt moze dobro jebat.. stovise jako dobro!! al treba malo iskustva i srece jbg... tu i tamo ce lova otici u vjetar nazalost :(
 
"ista razlika" ako mene pitas

i jedni i drugi imaju more profila i tek na upit mozda posalju prave fotke..

jedina razlika sto je ovo agencija i cure su generalno juzna amerika, a ovi drugi glume independant i cure su najcesce mrsave jadne ukrajinke za koje imas osjecaj da ovo sve obavljaju pod prisilom, sto dovodi do jednog prilicno depresivnog koitusa.. meni se desilo dvaput, od tada izbjegavam takve "independant agencije".. lako ih je prepoznati doslovno vec po prvom odgovoru preko wapa..

generalno se preko EGE fkt moze dobro jebat.. stovise jako dobro!! al treba malo iskustva i srece jbg... tu i tamo ce lova otici u vjetar nazalost :(
Potpisujem 100%
 
Ma možda jedini problem je u tome što odlazimo kod cura ali vrlo rijetko se pišu recenzije o posjetama.
Spamaju se teme s kojekakvim pitanjoma.
Često sam išao grlom u jagode pri posjetama jer o dotičnoj nigdje ništa a kada nakon posjete napišem recenziju,privatni box pun pitanja.
Nakon odgovaranja na privat pitanja, kolege odu u posjete ali nitko da napiše 2,3 riči o posjeti jer kao ne treba, već se pisalo o njoj. A to je možda samo jedna ili dvije recenzije što je malo.
Da ima više recenzija, puno više bi i bilo "u sridu" cura a puno, puno manje" uništa"
 

Netko bi sa ovom?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh