BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jel bio tko kod nje u zadnje vrijeme,jel u zagrebu?
Bio ja prije mjesec ,dva…
Baš je velika..:)..po nekim kriterijima mozda i debela ali nema celulit nego bas velika..veliko dupe,velike cice….ali vesela,nasmijana,pjevuši,pleše…pravi gfe..tko voli da ljulja,a ne žulja onda je ona prava..
 

Jedno od najlosijih iskustava s EGE, zenska je upravo ta sa slike, tijelo uzivo puno losije nego na slikama.

Akcija bezveze, bj bezveze, najvise me raspizdilo sto je sa pricom htjela izvuci se od drugog “shota” koji je bio izricito dogovoren. Vrijeme je prolazilo i ona je samo trkeljala neku svoju tuznu zivotnu pricu koju se nikom ne da slusati. Dobila je sto je htjela a meni se ionako nije dalo opet kad sam je vidio. Cak sam i otisao ranije da ne slusam pizdarije. Zaobici svakako
 
Bio neko, ja bi trebo sutra
Pa da ne putujeb do Zagreba dzaba
 
Bio sam kod Fernande ,zadovoljan sam ,odlična usluga ,,starija zena ,35 godina otprilike, čvrsta velika brazilska guza ,sise umjetne ali isto ok ,surađuje ,ima najbolje pušenje koje sam do sada dobio ,radi deepthroat ,pljuje na kurac ,liže jaja ,bas ima dosta pljuvačke a mene to pali,uzeo sam sat vremena ,ako se dobro sjećam 1400 ili 1500kn, stopala su joj ok ,nista posebno,čak nisam ni svršio na njih a to mi je inače običaj.
Preporuka je da odeš,ukupan dojam 9/10.


Jel bio neko kod Yara ili Fernanda i je li to mozda ista zenska ?
Iskustvo ako je neko bio ?
 
Bio sam kod Fernande ,zadovoljan sam ,odlična usluga ,,starija zena ,35 godina otprilike, čvrsta velika brazilska guza ,sise umjetne ali isto ok ,surađuje ,ima najbolje pušenje koje sam do sada dobio ,radi deepthroat ,pljuje na kurac ,liže jaja ,bas ima dosta pljuvačke a mene to pali,uzeo sam sat vremena ,ako se dobro sjećam 1400 ili 1500kn, stopala su joj ok ,nista posebno,čak nisam ni svršio na njih a to mi je inače običaj.
Preporuka je da odeš,ukupan dojam 9/10.
Moze link
 
Jeli bio tko kod ove ? Ima dobre sisurine
 
Bio sam kod Fernande ,zadovoljan sam ,odlična usluga ,,starija zena ,35 godina otprilike, čvrsta velika brazilska guza ,sise umjetne ali isto ok ,surađuje ,ima najbolje pušenje koje sam do sada dobio ,radi deepthroat ,pljuje na kurac ,liže jaja ,bas ima dosta pljuvačke a mene to pali,uzeo sam sat vremena ,ako se dobro sjećam 1400 ili 1500kn, stopala su joj ok ,nista posebno,čak nisam ni svršio na njih a to mi je inače običaj.
Preporuka je da odeš,ukupan dojam 9/10.
Šteta da nisam išao onda
 

Posjetio dotičnu, mogu reć zadovoljan.
Vesela i dobro raspoložena, pričljiva, prvi dojam ti je već ok kad dodješ kod neke koja nije nadrkana.
Ljubi se, nije da ne voli fingering, pušenje top, baš ga voli obradit, tako da te dobro napali, radi to sa stilom.
Htjela sa kondomom, odbio sam.
Trbuh od poroda, i malo visi sve al nisu silikoni sto mi se svidja, vide se tragovi korištenja al ženska solidno izgleda, po mojoj procjeni imat će cca 35 godina
Sex ok, al prebrzo svršio pa sam probao samo 2 poze
Ponovio bi ali idući put 1h s tim da bi joj rekao da se oko kurca zadrži pol sata, jer to radi odlično
Prostor ok samo u stanu neki njezin prijatelj ako sam ju dobro skužio, engleski joj je ok, tako da je to malo neugodno iskreno ne volim nikog drugog po stanu i te fore
Ako je nekom bitno traži 50 eura za svršavanje u usta
Šteta 130 eurića pol sata
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh