BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Luka992

Member
Zna li se koja je i kakva od ovih independent ukrajinki/ruskinja trenutno u ZG? Znam da je to 10ak fake oglasa, ali nekad budu dobre.

Sperminator

Well-known member
Dečki, da vam malo potjeram suze u oči:

Imao sam jućer drugi put zadovoljstvo s jednom brazilkom.

Cura po mom ukusu, zgodna u faci i lijepo mišićava. :love:

Njegovana, glatka koža, prirodne usne i veliki klitoris od dodatnih sredstva.

Sve u svemu jako dobro, ali cura samo prića portugalski.

A cjena? Za takav KOMAD izvrsna! 150€! :ROFLMAO:

Sram nek ih bude u Hrvatskoj!
Ja otvorio same trandže...

Pire29

Member
Jel bio tko kod nje u zadnje vrijeme,jel u zagrebu?

KresoRi

Member
Jel bio tko kod nje u zadnje vrijeme,jel u zagrebu?
Bio ja prije mjesec ,dva…
Baš je velika..:)..po nekim kriterijima mozda i debela ali nema celulit nego bas velika..veliko dupe,velike cice….ali vesela,nasmijana,pjevuši,pleše…pravi gfe..tko voli da ljulja,a ne žulja onda je ona prava..

kidamicpa

Active member

Jedno od najlosijih iskustava s EGE, zenska je upravo ta sa slike, tijelo uzivo puno losije nego na slikama.

Akcija bezveze, bj bezveze, najvise me raspizdilo sto je sa pricom htjela izvuci se od drugog “shota” koji je bio izricito dogovoren. Vrijeme je prolazilo i ona je samo trkeljala neku svoju tuznu zivotnu pricu koju se nikom ne da slusati. Dobila je sto je htjela a meni se ionako nije dalo opet kad sam je vidio. Cak sam i otisao ranije da ne slusam pizdarije. Zaobici svakako

Sasa88

New member
Bio neko, ja bi trebo sutra
Pa da ne putujeb do Zagreba dzaba

Apollo14

Member
Bio sam kod Fernande ,zadovoljan sam ,odlična usluga ,,starija zena ,35 godina otprilike, čvrsta velika brazilska guza ,sise umjetne ali isto ok ,surađuje ,ima najbolje pušenje koje sam do sada dobio ,radi deepthroat ,pljuje na kurac ,liže jaja ,bas ima dosta pljuvačke a mene to pali,uzeo sam sat vremena ,ako se dobro sjećam 1400 ili 1500kn, stopala su joj ok ,nista posebno,čak nisam ni svršio na njih a to mi je inače običaj.
Preporuka je da odeš,ukupan dojam 9/10.

Jel bio neko kod Yara ili Fernanda i je li to mozda ista zenska ?
Iskustvo ako je neko bio ?

Mate1950

New member
Bio sam kod Fernande ,zadovoljan sam ,odlična usluga ,,starija zena ,35 godina otprilike, čvrsta velika brazilska guza ,sise umjetne ali isto ok ,surađuje ,ima najbolje pušenje koje sam do sada dobio ,radi deepthroat ,pljuje na kurac ,liže jaja ,bas ima dosta pljuvačke a mene to pali,uzeo sam sat vremena ,ako se dobro sjećam 1400 ili 1500kn, stopala su joj ok ,nista posebno,čak nisam ni svršio na njih a to mi je inače običaj.
Preporuka je da odeš,ukupan dojam 9/10.
Moze link

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh