BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

To I ja mislim!!! Zivim u Londonu I mogu naci Latine, Brazilke za manje pare nego ovdje u Splitu.

Neke ovdje traze 150-200 E za 30minuta... Rekao sam u poruku da te cijene su previse za Hrvatska, ovo nije St Tropez! Ali nemaju bright.

Nemaju pojma na Market Research niti na Business kako da dobije vise para.
Ima jedna latina, Brazilka kod koje sam bio vise puta dok je bila u Osijeku.

Naplacivala 250e sat, presla u London odnedavno i krenula naplacivati 350 funti po satu.

Sad bas gledam na EGE-u, ocigledno je shvatila da ne ide i presla u Manchester i sad trazi 250 funti po satu.
 

Bila u Mostaru prije dvadesetak dana. slike njene fotošopirane, da je sretnete u gradu ne bi se okrenuli za njom profesionalka, nudi tuširanje, idemo na akciju u sobu, crvene gaćice na stolnoj lampi kao neki dekor što mi se nije dopalo, malo maženja pušenje misionarska, doggy pa ponovo na leđa izjebao sam je ko stoku tridesetak minuta, platio sat posli matiranja odlazi po čašu vina i pijucka ne može nastavit dalje za 200 evropskih po satu se ne isplati
 
Uglavnom , poslao sam upit različitim agencijama i od svih cura na EGE u Rijeci koje su preko agencija koje sam kontaktirao nalazi se samo jedna i to ista.
Različite agencije ista cura, mislim nije loša cijena 250 sat ali bezobrazno s njihove strane
 

Ne znam jel 9 na ali sliči. Bez šminke to izgleda dosta jadnije. Usluga je pak za kurac, treba totalno nezainteresirana i loša u svom poslu. Ne preporučujem.
 

Bio netko kod ove? Malo mi nabrijano djeluje,
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh