BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Kad smo kod Brazilki, ova cura što se sad reklamira kao Monique je bila prije dvije-tri godine tu, tad se oglašavala kao Lorena. Meni je bila odlična odlična. Ima negdje moja recenzija tu iza za nju ako nekog zanima.
 

Pozz bio tko, novi sam pa da pitamo tu.
 

Bio netko? Izgleda dosta sumnjivo
 

Cura koja te dočeka naravno nema veze sa ovim slikama. Na whup slala dodatne slike iste cure sa oglasa. Ona koja je otvorila vrata je zgodna ali ni blizu ove sa slika, ali sam ipak ostao. Docekala je full sređena i namirisana kao da ide na večernji izlazak.
Radi bas pravi GFE, ljubi se mazi se. Oral bez jako dobar, u akciji malo previse glumi, ali surađuje slusa sugestije.
Obavezno tražite i masažu, zna što radi, prava kvalitetna cvrsta masaza.
Šteta 1900 sat. Prostor ok apartman, prva sa EGE koja je južno od Save.
U konacnici zadovoljan sam dobivenom uslugom, ali EGE je postao lutrija, ne znas ko ce ti otvoriti vrata i kakvu ces uslugu dobiti, do prije 6 - 7 mjeseci si se mogao pouzdati ali vise ne.
 
Netko posjetio mladu damu?
 
"ne znas ko ce ti otvoriti vrata i kakvu ces uslugu dobiti, do prije 6 - 7 mjeseci si se mogao pouzdati ali vise ne"
da da.. danas EGE ponuda jadnaka semaforkama sa plavog oglasa a cijene ko da smo Dubai
 
"ne znas ko ce ti otvoriti vrata i kakvu ces uslugu dobiti, do prije 6 - 7 mjeseci si se mogao pouzdati ali vise ne"
da da.. danas EGE ponuda jadnaka semaforkama sa plavog oglasa a cijene ko da smo Dubai
To I ja mislim!!! Zivim u Londonu I mogu naci Latine, Brazilke za manje pare nego ovdje u Splitu.

Neke ovdje traze 150-200 E za 30minuta... Rekao sam u poruku da te cijene su previse za Hrvatska, ovo nije St Tropez! Ali nemaju bright.

Nemaju pojma na Market Research niti na Business kako da dobije vise para.
 
pozdrav ekipa!


jucer sam je posjetio, cura je super.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh