BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Mala kolumbijka.
Dogovor lak, u 10recenica. Njezine slike. Cekala me na vratima u jednodjelnom.
160 visine, utrenirana, s glatkim tijelom. Ima iznad kukova oziljak od operacije.

Pusenje 10/10 lagano, vlazno, prilagodava se tebi, ima bas pusacka usta, poigrava se i jajima

Sex 9/10 nije desetka jer je bas niska pa je sve to malo teze. Inace super, prati ritam, uska je, i stisce misice vagine sto je meni top

Tijelo 8/10 sise umjetne tvrde, guza super, koza podatna, ona mirisna. Oziljak spomenuo

Higijena 9/10 cist rucnik za tusiranje, mijenja posteljinu nakon sexa, neznam jel se ide nakon tusirat zato manja ocjena

Total 9/10 engleski na konverzacijskom levelu, na watsupu na hrv odgovara

Ponovio bi

30min 800kn
1h 1200kn
Lokacija blizu tiska

Lp ekipa
 
Evo malo sam čitao šta pišete,pa da se i ja uključim.Bio sam u kratkoj fazi da posjećujem kurve nakon Zagreba odlučio sam da to više nije za mene..od mađarske do EGE po Cijeloj Hrvatskoj .Broj je negdje oko 70,80 Žena.Izvalio sam oko 15 tisuća eura za pola godine.Prva stvar ,na ove oglasnike ,nemojte se ni javljat ...to su sve neke naše kurvetine koje misle da je netko dovoljno imbecilan da uplati novac preko bona prije nego što dođe na lice mjesta.Druga stvar ako nemate bar 200 eura ,nemojte ni ići ..drkajte ili radite na sebi i može se pojebat i besplatno ,ali naravno naše se ne jebu kao kurve,zar ne?Također ne izgledaju tako.Ako vam je skupo 200 eura ,idite do Mađarske tamo je cijena oko 20000 forinti ili cca 52 Eura ..većina ih puši bez kondoma i jebeš kako želiš,bar ja .Kod svih cura/žena kojih sam bio prvo sam slušao njihove životne tužne priče pa onda na račun razgovora od 15 minuta odlučujem kako ću ih jebat...dosta mi se njih i kasnije javljalo pa sam to blokirao.Uglavnom oko 30 cura sa EGE imam iskustvo ,ako vas zanima koja pitajte,za mene to nije .Svaki put sam se osjećao negativno nakon odlaska,i kod svake sam dolazio poprilično pijan i drogiran tako da sam čak i davao novac bezveze jer nisam osjetio orgazam i bilo mi je žao tih djevojaka i žena.Tako da ono sretno dečki ,prepuštam vas kurvama.
 
Pošao kod:
I dočeka me:
Ponudio sam joj zato manje od dogovorenog, ali ifino izgleda ne odstupa od slika, voli sve nježno lizanje pice i seks u 3 poze pa svršavanje po sisama onda malo razgovora i tuširanje već se netko drugi naručuje štajaznam na kraju nije neki doživljaj.
 
Pošao kod:
I dočeka me:
Ponudio sam joj zato manje od dogovorenog, ali ifino izgleda ne odstupa od slika, voli sve nježno lizanje pice i seks u 3 poze pa svršavanje po sisama onda malo razgovora i tuširanje već se netko drugi naručuje štajaznam na kraju nije neki doživljaj.
A bog te jebo ,pa i ti si čudan lik..Nije te nitko tjerao ,ako vidiš da te je dočekao netko deseti samo se pokupiš i odeš .Tako sam ja radio kad me dočeka nekakva nakaza ,samo pravac vrata
 
A nije da je nakaza daleko od toga samo nije to jedini kriterij.
Moja preporuka Ruskinje i Ukrajinke,ima ih dosta sad po Hrvatskoj.I to sada njihove robovlasničke agencije šalju na ture po balkanu,a nijedna od njih nema pojma engleski..Uvjerljivo najljepše žene u Europi ,a i ide im najstariji zanat na svijetu.Bio sam kod njih mislim da plaćaš 200 Eura sex i možeš 2 put svršit ,pušenje bez kondoma..Nisu nešto ni gledale na vrijeme znam da sam platio 45 min,a ostajao sat i 20min..uvijek uz uzliku sad ću ,sad ću
 
Dakle Nina, Georgia, Nastya, Afrodita, Kristina, Beatrica i još par oglasa na istu foru, sve upućuju na istu adresu, gdje se nalazi ova (barem trenutno):


Uživo ista kao na fotkama s ravnom kosom, zgodna, mršava s trbuščićem, na drugim mjestima utegnuta. Simpatična, ali nema ono nešto, mehanička. U akciji pasivna, oral (bez) očajan, bez ikakvog ritma i osjećaja, što mi je totalno iritantno. Uglavnom ne bi ponovio.

Inače ako bi netko probao, kontaktirajte preko Nina profila jer je tad cijena 200e/sat, dok je preko Afrodita i Kristina profila 250e (nemam pojma zašto)
Ja još pitam taj dan kao: "Može dogovor, ali jedino ak je Nina (baš mi je slatka)". I oni pošalju poruku kao: "ne brini, tu je nina, i njezin selfie", i reko super, top.
I dođem tam, Alex, i mislim si u picku materinu, al ajde, zgodna mala, kaj je tu je, ostat cu.

Sa sexom i pušenjem nisam nekaj pre oduševljen, al ajde, zgodna mala, pa bolje mozda tak nego neka koja je divlja, a ruzna (tjesim se)

sve u svemu, dala mi je svoj privat broj da se cujemo za cugu kad bum opet u zg, ne zna tu nikog, pa da joj pokazem malo grad :)
(nemojte pitati u inbox za broj, nedam ga nikome, nek vam sama da ak hoce)
 
Ja još pitam taj dan kao: "Može dogovor, ali jedino ak je Nina (baš mi je slatka)". I oni pošalju poruku kao: "ne brini, tu je nina, i njezin selfie", i reko super, top.
I dođem tam, Alex, i mislim si u picku materinu, al ajde, zgodna mala, kaj je tu je, ostat cu.

Sa sexom i pušenjem nisam nekaj pre oduševljen, al ajde, zgodna mala, pa bolje mozda tak nego neka koja je divlja, a ruzna (tjesim se)

sve u svemu, dala mi je svoj privat broj da se cujemo za cugu kad bum opet u zg, ne zna tu nikog, pa da joj pokazem malo grad :)
(nemojte pitati u inbox za broj, nedam ga nikome, nek vam sama da ak hoce)
Na mene se ljutila jer sam kao bio pregrub i skoro se rasplakala u jednom trenutku, ali sam je tješio pa je bilo ok samo ne paše mi to jer nisam zato došao haha
...a rekla da joj se sviđa grad imao nek joj je sa srećom.
 
Ja još pitam taj dan kao: "Može dogovor, ali jedino ak je Nina (baš mi je slatka)". I oni pošalju poruku kao: "ne brini, tu je nina, i njezin selfie", i reko super, top.
I dođem tam, Alex, i mislim si u picku materinu, al ajde, zgodna mala, kaj je tu je, ostat cu.

Sa sexom i pušenjem nisam nekaj pre oduševljen, al ajde, zgodna mala, pa bolje mozda tak nego neka koja je divlja, a ruzna (tjesim se)

sve u svemu, dala mi je svoj privat broj da se cujemo za cugu kad bum opet u zg, ne zna tu nikog, pa da joj pokazem malo grad :)
(nemojte pitati u inbox za broj, nedam ga nikome, nek vam sama da ak hoce)
Dobio ja inod mellise tak da stari nisi jedina samo sto melisa je božica ublicu,tijelu i sexu i kao osoba
 
Pošao kod:
I dočeka me:
Ponudio sam joj zato manje od dogovorenog, ali ifino izgleda ne odstupa od slika, voli sve nježno lizanje pice i seks u 3 poze pa svršavanje po sisama onda malo razgovora i tuširanje već se netko drugi naručuje štajaznam na kraju nije neki doživljaj.
Ima je i u Splitu

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh