BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Super agencija. Pet oglasa sa dašnjim datumom sa slikama cure koja je prije nekoliko tjedana napustila Zagreb.
Samo je ista agencija i drugi broj, slike su od postojecih cura i 100% su ispravne. Jedino sto imaju po 3 do 4 oglasa za svaku curu...dogovor lagan, sve sto se dogovori se i ispostuje, ja sam sa tom agencijom jako zadovoljan. I da July je vrlo slicna Donatelli samo malo visa i ne toliko zgodna u licu...to sam bio i napomenuo u recenziji..
 
Samo je ista agencija i drugi broj, slike su od postojecih cura i 100% su ispravne. Jedino sto imaju po 3 do 4 oglasa za svaku curu...dogovor lagan, sve sto se dogovori se i ispostuje, ja sam sa tom agencijom jako zadovoljan. I da July je vrlo slicna Donatelli samo malo visa i ne toliko zgodna u licu...to sam bio i napomenuo u recenziji..
Ne govorim o July nego o Emmi. Koriste iste slike i video zapise koje su koristili i za Donatellu.
 
Bio sam u subotu,dogovor preko agencije sa nekom 'zenskom' se dopisivao, u pol 4 ujutro dogovor, trazila da dodem do kipa Nikole Tesle gdje ce me usmjerit dalje do Emme, koja je 5 minuta hoda,kada sam dosao do apartmana nakon kucanja otvara Emma koja je meni puno bolja nego na slikama,nasmijesena i full pozitivna, dao joj novce i odvela me u sobu gdje smo se poceli skidat. na svakom videu koji sam vidio na ege njezina guzica mi je bila TOP i kad sam uzivo vidio bilo je HOLY FUCK, svako ima svoj ukus al meni je zena bomba, kad smo krenuli, dok sam bio jos u boksericama trljala se po meni i lizali smo se ko tinejđeri(jebe mi se kolko sam kuraca polizao 😄) ,skinula me i pocela pusit bez kondoma i to onak dobrih 20 min bez pretjerivanja,bilo je pre pre, stavila mi kondom i zahajala me a ja svrsio za 2 minute haha,i mene je iznenadilo kak sam tak brzo i ja onak wait wait al prekasno i ona se smije "you come?",skinula mi kondom i obrisala me vlaznom maramicom,donijela vode.imam full
body tetovaze kaj joj se sviđalo pa smo pricali o tome i pokazivao joj instagram od tattoo majstora i ona meni nekog frenda svog koji je takoder full istetoviran,bas gfe lagani,koda smo na spojaku hehe, malo se dopisivali prek google translatea i pitala me "again?" reko yes yes 😄 i onak spustenog mi pocela opet pusit,stavila kondom,trazio s guza i svrsio za fakin 2 min,katastrofa,al kak bi reko 'dozivio' sam ju skroz kak sam htio,nauzivao se u njenom tijelu, isprepipao cijelu i izlizali se..najbolje kod nje mi je karatker,i dupe,ma meni je cura bas top,s tim da je bilo kasno kasno u noci i bila je full energicna i pozitivna i dok je bila na meni bas me izjahala kak volim,prava brazilka,odlicno iskustvo koje bi definitivno ponovio,i to mi je najgore kod ovog hobija,nemam sad novaca za te stvari a ponovo bi vise neg boga vidio al eto,bar sam si ispunio zelju,sljedecu definitvno July zelim iz te agencije al do sljedeceg mjeseca ce otic a ak obadve na neku foru ne odu do tad morat cu brainstormat ocu opet Emmu ili probat July

Sve u svemu full zadovoljan sa svime i dogovorom i sexom
Emma nije losa makar kako sam napisao bolje izgleda na slikama nego uživo.Ali 1700 je puno previše za nju.Kada je tek došla u Zg bila je Independent i bio prvi puta kod nje za 700 kn skoro 3 sata.Full usluga,ona napaljena i simpa makar ne zna engleski.U međuvremenu počela raditi za agenciju koja joj je nabila cijenu i gdje sve neke dodatke plaćaš dodatno i još si vremenski ograničen.Dobra je ali za 1700 nije.Nije mi ni jasna ona koja ode raditi za agenciju i davati pola zarade drugima.
 

Išao kod ove, jer je ponuda trenutno u kurcu, ja napaljen i netko je napisao da valja.

Prvo je bio dogovor u 17:00, pa je pomakla, pa još 15 minuta, i tek kada sam napisao da mi je dosta me je zvala.

Nema ni blizu 25, prije 35 i dosta oronula u faci. Tijelo je još ok, sise silikoni ne baš najbolje, al ajd. Kak sam dogovorio rimming, za 150 eura sat vremena se nije činilo previše loše.
Engleski je ok, s obzirom kakve sve tuke ovdje dolaze, da ne znaju niti riječ.
Ponudi tuš, reko ok, al bolje da nisam, jer ručnik nije bio najčišći i bio sam čišći prije, a i doma sam se za to potrudio.


Krene akcija, počnem je dirati dolje i bome se brzo navlažila i to dobro. Tak sam je trljao, onda je ona trljala pizdu izvana na kurac. Počne lagano ići dolje, liže bradavice što mi ide na kurac, al ajd.

Počne pušiti, to baš i nije nešto. Ono, obično. Nije ni probala deepthroatat.
Kažem da ide na jaja, onda je počela uvlačiti, što isto mrzim.

Već sam spreman da mi liže šupak, čemu sam se najviše veselio, kaže ona neće.
Onda pita jesam se ja to sa agentom dogovorio. Pitam ja kakav kurčevi agent sada ako piše da je independent.

Uglavom, naprijed nazad, zovem ja žensku, ona sere kak se nismo za rimming dogovorili, a jesmo.
Počne ona srat kako nema novca nazad.
Meni već iskaču žile na čelu koliko su me naživcirale, i kažem da sam platio za nešto što nisu ispoštovale i da ne idem dok ne dobim pare nazad.

Ona prekine, prođe minuta, daje ova svih 150 eura nazad.

Pun mi je kurac tih navlačenja i agencija.
Bole me jaja, al barem sam dobio pare nazad.
Bio i ja prekjučer i dogovorio za 9.Dođem na adresu,poznata adresa u centru i kažem da sam došao i oni meni kao moram čekati 10 min došao je gazda po rentu.Da stvarno općenito ljudi ne mogu smisliti ništa originalnije od toga ali kažem ok pričekat ću.Prolazi 10 min i kažem šta cemo,dolazi poruka da ću morati čekati još 20 min jer kao zakompliciralo se nes s bojlerom pa gazda popravlja.Na to rekao pričekati ću ali očekujem neki popust na šta dobijem odgovor ne jer kao oni rade fiksno i vrijeme im je važno,tu poludim i kažem da moje vrijeme onda nije važno i da šta me zavlače.Pošaljem ih u kurac i kažem da ću napisati ovo na forum a oni da ok i bye.
Otišao dalje i na kraju završio kod ove
1650474024582.jpeg
I bilo bi bolje da nisam.Dogovor kompliciran ali nekako dogovorili susret.Prostor kod trga,Jurišićeva.Otvara cura sa slike ali ne izgleda bas tako dobro ali svejedno ok.Ima cicu koju odmah izbaci.Prostor lila,smrdi po kuhanju,odlazimo u sobu,pitam je prije usluge jer se ljubi i tako još neke stvari kaže da,nije problem.I kreće akcija,skida se,krenem je ljubiti ili izbjegava ili tek pusica neka,pitam je u čemu je problem kaže ona mora se opustiti i voli da polako krene sve to,mislim si ok.Kažem joj da krene pušiti.Bezveze.Kombinacija lizanja glavica,pušenja do glavica i drkanja.Probao joj par puta glavu dublje gurnuti ali kao ne,kao velik sam i treba se opustiti.Vidio sam sada da je već promašaj i rekao stavljaj kondom.Tu je već bilo malo bolje,može podnijeti jači tempo,zamijenili par poza i svršio po sisama.Uglavnom Bačeni novci,inače bi se okrenuo ali s obzirom da nisam bio neko vrijeme nigdje ostao.Šteta 1000 krznaša.Defintivno izbjeći.
 
Bio i ja prekjučer i dogovorio za 9.Dođem na adresu,poznata adresa u centru i kažem da sam došao i oni meni kao moram čekati 10 min došao je gazda po rentu.Da stvarno općenito ljudi ne mogu smisliti ništa originalnije od toga ali kažem ok pričekat ću.Prolazi 10 min i kažem šta cemo,dolazi poruka da ću morati čekati još 20 min jer kao zakompliciralo se nes s bojlerom pa gazda popravlja.Na to rekao pričekati ću ali očekujem neki popust na šta dobijem odgovor ne jer kao oni rade fiksno i vrijeme im je važno,tu poludim i kažem da moje vrijeme onda nije važno i da šta me zavlače.Pošaljem ih u kurac i kažem da ću napisati ovo na forum a oni da ok i bye.
Otišao dalje i na kraju završio kod ove
Pogledajte prilog 3747
I bilo bi bolje da nisam.Dogovor kompliciran ali nekako dogovorili susret.Prostor kod trga,Jurišićeva.Otvara cura sa slike ali ne izgleda bas tako dobro ali svejedno ok.Ima cicu koju odmah izbaci.Prostor lila,smrdi po kuhanju,odlazimo u sobu,pitam je prije usluge jer se ljubi i tako još neke stvari kaže da,nije problem.I kreće akcija,skida se,krenem je ljubiti ili izbjegava ili tek pusica neka,pitam je u čemu je problem kaže ona mora se opustiti i voli da polako krene sve to,mislim si ok.Kažem joj da krene pušiti.Bezveze.Kombinacija lizanja glavica,pušenja do glavica i drkanja.Probao joj par puta glavu dublje gurnuti ali kao ne,kao velik sam i treba se opustiti.Vidio sam sada da je već promašaj i rekao stavljaj kondom.Tu je već bilo malo bolje,može podnijeti jači tempo,zamijenili par poza i svršio po sisama.Uglavnom Bačeni novci,inače bi se okrenuo ali s obzirom da nisam bio neko vrijeme nigdje ostao.Šteta 1000 krznaša.Defintivno izbjeći.
Mogao si napisati da je ova kod koje si bio je Karol
 
Bio i ja prekjučer i dogovorio za 9.Dođem na adresu,poznata adresa u centru i kažem da sam došao i oni meni kao moram čekati 10 min došao je gazda po rentu.Da stvarno općenito ljudi ne mogu smisliti ništa originalnije od toga ali kažem ok pričekat ću.Prolazi 10 min i kažem šta cemo,dolazi poruka da ću morati čekati još 20 min jer kao zakompliciralo se nes s bojlerom pa gazda popravlja.Na to rekao pričekati ću ali očekujem neki popust na šta dobijem odgovor ne jer kao oni rade fiksno i vrijeme im je važno,tu poludim i kažem da moje vrijeme onda nije važno i da šta me zavlače.Pošaljem ih u kurac i kažem da ću napisati ovo na forum a oni da ok i bye.
Otišao dalje i na kraju završio kod ove
Pogledajte prilog 3747
I bilo bi bolje da nisam.Dogovor kompliciran ali nekako dogovorili susret.Prostor kod trga,Jurišićeva.Otvara cura sa slike ali ne izgleda bas tako dobro ali svejedno ok.Ima cicu koju odmah izbaci.Prostor lila,smrdi po kuhanju,odlazimo u sobu,pitam je prije usluge jer se ljubi i tako još neke stvari kaže da,nije problem.I kreće akcija,skida se,krenem je ljubiti ili izbjegava ili tek pusica neka,pitam je u čemu je problem kaže ona mora se opustiti i voli da polako krene sve to,mislim si ok.Kažem joj da krene pušiti.Bezveze.Kombinacija lizanja glavica,pušenja do glavica i drkanja.Probao joj par puta glavu dublje gurnuti ali kao ne,kao velik sam i treba se opustiti.Vidio sam sada da je već promašaj i rekao stavljaj kondom.Tu je već bilo malo bolje,može podnijeti jači tempo,zamijenili par poza i svršio po sisama.Uglavnom Bačeni novci,inače bi se okrenuo ali s obzirom da nisam bio neko vrijeme nigdje ostao.Šteta 1000 krznaša.Defintivno izbjeći.
Identicno iskustvo sam imao jucer.
Prvo me Arina zajebala jer ne zna engleski i pisati na whatsappu.
Onda mi je najbliza bila Emma
Sve sta si naveo stoji. Ne zeli se ljubit, pusenje 0, seks dobar jer ima odlicno tijelo. Kupaona neuredna, dala mi neki rucnik koji ne mirise na nista. Uzeo sam 1h, ostao 50ak minuta i jednom svrsio.
Izbjegavati.

Nakon prekrasnih iskustva sa Celeste/Sakure ne mogu vise nac nista kvalitetno.
 
Identicno iskustvo sam imao jucer.
Prvo me Arina zajebala jer ne zna engleski i pisati na whatsappu.
Onda mi je najbliza bila Emma
Sve sta si naveo stoji. Ne zeli se ljubit, pusenje 0, seks dobar jer ima odlicno tijelo. Kupaona neuredna, dala mi neki rucnik koji ne mirise na nista. Uzeo sam 1h, ostao 50ak minuta i jednom svrsio.
Izbjegavati.

Nakon prekrasnih iskustva sa Celeste/Sakure ne mogu vise nac nista kvalitetno.
A jel ova Emma kak i pise Brazilka, ili? Jer izgleda mi ko neka Ruskinja/Ukrajinka.

Ugl trenutna ponuda u Zagrebu je jebeni uzas i najgore je kad te tad primi na najjace i ne mozes se skontrolirat da ne odes, jer tad se obicno zajebes. Barem je meni bilo tak do sad, kad sam bio strpljiv i cekao neku koja mi je top, bilo je super, a kad bi forsao, samo bi naletio na losa iskustva.

Realno ni ova Emma ni ostale independent mi ne izgledaju ni jedna nis spesl. Izuzev Laure i Tiffany, a one su bas preskupe i kolko sam skuzio forsaju bj s kabanicom, s tim da sam vec bio s Laurom zadnji put kad je bila u ZG i nije mi to bilo to sto se tice GFE-a, a i pozurivala me (uzeo bio 30 min). Agencije ne volim opcenito, iako planiram probat neku s ove agencije di je bila Donatella obzirom na top recenzije (no trenutna ponuda mi nije najjaca). A da ne kazem na hrpetinu fejk oglasa tj. unverified profila koje imamo koji su potencijalni problem - javio se nedavno nekoj koja je bila tad u istri ak se ne varam i pitao ju jel planira dolazit u zagreb i ona mi odgovori da ne jer je tamo previse cura - a zapravo uopce nije tako.

Ugl trenutno mi je zanimljiva ova, mozda odem

 
Dobar dan svima,

Zanimaju me cure sa EGE, točnije brazilke u HR. Zanima me ima li istine u svu tome ili je to prevara u večini slučajeva? Hoće li mi netko drugi otvoriti vrata, hoće li biti prijetnji i slično. Po Europi sam imao samo dobra iskustva sa EGE stranicom, zanima me dali je isto u Hrvatskoj?

Hvala puno, pozdrav.
 
Dobar dan svima,

Zanimaju me cure sa EGE, točnije brazilke u HR. Zanima me ima li istine u svu tome ili je to prevara u večini slučajeva? Hoće li mi netko drugi otvoriti vrata, hoće li biti prijetnji i slično. Po Europi sam imao samo dobra iskustva sa EGE stranicom, zanima me dali je isto u Hrvatskoj?

Hvala puno, pozdrav.
Moja su iskustva pozitivna, kod brazilki i latina uopće, vrata će ti otvoriti uvijek ta koja je na slikama...doduše, slike budu malčice fotošopirane i starije, možda se u međuvremenu cura malčice udebljala, no generalno nije prevara...kod Ruskinja i Ukrajinki ima situacija gdje ti otvori potpuno druga cura. Nema prijetnji, sve je OK, bitno je samo sve jasno dogovoriti putem poruka, pogotovo ako imaš specijalne zahtjeve, fetiše, perverzije... samo jednom u više od 20 slučajeva sam naletio na totalno nezainteresiranu curu, sve ostalo je bilo super...one su temperamentne i dosta vatrene i ako ih uspiješ napaliti dobiješ nezaboravno iskustvo...
 
Emma nije losa makar kako sam napisao bolje izgleda na slikama nego uživo.Ali 1700 je puno previše za nju.Kada je tek došla u Zg bila je Independent i bio prvi puta kod nje za 700 kn skoro 3 sata.Full usluga,ona napaljena i simpa makar ne zna engleski.U međuvremenu počela raditi za agenciju koja joj je nabila cijenu i gdje sve neke dodatke plaćaš dodatno i još si vremenski ograničen.Dobra je ali za 1700 nije.Nije mi ni jasna ona koja ode raditi za agenciju i davati pola zarade drugima.
Hvala na informaciji. Ako se sjećas da li ženska stvarno ima 170 cm, ili je niža? Izgleda na slikama da je ima dosta vise od 65 kg na 170 cm, ali srećom popunjena je na pravim mjestima. :D
 
Je li tko bio kod nje
 
Je bio tko? cura ima 16 istih profila samo za Zg
Čemu odma sumnja?
Možda su jednojajčane šesnaestorke 🤔
Navodno su otišle, i navodno ih zamijenila prelijepa brineta sestrična.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh