BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

U Zagrebu je ponuda jako losa, kad izbacis neverificirane, duplikate ostane mozda 5 - 6 cura. Trenutne brazilke/latine kad otvorim njihove profile vise se prepadnem nego napalim na slike... Ukrajinke / ruskinje ima hrpa oglasa ali mislim da skoro sve su sa fake slikama....
 
Ima li tko neku inf o doticnoj
 
Ili o ovoj neka info
 
Večeras dogovoria sastanak 1h.
Dog s agentom veoma brz i već za 10 min kod cure. Otvara vrata ona ali slike i ona u živo su jako, jako različite.. Cak sam mislio da me dočekala indijka. Na dočeku većinom cure nose neko seksi rublje ali ona ima ručnik s kojim se zamotala. Ajde možda hoće reći kako je higijena na prvom mistu. Nikskav osmijeh već drži tel u ruci i tipka li ga tipka. Plaćam druženje 200/ 1 hali ona i dalje tipka. Upozoravam je da to nije pristojno i da sam ja svoj ostavio te da i ona isto napravi.Nakon još nekoliko trenutaka tražim povrat sredstava, oblačim se i svojoj kući. Posli me njezin agent zivkao i ispričavao se te me ispitivao što se dogodilo. Cura totalno ne zainterrsirana( mozda je bio pre dug radni dan) prvo loše iskustvo
 
Večeras dogovoria sastanak 1h.
Dog s agentom veoma brz i već za 10 min kod cure. Otvara vrata ona ali slike i ona u živo su jako, jako različite.. Cak sam mislio da me dočekala indijka. Na dočeku većinom cure nose neko seksi rublje ali ona ima ručnik s kojim se zamotala. Ajde možda hoće reći kako je higijena na prvom mistu. Nikskav osmijeh već drži tel u ruci i tipka li ga tipka. Plaćam druženje 200/ 1 hali ona i dalje tipka. Upozoravam je da to nije pristojno i da sam ja svoj ostavio te da i ona isto napravi.Nakon još nekoliko trenutaka tražim povrat sredstava, oblačim se i svojoj kući. Posli me njezin agent zivkao i ispričavao se te me ispitivao što se dogodilo. Cura totalno ne zainterrsirana( mozda je bio pre dug radni dan) prvo loše iskustvo
Svaka cast,tako triba
 
To sam napravia prvi put i nadam se zadnji ali od sada kako one nas deru za druzenje tako tribamo i mi biti, za svoju lovu i vrime, zahtjevni.
Iskustvom dolazi i da se bez osjecaja okrenes...jebote pa mi dajemo svoju lovu ne tudju..kad nauce da za lovu ka i pandur skladistar i obicni ljudi se moraju potrudit onda ce i kurabe tako..i mene je agent zva cak nudija za ispriku besplatno odbija naravno al jebote ta cura koja je bila slicno kao kod tebe je brzo nestala sa ege...iskreno tko zna di je zavrsila
 
Iskustvom dolazi i da se bez osjecaja okrenes...jebote pa mi dajemo svoju lovu ne tudju..kad nauce da za lovu ka i pandur skladistar i obicni ljudi se moraju potrudit onda ce i kurabe tako..i mene je agent zva cak nudija za ispriku besplatno odbija naravno al jebote ta cura koja je bila slicno kao kod tebe je brzo nestala sa ege...iskreno tko zna di je zavrsila
Upravo tako, moja lova moja pravila
Ako oglas nije real koji si trazio okret za 180 kakva god da otvori vrata
Stvar principa a isto se odnosi na uslugu koja mora biti identicna oglasu na koji si se javio inace pare nazad
 

Ima li kakvih informacija, vidim da joj jedan review bas ne ide u korist?
 
Za razliku od sinoć, koje je bilo totalno razočaranje, večeras i više nego zadovoljan.
Dog preko agencije jako brz. Za 15 min bia kod cure. Apartman čist uredan. Doček osmijeh i seksi rublje. Lijepa i mlada,24g. Cice 3 natural, dupe veće brazilsko natural. Kosa uredna i cijela mirišljava. Koža glatka i sjajna bez nekih jebenih ožiljaka od operacija jer ih nije radila.Nudi tuširanje.Lagana glazba, oral bez jako dobar. Sve lagano i bez presinga.Kaubojka pa kontra i tu me svladala. Pogled na cice( sve natural je baš bio ok). Mali odmor uz google trans jer samo je Portugalski u igri. Vesela, komunikativna, malo se zezali i ponavljanje gradiva. Malo Bj, misija, pa dogy i eto drugog pucnja. Zadržao se oko 1 h i 30 min. Agencija obavještava da je prošlo 1h ali ona da još ostanem. Sve u svemu jako lijepo i def se isplati doći a ja ću ponoviti.
 
Pozdrav. Neku crnku mi je želja probati. Koju da čekam na EGE, da se pojavi jer koliko shvacam pojedine se vracaju u HR s vremena na vrijeme?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh