BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Neznam sta se desilio, slučajno sam postao...

Uglavnom, upravo bio kod Laure, vec par dana gledam hoće li netko napisat kakvu recenziju za nju i niko nista, a vuce me jer izgleda bombon, i tako odem ja na blef iako sam rekao da necu vise :)

U zivo je mala identicna kao na slikama, lice prekrasno, tijelo cvrsto nabijeno, glatko, sise napuhani silikoni sta je steta... U stanu je sa jos nekom plavusom, engleski osnovna komunikacija, za voditi neki smislen razgovor nista od toga...

Neznam sta bi napisao jer je jedna od rijetkih koja me matirala u 15min, tako se dobro nabijala i toliko mi je dobra u faci da sam posrnuo gledajuci je :) minus je sta se ne ljubi... Kaze da je tu jos sutra a onda vjerovatno Crna gora...
bio jucer kod nje... nije losa, istina sise napuhane, lose odradjen posao, Kolumbijke u globalu imalo lose silikone... uglavnom: faca 10/10, tijelo 7/10, sise 3/10, guza u ogromna nesto u stilu Kim 7/0, akcija 5/10 (navodno imam velikog pa se trudila biti opustena, vise sam bio dojma da je izjebana posteno u par dana pa joj je picka iziritirana). Dobra za probat, za ponoviti ne
 

Bio upravo kod ove, slike 100% ispravne. prvi sam puta naletio na žensku kojoj se naziru pločice na trbuhu...fino, utegnuto, ima godina, no sve je na svome mjestu...sviđa mi se lice, ima natruhu nečeg orjentalnoga u sebi. Sise umjetne, mislim da je i guzica nadograđivana, no sve u svemu jako dobro izgleda...za takvom se 90% muškaraca okrene na ulici...usluga pravi GFE, ljubljenje, isprva malo suzdržano, no nakon što sam joj se spustio dolje potpuno se oslobodila. Oral solidan, ne spektakularan, bez kondoma, liže jaja i sve to...nagovorila me na 69, gurnula mi picu pod nos i skakala mi po ustima i nosu sve dok nije svršila. Nakon toga cowgirl i misionarka i finiš. Lagana masažica i sat vremena je prošao...1200 kn.
Dogovor lak, engleski slab, no moj španjolski napreduje iz dana u dan tako da nismo imali problema u komunikaciji..postoji opasnost od ponavljanja pošto je Donatella isparila iz Zagreba...
 
mlada cura jako mrsava, moja procjena 160cm 42kg bez trunke celulita i jako lijep ravan trbuh...izgleda kao da ima 16g s dosta velikim silikonskim cicama za svoju gradju tijela... da se lijepo nabijati sto me iznenadilo jer mnoge od 70kg se prave da ih smeta, uglavnom tko voli takve curke ok.. tko ne voli mrsavice nek ode kod sare
Tarifa?
 
Jeli slučajno itko bio kod ove
jel se stvarno vratila ili neko koristi njezin profil i da nebi bilo sta sam neidem sam provjerit iskreno bas nisam u mogućnosti vozit 7 sati do zg da i usput kakve sam ja srece razocaram i na kraju bit babaroga
 
Jeli slučajno itko bio kod ove
jel se stvarno vratila ili neko koristi njezin profil i da nebi bilo sta sam neidem sam provjerit iskreno bas nisam u mogućnosti vozit 7 sati do zg da i usput kakve sam ja srece razocaram i na kraju bit babaroga
Je, vratila se u zg prije koji dan.
 
Netko mozda ima iskustva s ovom?
 

Bio upravo kod ove, slike 100% ispravne. prvi sam puta naletio na žensku kojoj se naziru pločice na trbuhu...fino, utegnuto, ima godina, no sve je na svome mjestu...sviđa mi se lice, ima natruhu nečeg orjentalnoga u sebi. Sise umjetne, mislim da je i guzica nadograđivana, no sve u svemu jako dobro izgleda...za takvom se 90% muškaraca okrene na ulici...usluga pravi GFE, ljubljenje, isprva malo suzdržano, no nakon što sam joj se spustio dolje potpuno se oslobodila. Oral solidan, ne spektakularan, bez kondoma, liže jaja i sve to...nagovorila me na 69, gurnula mi picu pod nos i skakala mi po ustima i nosu sve dok nije svršila. Nakon toga cowgirl i misionarka i finiš. Lagana masažica i sat vremena je prošao...1200 kn.
Dogovor lak, engleski slab, no moj španjolski napreduje iz dana u dan tako da nismo imali problema u komunikaciji..postoji opasnost od ponavljanja pošto je Donatella isparila iz Zagreba...
Bila je jedna lokacija kad smo se dogovorili pa ja u međuvremenu promjenila adresu. Meni nije nesto radi kao na traci. I bio sam iza nekog. Skinula se>pocela ga drkat>pušila sa kondom (Kao ako je sat vremena onda moze bez kondoma a nije bio takav dogovor)> nabijanje
Radi kao da vježba u teretani. Gleda na sat. Zavrsio ranije jako bzvz. Prvo lose iskustvo.
 

Bio upravo kod ove, slike 100% ispravne. prvi sam puta naletio na žensku kojoj se naziru pločice na trbuhu...fino, utegnuto, ima godina, no sve je na svome mjestu...sviđa mi se lice, ima natruhu nečeg orjentalnoga u sebi. Sise umjetne, mislim da je i guzica nadograđivana, no sve u svemu jako dobro izgleda...za takvom se 90% muškaraca okrene na ulici...usluga pravi GFE, ljubljenje, isprva malo suzdržano, no nakon što sam joj se spustio dolje potpuno se oslobodila. Oral solidan, ne spektakularan, bez kondoma, liže jaja i sve to...nagovorila me na 69, gurnula mi picu pod nos i skakala mi po ustima i nosu sve dok nije svršila. Nakon toga cowgirl i misionarka i finiš. Lagana masažica i sat vremena je prošao...1200 kn.
Dogovor lak, engleski slab, no moj španjolski napreduje iz dana u dan tako da nismo imali problema u komunikaciji..postoji opasnost od ponavljanja pošto je Donatella isparila iz Zagreba...
Se Donatella planira vracat?
 
Maia


Jel bio tko?
 
Je li bia tko kod ove Čehinje ?
Trenutno u Zd
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh