BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Nekad se ovdje mogla procitat koja dobra recenzija neke Brazilke, a danas se prica o politici na forumu o kurvama. Wtf.
Ova tema se zove Brazilke, Latine, Ukrainke... a mi pričamo o Ukrajinkama, tako da se držimo teme iz naslova... ne znam što bi sad trebali radi kakve političke korektnosti ne spominjat Ukrajinke... rasprava doduše jest malo široka, al je takva i situacija, al sve se u konačnici svodi na diskusiju kakve će reperkusije ovaj nesretni rat imati na tržište prostitutki u Hrvatskoj... ne bih rekao da je takva rasprava offtopic u ovoj temi koja se tiče Ukrajinki..
Na poslovnom forumu se raspravlja kako će se rat odraziti na tržište kapitala, na političkom forumu se raspravlja kako će se rat odraziti na političke odnose u svijetu, a na forumu o kurvama bi se valjda trebalo raspravljati kako će se rat odraziti na ponudu kurvi...
 
ajmo malo iskustva ovdje...
evo od mene par,
ova nema veze s vezom, ne valja nista, jeste ona na slikama ali uzivo groblje, ne ici, okrenuo se te nisam probao

ova takodjer ona na slikama, jako lijepo tijelo, utegnuto top, cca 170cmx65kg jako lijepo sve rasporedjeno, to je sve pozitivno
negativno je da se nabija kao neka mehanicka lutka i to se vidi kako bi te matirala u 5min, vec u 6min joj je dosta svega, ali ja kad vidim da je takva situacija isrcpio sam ju svih 30min za koliko sam i platio, nisam ju gledao u lice, iako je lijepa u licu, nego na tijelo na kojem bas ni nisam vidio mane... preporuka je za probati ali za vratiti se nije...

ajmo sad malo recenzije od drugih
 
Ova tema se zove Brazilke, Latine, Ukrainke... a mi pričamo o Ukrajinkama, tako da se držimo teme iz naslova... ne znam što bi sad trebali radi kakve političke korektnosti ne spominjat Ukrajinke... rasprava doduše jest malo široka, al je takva i situacija, al sve se u konačnici svodi na diskusiju kakve će reperkusije ovaj nesretni rat imati na tržište prostitutki u Hrvatskoj... ne bih rekao da je takva rasprava offtopic u ovoj temi koja se tiče Ukrajinki..
Na poslovnom forumu se raspravlja kako će se rat odraziti na tržište kapitala, na političkom forumu se raspravlja kako će se rat odraziti na političke odnose u svijetu, a na forumu o kurvama bi se valjda trebalo raspravljati kako će se rat odraziti na ponudu kurvi...
Apsolutno se slazem...eto, jucer sam bio kod jedne Moldavke u Grazu, napisati cu recenziju kasnije u Internacionali, i kaze kako im je vec sada muka jer znaju kaj im dolazi...veca ponuda, ista potraznja, nize cijene...ekonomija...
 
Vidim da je tebi, osim ekonomije, potrebna edukacija i o politici i povijesti... Nije problem što si pušač kurca... u redu je to... ne osuđujem te... al to ne znači da trebaš biti pušač američko-zapadno europske propagande... ista ta zapadna klika je nama za vrijeme našega rata uvela embargo na uvoz oružja, a ukrajincima dijeli oružje đabe, a mi smo glavninu oružja dobivali od rusa posredstvom francuza i da nam nije bilo ruskog oružja, migova, helihoptera..., imao bi danas srbiju do kvarnera. Dok su ljudi u RH ginuli, ta zapadna klika se dugo vremena dogovarala tko je u domovinskom ratu uopće žrtva, a tko agresor, dok su Ukrajinu proglasili žrtvom daleko prije invazije. Šta misliš da će nekom Ukrajincu biti žao ako tebe ili mene sutra pregazi auto? U hrvatskoj izginulo 15 tisuća od korone pa niko ne plaće za njima osim najbližih, a plaćete za ukrajincima koje boli kurac za tebe. Ima ljudi do kojih mi je stalo, a to su familija i uži krug prijatelja, a što se svih ostalih tiče, stavljam svoj interes ispred. Meni je u interesu plaćat manju cijenu plina i benzina, a to ne mogu jer je ta zapadna klika u želji da proširi svoj geopolitički utjecaj nahuškala jadne Ukrajince protiv Rusa još 2013. i dovela na vlast desničarske nacionaliste. Žao mi je što ne vidiš da ćemo svi mi u Hrvatskoj danas lošije živjeti zbog te zapadne klike. Meni je također u interesu pojebat nešto dobro, a ako je to kakva Ukrajinka, zašto ne..? Tako da, mani se te patetike...
AmgloSaksonska perspektiva
Dobri indijanci su mrtvi indijanci
A dobri slaveni su dobri ak se kolju međusobno
 
Ekipa ima ko kakvih iskustva sa ovim?
za ovu ima po forumu ali stare recenzije
 
Jel netko bio kod ovih cura, kakve su?
 
Jel se ovo vratila ili neko koristi njezin oglas
 
Možda mi je promaklo, ali dali ima netko iskustva sa Larom sa EGE

 
Možda mi je promaklo, ali dali ima netko iskustva sa Larom sa EGE

malo mi je čudno...pisao sam joj jučer, na engleskom, odgovorila mi je na hrvatskom...nakon što sam je pitao za određene usluge (GFE, ljubljenje, oral bez) prestala je odgovarati...
 
malo mi je čudno...pisao sam joj jučer, na engleskom, odgovorila mi je na hrvatskom...nakon što sam je pitao za određene usluge (GFE, ljubljenje, oral bez) prestala je odgovarati...
Ja bi upravo.... bucka, prava velika sisa (kome se sviđa), dijeli app sa još jednom brazilkom, uredno, ne govori riječi engleskog (sve preko google translate), ne požuruje.... OK
 
Mislim da dijeli app sa Isis, ali mi se nije javljala. Bila mi je opcija A
 
Ja bi upravo.... bucka, prava velika sisa (kome se sviđa), dijeli app sa još jednom brazilkom, uredno, ne govori riječi engleskog (sve preko google translate), ne požuruje.... OK
Dakle zadovoljan si? Ja također volim bucke i velike sise, tako da bih je svakako volio probati...kakva je usluga, oral sa ili bez? GFE, ljubljenje?
 

Neznam sta se desilio, slučajno sam postao...

Uglavnom, upravo bio kod Laure, vec par dana gledam hoće li netko napisat kakvu recenziju za nju i niko nista, a vuce me jer izgleda bombon, i tako odem ja na blef iako sam rekao da necu vise :)

U zivo je mala identicna kao na slikama, lice prekrasno, tijelo cvrsto nabijeno, glatko, sise napuhani silikoni sta je steta... U stanu je sa jos nekom plavusom, engleski osnovna komunikacija, za voditi neki smislen razgovor nista od toga...

Neznam sta bi napisao jer je jedna od rijetkih koja me matirala u 15min, tako se dobro nabijala i toliko mi je dobra u faci da sam posrnuo gledajuci je :) minus je sta se ne ljubi... Kaze da je tu jos sutra a onda vjerovatno Crna gora...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh