BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ili?(je u šumi),ali zabavno je kako si isa biti pismen pa iza zareza..tribalo je ici Malo glup komentar? Ili? Mlad si naucit ces da nije pismenost vazna nego...tj nemogu ti ja objasnjavat pametni humor zao mi je,ali virujem u te(severina)-znam da neznas 🇧🇷
Kaže se "kako si išao", nađi dijakritičke znakove na tipkovnici, nakon "tj" ide točka, itd.
Poanta je da je ovo glup komentar u ovakvoj situaciji.
 
Nisam uopce htio odgovoriti na ono sranje, ali eto hvala. Drug jasamtaj izgleda da je veliko smece
Drug nisam bija ni 80(nazalost mozda)medju rijetkim di sam osta i bija Hrvat(ti meni ne paris kao smece)nego veliki hdzovac(mislim da je to velika uvreda)..sta ces odg na zajebanciju ako se neznas zajebavat sinko u svim situacijama i dallje placaj po...ako nisi bija u ratu neznas sta je to pa pokusas malo zajebancije a ti si cijepljen protiv svega nadam se i potomaka
 
Kaže se "kako si išao", nađi dijakritičke znakove na tipkovnici, nakon "tj" ide točka, itd.
Poanta je da je ovo glup komentar u ovakvoj situaciji.
Brate pa zajebancija a sta mi mozemo nego se zajebavat..jel placamo ove zene pa bude zajebancije na forumu..ala sta ste svi osjecajni bit ce ste stavili zastave na profile a da zarati minken bojna..p.s. da mi se da pisat gramaticki priselija bi se u zagreb a ne osta u Splitu...i iskreno uz kavu jutarnju j sunce boli me kujac jel vam glup komentar..brate samo lagano uzivaj i nategni iz protesta ruskinju..redbulla ce nategnit fratar sprdam se(Sven to znaci zezam se)sve 5
 
Loše si prolista sta se tice TS. Moje zadnje rijeci za tvoju "zajebanciju"... Tamo rat i ljudi ginu, a ti se "zajebavas", vidi se da ti je pamet negdje medju tapet i zida. I ja sam vec napisa sta si ti, i to veliko!
 
Loše si prolista sta se tice TS. Moje zadnje rijeci za tvoju "zajebanciju"... Tamo rat i ljudi ginu, a ti se "zajebavas", vidi se da ti je pamet negdje medju tapet i zida. I ja sam vec napisa sta si ti, i to veliko!
Ginu ljudi svaki dan pa sta onda..2stvari su sigurne smrt i porez...sinko ostavi se ovog biznisa po tvojim postovima skupis 200eura u 3miseca i pocastis se...lipo uzmi smokvu na tisku i desnica nek radi..ja sam govno ti si debil iskompleksiran i sta sad..ja sam govno tovar i to za mene nije uvreda..i napisa si da sam ja govno i to veliko hahahahahhaa jer te to mama jutros obrisala i napisala ti post hahhaa a luzera u ovoj dalmaciji sta se okotilo tj otelilo telebull..aj aj necu se vise prepirat telebull moram se posrat
 
Brate pa zajebancija a sta mi mozemo nego se zajebavat..jel placamo ove zene pa bude zajebancije na forumu..ala sta ste svi osjecajni bit ce ste stavili zastave na profile a da zarati minken bojna..p.s. da mi se da pisat gramaticki priselija bi se u zagreb a ne osta u Splitu...i iskreno uz kavu jutarnju j sunce boli me kujac jel vam glup komentar..brate samo lagano uzivaj i nategni iz protesta ruskinju..redbulla ce nategnit fratar sprdam se(Sven to znaci zezam se)sve 5
Boli te kujac? Kaj si ti Jajan al iz Splita ahahahha
 
jel pala cijena ukrajinkama, zna li se šta
Mislim da je još malo prerano jer većina koja želi izaći još čeka u kolonama na granicama, al za očekivati je da će se ovaj rat pozitivno odraziti na ovaj uslužni sektor te u bližoj budućnosti rezultirati većom ponudom i nižim cijenama Ukrajinki koje će trbuhom za kruhom doći u obećanu zemlju Hrvatsku
 
Da... Rast ce stanovnistvo od 3,88 na 4,88 mil. Ukrajinke ce ovdje doc i dat ce nam picke i guz za 30€-4-60min... Izgleda da ima više "jasamtaj"
Prijatelju, fale ti osnove tržišne ekonomije... sve je stvar ponude i potražnje.. ako potražnja ostane ista, a ponuda se poveća, vremenom dolazi do pritiska na ponudi i korekcije cijene. Kad kažem da će cijene pasti, ne mislim da će davat đabe, nego mislim sa 200 koliko se sada kreću većina Ukrajinki, na 150 kolko su bile ranije. Ne treba ih doći mnogo za to. A ukoliko dođe do smanjenja potražnje, što nije nemoguće uzevši u obzir recentne udare na budžet građana, kao i one koji će tek uslijediti, ne bi bilo iznenađenje da uspiješ direktno dogovoriti cijenu i do 130, ali ona oglašavana ne mislim da će ići ispod 150.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh