BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ja ne kuzim kaj se pravis glup? Pitanje je islo u smjeru toga da dokazes da si ikad bio s tom zenskom tako da opises vrlo upecatljivu tetovazu. A iz ovog nemuštog izmotavanja je sve prilično jasno
Evo frenda od ljolje. I sad si ti pametan, detektive moj?

Ne znam kakva je tetovaza. Nikada nisam bio kod kurvi nego padnem ovdje s padobrana i krenem pisati gluposti. Eto pa si valjda sad sretan s mojim jasnim ocitovanjem?

Kako izmislim za ovu da ima mozda i 30 kg viska od onoga sto je napisano i sto izgleda na slikama:


A tako i za ovu za sve detalje koje sam rekao:


I onda se nadam da ljudi koji su stvarno bili tamo i vidjeli nece objasniti drugima da je Sophia (prva recenzija moja, nisam se imao na koga nadovezati) mozda potencijalno neka slabija dama i da nije cura kojoj salo visi nego da je fit i zdrava.

Ili se nadam za Dominiku (prva recenzija moja, nisam se imao na koga nadovezati) da ipak nece ljudi otici i vidjeti da joj je potencijalno stan totalno rasulo a ne uredan kako sam rekao ili da je cura mozda opcenito totalno nezainteresirana ili mozda totalno photoshopirana i ne lici na nista.

Nadam se dok se igram tog ruskog ruleta da me nece pogodit kriva karta i da mi netko nece totalno kontrirat recenziju i da cu sto Ljoljo kaze: "ugasiti svoju žeđ za nekakvom čudnom i uvrnutom potrebom samodokazivanja"

Pa eto ovom prilikom molim sve koji mogu posjetiti Sophiu da to naprave jer evo vidim cijena je pristupacna u ovoj kategoriji (180e je dosta ispod prosjeka za EGE), i gle, mozda je cura stvarno fit. Ja naravno ne mogu znati jer nisam bio i pricam random gluposti tu. Dodite i poserite me. Uslikajte se s fit kurvom. Da pokazete kako Pocetnik pise sranja. Pa da mogu u sramu otici s foruma (za kraj cu samo reci zbog neke svoje totalno random pretpostavke da i dalje ako ne volite jace cure, budite svejedno mentalno pripremljeni okrenuti se na vratima, jer valjda sam vam dao do znanja da ne treba vjerovati mojim recenzijama, to jest izmisljanjima posto nisam bio nego samo serem).
Zašto plačeš?
 
Dakle...osim sto sam u 48-oj godini zivota ispunio san iz mladosti o jebanju crnkinje, dozivio sam jedno od najboljih, ako ne i najbolje, GFE iskustvo...zenska je top, tocno ta sa slika, niti sekunde deblja ili mrsavija, soba cista i uredna, rucnik suh, kupaona besprjekorna. Ljubi se kao da joj je zadnje u zivotu, pusi bez kondoma, bez problema mozes lizat i gurati prste unutra, trudi se oko svega...nisam dugo izdrzao, cowgirl i doggy u kojem sam svrsio. Tople preporuke svima....cice velike, silikoni...1500 kn 1 h. Ak vas jos kaj zanima, pitajte...
Slušajte starog. Stari zna. 😉😉 Ja bio kod nje jučer. Samo bi nadodao. Zena izgleda kao na video. Na video i uzivo izgleda tri puta bolje nego na slikama.
 
Evo sad sam u malo stvari siguran kao u to da ti kod te zenske nikada nisi bio. Nisi zlonamjeran kao bivsi forumas Moderator koji pise hvalospjeve kurvama od 200 kg zive vage, ali lazes i pises kao da ti menstruacija dolazi za dan ili dva. Sad, zbog cega to radis? Kog boli kurac stari!
 
Koja je adresa,radi parkinga?
strogi centar blizu Bogovićeve točnu lokaciju nebi otkriva.
Evo sad sam u malo stvari siguran kao u to da ti kod te zenske nikada nisi bio. Nisi zlonamjeran kao bivsi forumas Moderator koji pise hvalospjeve kurvama od 200 kg zive vage, ali lazes i pises kao da ti menstruacija dolazi za dan ili dva. Sad, zbog cega to radis? Kog boli kurac stari!
ne razumijem. Samo kazem da izgleda onako kako izgleda na video. To je to. Neda mi se raspravljat o tome odnsono svađat to tu nema nema smilsa.
 
Slušajte starog. Stari zna. 😉😉 Ja bio kod nje jučer. Samo bi nadodao. Zena izgleda kao na video. Na video i uzivo izgleda tri puta bolje nego na slikama.
Ja sada idem do nje jednom tjedno. Ne smeta me sto je agencija jer je po prvi puta komunikacija sa agentom jako dobra i jasna, ali pitati ću je da mi da svoj bro i je li to uopće moguće. Btw, drugi mi je puta bilo još bolje, jedino kaj mi je zena pronasla dugu crnu vlas kose na kosulji, jedva sam se izvuko...
 
Upravo se vratio iz posjete,, razgovor preko agencije, korektno, odmah posalju slike i cijenu, djevojka sa slika, zgodna, sto se je meni svidjelo nalazi se u jednom velikom hotelu tako da bez problema udjes u lift,, nitko ne pita nista, ona susretljiva nasmijana, pusi dobro, cijelog ga stavi u usta, lize jaja, nema neke inicijative, ali zato jebes zgodnu djevojku,, ne buni se na jace nabijanje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh