BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Upravo se vratio iz posjete,, razgovor preko agencije, korektno, odmah posalju slike i cijenu, djevojka sa slika, zgodna, sto se je meni svidjelo nalazi se u jednom velikom hotelu tako da bez problema udjes u lift,, nitko ne pita nista, ona susretljiva nasmijana, pusi dobro, cijelog ga stavi u usta, lize jaja, nema neke inicijative, ali zato jebes zgodnu djevojku,, ne buni se na jace nabijanje
ljubljenje?
Oral bez?
Je li stvarno tako mršava kao na slikama?
 

Izgled top, skoro kao na slikama, performans, not so top :( kao sve ukrajinke sa kojima sam bio, odrađuje posao s jednakim entuzijazmom kao baba na blagajni Brodokomerca. 1 rundu odradili u par poza, u jednom trenu me zapljusnuo miris znoja iz njezinih pazuha sta me malo izbacilo iz takta, jer app je ok, ima fini tus (ja sam se dva puta otusirao) mislim si sta se takav problem otusirat prije dogovara... ali presao preko toga i svrsio, 2 runda par poza i zavrsila sa BJom. Napomena, za svoj tijelesni tip iznenađujuće nije uska. Između rundi probao započet neki razgovor, ima solidan engleski, ali samo odgovara na pitanja, kad prestanes ispitivat, muk, i u stanju je tako cekat da prođe termin :)

Nije mi pretjerano zao para, ali neću niti ponavljat. 1h/1550
 

Planiram ovaj tjedan posjetiti mladu damu.
Ako je netko bio svaki info je dobrodošao.

Pozdrav!
 
Upravo se vratio iz posjete,, razgovor preko agencije, korektno, odmah posalju slike i cijenu, djevojka sa slika, zgodna, sto se je meni svidjelo nalazi se u jednom velikom hotelu tako da bez problema udjes u lift,, nitko ne pita nista, ona susretljiva nasmijana, pusi dobro, cijelog ga stavi u usta, lize jaja, nema neke inicijative, ali zato jebes zgodnu djevojku,, ne buni se na jace nabijanje
Ja sam valjda bio poslije tebe, ako si pisao recenziju odmah poslije posjete. Dobro da sam trazio da se istusira prije mog dolaska pa je bila mirisljava.
Pol cuke 150 stranaca. Sve stoji kaj si napisao. Nema neke inicijative, ali sve odradi. Sto vidis na slikama to i dobijes. Nije zgoljava kak izgleda na jednoj slici, ali je normalno mrsava.
Ugl prezgodna treba sa super pusackim ustima i silikknskim sisama. Tu je do cetvrtka, a mozda se opet vrati jer se nije uspjela cijepiti. Premalo joj je proslo od sputnika.
Ponovio bih jer je preprezgodna
 
Pozdrav!
Jel bio netko kod ove cure?
 
Ja sam valjda bio poslije tebe, ako si pisao recenziju odmah poslije posjete. Dobro da sam trazio da se istusira prije mog dolaska pa je bila mirisljava.
Pol cuke 150 stranaca. Sve stoji kaj si napisao. Nema neke inicijative, ali sve odradi. Sto vidis na slikama to i dobijes. Nije zgoljava kak izgleda na jednoj slici, ali je normalno mrsava.
Ugl prezgodna treba sa super pusackim ustima i silikknskim sisama. Tu je do cetvrtka, a mozda se opet vrati jer se nije uspjela cijepiti. Premalo joj je proslo od sputnika.
Ponovio bih jer je preprezgodna
Bila je mirisljava kada sam i ja dosao u 11:45,,jedino sto je problem hotela sto se svi brisemo istim rucnikom, ali i u apartmanima je isto
 

Planiram ovaj tjedan posjetiti mladu damu.
Ako je netko bio svaki info je dobrodošao.

Pozdrav!
mlada cura jako mrsava, moja procjena 160cm 42kg bez trunke celulita i jako lijep ravan trbuh...izgleda kao da ima 16g s dosta velikim silikonskim cicama za svoju gradju tijela... da se lijepo nabijati sto me iznenadilo jer mnoge od 70kg se prave da ih smeta, uglavnom tko voli takve curke ok.. tko ne voli mrsavice nek ode kod sare
 
mlada cura jako mrsava, moja procjena 160cm 42kg bez trunke celulita i jako lijep ravan trbuh...izgleda kao da ima 16g s dosta velikim silikonskim cicama za svoju gradju tijela... da se lijepo nabijati sto me iznenadilo jer mnoge od 70kg se prave da ih smeta, uglavnom tko voli takve curke ok.. tko ne voli mrsavice nek ode kod sare
Koja šteta?
 
Ima li ko info o ovoj?

Trenutno je u splitu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh