BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Pozzz ljudi.

Da nije netko bio kod ove tamnopute dame? RUBY.

Otišao bih ali ako je netko bio svako iskustvo je dobrodošlo :)


 
Pozzz ljudi.

Da nije netko bio kod ove tamnopute dame? RUBY.

Otišao bih ali ako je netko bio svako iskustvo je dobrodošlo :)


Stvarno si pinhead(glupan)
Imas 2 recenzije o njoj. Kopaj malo i ne spamaj temu ..
 
dali je tko slučajno bio na skoku kod dotične 😁
 
Bio kod ove male. Uzivo ne izgleda ni blizu kao na slikama. Majstorski odrađen photoshop. Bio sam dobre volje pa sam ostao. Ugl. nije za preporuku.
Po kojem kriteriju ne izgleda kao na slikama čudi me jer CDC je inače korektan premda bio sam sumnjičav u svezi s njome.
 
Bio kod ove male. Uzivo ne izgleda ni blizu kao na slikama. Majstorski odrađen photoshop. Bio sam dobre volje pa sam ostao. Ugl. nije za preporuku.
Kolko corav moras bit da nasjednes na ovako sta. Di ti tu vidis "majstorski odrađen photoshop", vidi se iz aviona da je nacrtana na tabletu. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Bio kod ove male. Uzivo ne izgleda ni blizu kao na slikama. Majstorski odrađen photoshop. Bio sam dobre volje pa sam ostao. Ugl. nije za preporuku.
Uštedio si mi jedan odlazak, CDC uglavnom ima ok cure i ova mi je bila zapela za oko, sad cu je preskociti.
 
Kakvi kriteriji?? Sta ti nije jasno u recenici ne izgleda ni priblizno kao na slikama. Ili ti je dosadno pa bi se malo dopisivao o kriterijima i picki materini??
Ne razumin sta si tako nadrkan? Tip te normalno pita pitanje...picku divljaka


Uštedio si mi jedan odlazak, CDC uglavnom ima ok cure i ova mi je bila zapela za oko, sad cu je preskociti.
I meni....a CDC inace ima poprilicno tocne fotografije i sve, zato i je cudno da su ga tako preveslali ako uopce jesu jer ne zeli objasniti sta je vidia
 
Ne razumin sta si tako nadrkan? Tip te normalno pita pitanje...picku divljaka



I meni....a CDC inace ima poprilicno tocne fotografije i sve, zato i je cudno da su ga tako preveslali ako uopce jesu jer ne zeli objasniti sta je vidia
Vidio je gnoma fotosopiranog?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh