BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Problem nije sto je netko prenio/preveo recenziju... nego ocekivanje cure da ce se baviti ovim hobijem i da stranke ne smiju izjasniti svoje misljenje/iskustvo.
Zadnji put kad je netko sa ovog foruma prenio moju (ne bas bajnu) recenziju, dobio sam poklon od ekstra sat vremena kod ponavljanja. Cura nije uzela to osobno jer vidjela da sam napisao istinu, i cak uzela kritike kao nesto sto bi mogla "poboljsati".
Prestati pisati recenzije zbog neke cure, koja vjerojatno nece biti u istom gradu za 10 dana, zbog straha da ces ju "mozda naljutiti" je bezveze. Recenzije se pisu da se pomogne drugima donjeti "pravu odluku".
 
Čisto sumnjam da im posjetitelji prenose tuđe recenzije, što dobivaju time? Prije će biti da u cijeloj priči imaju likove koji su hrvati i čitaju forum.....
 
Čisto sumnjam da im posjetitelji prenose tuđe recenzije, što dobivaju time? Prije će biti da u cijeloj priči imaju likove koji su hrvati i čitaju forum.....
Ma moguce da je bilo "a meni nedas da ti to radim, a peri si dala" pa je pitala odkud znas da sam peri to dala da mi radi pa je on reko da je pero napisao recenziju o njoj
 
Centar
Djevojka vječito nasmjesena, akcija odlična, tijelo top (šteta cice su fake)... Dogovor s njom preko wapp, da se cjenkati... Komunikacija audio translator, sasvim ok
I da, ona ima indijanske gene :)... Odite probajte javite


Uživajte ;)
 
Centar
Djevojka vječito nasmjesena, akcija odlična, tijelo top (šteta cice su fake)... Dogovor s njom preko wapp, da se cjenkati... Komunikacija audio translator, sasvim ok
I da, ona ima indijanske gene :)... Odite probajte javite


Uživajte ;)
Na sreću bio sam kod Dani.....top cura.......mali ali vrlo mali nedostatak kao što je i kolega rekao su fake cice.....ostalo sve je vrhunsko
 
Centar
Djevojka vječito nasmjesena, akcija odlična, tijelo top (šteta cice su fake)... Dogovor s njom preko wapp, da se cjenkati... Komunikacija audio translator, sasvim ok
I da, ona ima indijanske gene :)... Odite probajte javite


Uživajte ;)
Onda, koliko vjeverica?
 
Zoe je bila plava ruskinja koja je s kerry radila i otisa san na trojac. To je bia njihov (i moj) prvi trojac pa su me zapamtile. Napisa san da je zoe super a kerry bezveze i nezainteresirana. Pa je neki lapan otisa kod zoe i reka da san ja napisa da je kerry dosadna. Kad san ja dosa zoe mi je srala da je kerry plakala i da ju je menadzer nesto pilao i da zbog moje recenzije vise nema posla u zg za nju. Lako za zoe ali agencija zna da san napisa recenziju

Poanta foruma je da dilimo i pozitivna i negativna iskustva. Recenzije mogu biti i socne i sture, to je svakomd po volji. Meni je gust napisat socnu, zanimljivu i (meni) duhovitu recenziju. Ideja da ces procitat recenziju na forumh za kurvanje, otic kurvi, izlajat se ka pseto valjda da bi dobia kolacic ili ekstra minutu jer si pokaza laznu lojalnost je smisna ideja. Zato cu uglavnom svoje recenzije za EGE pisati tek kada cura ode iz hrvatske cisto da mi neki mulac ne zapapri sljedeci odlazak :)

I nemojte me ispitivat u privatnim porukama, reka san da sutin dok cura ne ode
 
Zoe je bila plava ruskinja koja je s kerry radila i otisa san na trojac. To je bia njihov (i moj) prvi trojac pa su me zapamtile. Napisa san da je zoe super a kerry bezveze i nezainteresirana. Pa je neki lapan otisa kod zoe i reka da san ja napisa da je kerry dosadna. Kad san ja dosa zoe mi je srala da je kerry plakala i da ju je menadzer nesto pilao i da zbog moje recenzije vise nema posla u zg za nju. Lako za zoe ali agencija zna da san napisa recenziju

Poanta foruma je da dilimo i pozitivna i negativna iskustva. Recenzije mogu biti i socne i sture, to je svakomd po volji. Meni je gust napisat socnu, zanimljivu i (meni) duhovitu recenziju. Ideja da ces procitat recenziju na forumh za kurvanje, otic kurvi, izlajat se ka pseto valjda da bi dobia kolacic ili ekstra minutu jer si pokaza laznu lojalnost je smisna ideja. Zato cu uglavnom svoje recenzije za EGE pisati tek kada cura ode iz hrvatske cisto da mi neki mulac ne zapapri sljedeci odlazak :)

I nemojte me ispitivat u privatnim porukama, reka san da sutin dok cura ne ode
Eto debilčeki nadam se da ste sretni jer su nam sad svima uskraćene recenzije od čovjeka. E jebiga živote
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh