BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

E ka nisam te vidia klaune. Prvi trojac u zagrebu, prvi trojac njima dvima skupa jer kerry nije biseksualka. Tako su i znale ko je bia s njih dvi skupa.

Paris ka neuspjesni student prava. S ovakvim misaonim procesom i logickim zakljucivanjem imas kapacitet za pravnu sluzbu opcine Licki Osik. Ka ti bi tia ispast pametan ali nisi povata ni osnove zbivanja hahahah
Ajde malo smiri strasti...ocito ti je vrhunac postignuca to sto ti je kurva drzala prodike zbog recenzije...vjerijatno si se i sam izlajao o tome pa sad tu glumis uvrijeđenu pickicu...i samo da znas, nisi jedini bio u trojci s njima a sad dal si bio prvi? Ako te to veseli, nek ti bude...
 
Ajde malo smiri strasti...ocito ti je vrhunac postignuca to sto ti je kurva drzala prodike zbog recenzije...vjerijatno si se i sam izlajao o tome pa sad tu glumis uvrijeđenu pickicu...i samo da znas, nisi jedini bio u trojci s njima a sad dal si bio prvi? Ako te to veseli, nek ti bude...
Cekaj jesi se to ti nasao uvridenim jer si ti taj koji se izlaja pred zoe? 🤣🤣 dobro je sve legendo, samo reci slobodno da si otisa u kurve i govoria "grrr muskarci svinje ovaj jedan tip ti je popljuva priju" i nada si se jednoj ekstra minutici 🤣kakav jadnik nenormalno
 
Cekaj jesi se to ti nasao uvridenim jer si ti taj koji se izlaja pred zoe? 🤣🤣 dobro je sve legendo, samo reci slobodno da si otisa u kurve i govoria "grrr muskarci svinje ovaj jedan tip ti je popljuva priju" i nada si se jednoj ekstra minutici 🤣kakav jadnik nenormalno
Ne prika, ja ne idem kod kurvi na tračanje...
 
+385 95 544 8905
Dečki jer znate da ta Doriana je shemale,barem bila,možda se u
Centar
Djevojka vječito nasmjesena, akcija odlična, tijelo top (šteta cice su fake)... Dogovor s njom preko wapp, da se cjenkati... Komunikacija audio translator, sasvim ok
I da, ona ima indijanske gene :)... Odite probajte javite


Uživajte ;)
Potvrdujem,Dani je ok cura,dobro izgleda i solidna usluga,možeš se i dogovoriti oko cijene,makar još jedna koja ne zna engleski tako da je najbolje uzeti pola sata i uživati
 
A u vezi Doriane nisam dovršio,ona je već par puta bila u zg i uvijek se reklamirala u PO i imala je da je shemale,zvala se Victoria nešto tako da dečki ne nasjedajte
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh