BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Izgleda odlično.
Bio i kod Agathe i mogu reci dobro iskustvo,pravi Gfe od početka do kraja,s tim da je jedan kolega rekao da mu je oral bio sa,meni je bio bez,cura se stvarno trudi,engleski je ok i sve je to bilo super,ali jedini razlog zbog čega neću ponoviti je zato jer ipak stopa vrijeme i to me zasmetalo toliko da neću ponoviti,cijena se kako je kolega rekao može i preko agencije srušiti.
 
Paris ka neuspjesni student prava. S ovakvim misaonim procesom i logickim zakljucivanjem imas kapacitet za pravnu sluzbu opcine Licki Osik. Ka ti bi tia ispast pametan ali nisi povata ni osnove zbivanja hahahah
Ajd lipi moj da i tebi nacrtam posto sam dobre volje, a vidim da ne razumijes kako ova scena funkcionira.

Znaci... ti si napisao recenziju u kojoj si naveo da jedna od cura u trojcu, koja nije bipsic i uvalio ju ti je sam agent, nije bila zainteresirana. Cura/agent su saznali za recenziju i onda ti je ta cura, koja vjerojatno ima manje od 10% sanse da se vrati u hrvatsku, bez imalo dokaza srala zasto si napisao recenziju.
Sad ti jadnicak mislis da je ta cura nije imala uopce klijentele zbog tvoje "grde" recenzije, da je zato morala otici i imala problema sa agentom? ... sigurno... mora da je to... to je jedino moguce objasnjenje.
a sad ono najbitnije... Jel netko poslao prijevod, jel agent sam nasao, jel cura telepatijom kroz snove nasla ovaj forum pa vidjela.... je u najmanju ruku POTPUNO NEBITNO.
Ponavljam, problem nije kako je netko saznao za tvoju recenziju... problem je pokusaj usutkavanja ljudi zbog pisanja recenzije!
Upoznao sam cure koje su me molile da ne pisem recenziju, neke koje uopce nije bila briga i neke koje su inzistirale da ju napisem... Probleme sa recenzijama daleko najvise imaju mutne agencije i lose cure.

I onda dolazi tvoja reakcija... Ti si odlucio prestati pisati te svoje recenzije... koje, ruku na srce, nisu bas elokventne i zvuce kao da dijete pokusava prepricati neki dogadaj... cisto u slucaju da cura ne bi vidjela?
Znaci ti si odlucio tu doci i citati tudje recenzije, cisto da sam ne stanes i isto govno, ali ces najbolje cure sebicno i govnarski cuvati za sebe? Ali bi i dalje dosao, kada odu, nazad tu pohvaliti se svima kako si nesto pojebo?
Zato sam ti rekao, odi pisi te svoje "recenzije" na neki blog jer ljude tu uboli dupe sto si ti jebo prije 2 mjeseca i koliko si platio kada ne mogu sami...
 
Ajd lipi moj da i tebi nacrtam posto sam dobre volje, a vidim da ne razumijes kako ova scena funkcionira.

Znaci... ti si napisao recenziju u kojoj si naveo da jedna od cura u trojcu, koja nije bipsic i uvalio ju ti je sam agent, nije bila zainteresirana. Cura/agent su saznali za recenziju i onda ti je ta cura, koja vjerojatno ima manje od 10% sanse da se vrati u hrvatsku, bez imalo dokaza srala zasto si napisao recenziju.
Sad ti jadnicak mislis da je ta cura nije imala uopce klijentele zbog tvoje "grde" recenzije, da je zato morala otici i imala problema sa agentom? ... sigurno... mora da je to... to je jedino moguce objasnjenje.
a sad ono najbitnije... Jel netko poslao prijevod, jel agent sam nasao, jel cura telepatijom kroz snove nasla ovaj forum pa vidjela.... je u najmanju ruku POTPUNO NEBITNO.
Ponavljam, problem nije kako je netko saznao za tvoju recenziju... problem je pokusaj usutkavanja ljudi zbog pisanja recenzije!
Upoznao sam cure koje su me molile da ne pisem recenziju, neke koje uopce nije bila briga i neke koje su inzistirale da ju napisem... Probleme sa recenzijama daleko najvise imaju mutne agencije i lose cure.

I onda dolazi tvoja reakcija... Ti si odlucio prestati pisati te svoje recenzije... koje, ruku na srce, nisu bas elokventne i zvuce kao da dijete pokusava prepricati neki dogadaj... cisto u slucaju da cura ne bi vidjela?
Znaci ti si odlucio tu doci i citati tudje recenzije, cisto da sam ne stanes i isto govno, ali ces najbolje cure sebicno i govnarski cuvati za sebe? Ali bi i dalje dosao, kada odu, nazad tu pohvaliti se svima kako si nesto pojebo?
Zato sam ti rekao, odi pisi te svoje "recenzije" na neki blog jer ljude tu uboli dupe sto si ti jebo prije 2 mjeseca i koliko si platio kada ne mogu sami...
Odlično napisano. Ili napiši korisne informacije ili nemoj ništa pisati naknadno.
 

Opet je u Zagrebu mala je top jedna od dražih mi jebačina proteklog ljeta rado bih je ponovno opalio.
Upravo sam bia kod te zenske.Ona je na slikama.Oral bez ostalo a pusi ga vrhunski.Ja da je nisam zaustavia i bacia se na akciju dokrajcila bi me za 5 minuta dok sam kod pantere izdrza vise ok 20
 
Upravo sam bia kod te zenske.Ona je na slikama.Oral bez ostalo a pusi ga vrhunski.Ja da je nisam zaustavia i bacia se na akciju dokrajcila bi me za 5 minuta dok sam kod pantere izdrza vise ok 20
Hehe rekoh da je prava ja krenuo jučer ponovno, ali me motala s adresom nisam znao na koji ulaz misli pa sam je otpilio.
 
Jel mozda netko zna kod koje od trenutnih cura trenutno u ZG-u se moze svrsiti u usta
Kod ove sam završio na kraju i vrlo vjerojatno bi pristala ja sam joj svršio po sisi jer bila mi je premala i preuska dok sam bio u njoj.
 

Upravo bio kod nje,mala izgleda uzivo cist oke,dobar cow girl....ali....kad sam ju poceo u doggyu osjetio sam neki smrad,a i ona isto i jos mase rukom da rastjera i smije se..iz pičke joj smrdi ko iz ribarnice u Kazastanu,odmah me prosla volja za svime,pokusao sam nastaviti ali jbg nista od toga,2 min nakon isteka vremena vec je pocela govoriti da je gotovo,obukao sam se i otisao..i da ne,ne zna 2 rijeci engleskog
 
Pozdrav ekipo u ove kasne sate. Kad već vidim da pišete razne receenzije o damama a EGE evo ukratko da i ja napišem koju kad već koristim njihove usluge. Ovu damu tko ne voli kao ni ja pušenje s kondomom izbjegavati. Ako itko ima lutku na napuhavanje onda mu ne trebam objašnjavati kako izgleda sve ostalo s njom. Higijena i iznajmljeni apartman jedino je što mogu pohvaliti. Žali bože potrošenih 1100 čikita.
Eto toliko.
 
E da, još da kažem da je ona na slikama u oglasu. I to na dva oglasa: Iryna i Nina. I naravno fotoshop je odradio vrlo kvalitetno posao.
 

Evo da podijelim iskustvo. Lokacija u sirem centru. Stizem na adresu i bez ikakvih komplikacija ulazim u stan. Docekala me dama, brutalna kao i na slikama. Stan savrseno uredan.

Sto se tice akcije krenili s ljubljenjem. Blowjob s gumicom. Solidan, nije los ali nista senzacionalno. U akciji se dosta trudi i suraduje, jedna od zivljih s kojom sam bio, s te strane sve pohvale.

Jedina zamjerka je sto je bilo previse zvukova tokom akcije i previse komentara tipa kako sam dobar i slicno. Sve je to ok dok je u nekim realnim granicama, al ne moras glumit da sam Brad Pitt, znamo zasto si samnom tih sat vremena.

Sveukupno jedno od boljih iskustava. Ponavljanje ne jer ipak me kostalo 2 soma za sat vremena. Komentiram s njom kako je za nase standarde to dosta love, a ona kaze kako su joj vecina klijentele stranci i da nema neku potrebu smanjivat cijenu.

Tako da eto, za sve vas koji pozivate na strajk dok kurve ne spuste cijenu: sve pet, kuzite zakon ponude i potraznje, ali djabe to kad je strana potraznja skoro pa cijela potraznja i ocito je ima vise nego dovoljno.
 

I eto sad sranja, nakon sto sam odradio Lauru mi se javlja cura s kojom sam imao najbolje iskustvo do sada, da se upravo vratila u Hrvatsku. Trenutno je u Rijeci.

Prije se zvala Scarlett, vidim neke recenzije od prije u searchu, djeluju mi kao da je za nju al opet tko ce znat jer link je sada novi.

Tocno se sjecam te veceri. Prvo sam otisao kod neke Ruskinje na koju su svi ovdje navalili. Svi su bili odusevljeni uslugom, mozda jedna - dvije skromnije recenzije. Usao u stan, cura odmah navalila pare, pare. Vidim odmah brutalna cura izgledom, al nece to bit dobro. Pitam ju jel ukljuceno ljubljenje u cijenu i ona mi krene nesto u stilu da se ne ljubi, i ja reko ma jebes ovo, hvala dovidenja i okrenio se i otiso. Nakon tog mi se odmah javlja manager na wap sa pet upitnika i kao sta je. Reko nije to ono sto smo dogovorili, nece se cura ljubit. I on meni kaze kao go back, objasnit ce on njoj da se mora ljubit, a ja reko ma idite vi svi u pm i otiso sjest na pivo.

Nisam uopce imo u planu jebat tu vecer, al kak su svi hvalili tu Ruskinju sam se napalio, i onda jbg, kak je propalo reko ajmo vidit dalje. Sjecam se da je ponuda bila relativno traljava i jedino mi je jos Rebeca (ime sada) bila kolko tolko ok. Reko ajmo tamo pa cemo u najgorem slucaju nastavit niz okretanja na vratima.

Dosao, otvorila cura vrata i totalna suprotnost. Vedra cura, puna optimizma i pozitive, odlican engleski. Znam da sam ostao zbunjen u tom trenutku jer sam se nesto pogubio gdje je wc, i ona se smije i kaze are you shy i ja se smijem i reko yes i otiso pod tus. I dalje se sjecam tih trenutaka gdje sam pod tusem i tocno znam da ce ovo biti jebenih sat vremena. Nisam doduse znao da ce mi to biti nedvojbeno najbolje iskustvo.

Ne mogu sad reci da je nesto bilo specificno bolje od moje iznad recenzije za Lauru. Al to su jednostavno te neke razlike gdje je to bilo to, dok je kod Laure to nesto falilo. Ono sto moram istaknuti kod Rebece je blowjob koji je bio najbolji ikad. Znam da sam tolko uzivo u tom seksu da nisam htio svrsit i kad je proslo sat vremena sam platio jos jedan sat i ostavio neki tip od valjda 100 kn (jedini put ikad). Kad smo zavrsili, razmijenili kontakte da se mozemo cuti mimo njenog managera za iduci put. Isao sam doma s osmijehom preko cijelog lica.

Tako da, tko je u Rijeci, nek ode tamo bez previse dvojbe. Cijena je isto koliko vidim pristupacna. Tko ode obavezno neka mi javi dojmove, ako ne recenzijom onda barem u poruci.
 
Iz Rijeke sam ali nemam namjeru ići kod tebe Rebece. Nije mi uopće zgodna i mislim da bi prije meni trebali platiti da je ševim nego ja njoj. LOL Niska i pretila a seks na kraju ovisi o muškarci a ne o ženama.
 

I eto sad sranja, nakon sto sam odradio Lauru mi se javlja cura s kojom sam imao najbolje iskustvo do sada, da se upravo vratila u Hrvatsku. Trenutno je u Rijeci.

Prije se zvala Scarlett, vidim neke recenzije od prije u searchu, djeluju mi kao da je za nju al opet tko ce znat jer link je sada novi.

Tocno se sjecam te veceri. Prvo sam otisao kod neke Ruskinje na koju su svi ovdje navalili. Svi su bili odusevljeni uslugom, mozda jedna - dvije skromnije recenzije. Usao u stan, cura odmah navalila pare, pare. Vidim odmah brutalna cura izgledom, al nece to bit dobro. Pitam ju jel ukljuceno ljubljenje u cijenu i ona mi krene nesto u stilu da se ne ljubi, i ja reko ma jebes ovo, hvala dovidenja i okrenio se i otiso. Nakon tog mi se odmah javlja manager na wap sa pet upitnika i kao sta je. Reko nije to ono sto smo dogovorili, nece se cura ljubit. I on meni kaze kao go back, objasnit ce on njoj da se mora ljubit, a ja reko ma idite vi svi u pm i otiso sjest na pivo.

Nisam uopce imo u planu jebat tu vecer, al kak su svi hvalili tu Ruskinju sam se napalio, i onda jbg, kak je propalo reko ajmo vidit dalje. Sjecam se da je ponuda bila relativno traljava i jedino mi je jos Rebeca (ime sada) bila kolko tolko ok. Reko ajmo tamo pa cemo u najgorem slucaju nastavit niz okretanja na vratima.

Dosao, otvorila cura vrata i totalna suprotnost. Vedra cura, puna optimizma i pozitive, odlican engleski. Znam da sam ostao zbunjen u tom trenutku jer sam se nesto pogubio gdje je wc, i ona se smije i kaze are you shy i ja se smijem i reko yes i otiso pod tus. I dalje se sjecam tih trenutaka gdje sam pod tusem i tocno znam da ce ovo biti jebenih sat vremena. Nisam doduse znao da ce mi to biti nedvojbeno najbolje iskustvo.

Ne mogu sad reci da je nesto bilo specificno bolje od moje iznad recenzije za Lauru. Al to su jednostavno te neke razlike gdje je to bilo to, dok je kod Laure to nesto falilo. Ono sto moram istaknuti kod Rebece je blowjob koji je bio najbolji ikad. Znam da sam tolko uzivo u tom seksu da nisam htio svrsit i kad je proslo sat vremena sam platio jos jedan sat i ostavio neki tip od valjda 100 kn (jedini put ikad). Kad smo zavrsili, razmijenili kontakte da se mozemo cuti mimo njenog managera za iduci put. Isao sam doma s osmijehom preko cijelog lica.

Tako da, tko je u Rijeci, nek ode tamo bez previse dvojbe. Cijena je isto koliko vidim pristupacna. Tko ode obavezno neka mi javi dojmove, ako ne recenzijom onda barem u poruci.
Odlična. Da li ide možda za Zagreb?
 
Zoe je bila plava ruskinja koja je s kerry radila i otisa san na trojac. To je bia njihov (i moj) prvi trojac pa su me zapamtile. Napisa san da je zoe super a kerry bezveze i nezainteresirana. Pa je neki lapan otisa kod zoe i reka da san ja napisa da je kerry dosadna. Kad san ja dosa zoe mi je srala da je kerry plakala i da ju je menadzer nesto pilao i da zbog moje recenzije vise nema posla u zg za nju. Lako za zoe ali agencija zna da san napisa recenziju

Poanta foruma je da dilimo i pozitivna i negativna iskustva. Recenzije mogu biti i socne i sture, to je svakomd po volji. Meni je gust napisat socnu, zanimljivu i (meni) duhovitu recenziju. Ideja da ces procitat recenziju na forumh za kurvanje, otic kurvi, izlajat se ka pseto valjda da bi dobia kolacic ili ekstra minutu jer si pokaza laznu lojalnost je smisna ideja. Zato cu uglavnom svoje recenzije za EGE pisati tek kada cura ode iz hrvatske cisto da mi neki mulac ne zapapri sljedeci odlazak :)

I nemojte me ispitivat u privatnim porukama, reka san da sutin dok cura ne ode
Piši recenzije i dalje. Smisao recenzije je da se kaže istina i da znaju ljudi kakva je usluga. Danas postoje recenzije za sve živo na internetu od hrane, pića preko odjeće, obuća do auta itd. Ako je neki brend ili usluga loša to je dobro upozorenje da ljudi to ne kupuju, a suprotno, ako je nešto dobro treba kupovati.

Ove ženske koje dođu u RH naplaćuju seks kao svetog petra kajganu i treba ih oprati ako je usluga loša. Trebala bi biti vrhunska s obzirom na platežnu moć hrvatskih građana a kod mnogih nije što je sramota.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh