BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bit tko od ekipe jer nisam bas nasao previse o njoj?

Bio prije par dana dok je bila u Puli, dogovor prek wapp brz i lak tako da nema greske, cura je mlada engleski cak nesto malo i naucila sto se tice izgleda fino tjelo, utegnuta, sise manje ali voli se ljubiti, lizat te daje fin i dug oral bez kapice. Sex isto dosta dobar cura je uska i vjerovatno nije predugo u ovom poslu tako da sveskupa neki 4/5 ocijena.
 
Isto mislim kao i ti zato sam i pitao za Marlen
Hvala i javim povratno sa svojim doživljajem ove Ruskinje 😊
Planiram ic sutra
 
Jel bio tko kod Daniel, na slikama izgleda predobro
 
Totalni fail. Nemoj ju dirat za nogu, nemoj ju dirat za sisu, te ne voli ovo te ne voli ono. Oral (s gumicom) je trajao brojkama i slovima 12 (dvanaest) sekundi. Gleda na sat od druge minute i cijelo vrijeme slusam “concentrate” i “relax”. U misionarskom polozaju ne smijes joj dizati noge vec lezi kao les na ocevidu. S boka gura me gornjom nogom jer “sam joj preveliki”. Doggy zauzima pozu sa 0 naguzavanja. Uglavnom jebe se u pozama da treba kurac od 37cm da zaronis glavic. Dosao sam u 18:15 popizdio sam i pokupio se u 18:30. Ukratko, izbjegavati, bacanje novaca i trosenje zivaca.
 

Jedno dobro iskustvo,zgodna cura,dogovor relativno lagan,najveci minus je prostor,ali bar meni nakon odlicne usluge to nije bio nikakav problem.Cura stvarno zeli ugoditi,engleski zna taman za osnovno sporazumijevanje,mislim da cu je ponoviti.
 
Totalni fail. Nemoj ju dirat za nogu, nemoj ju dirat za sisu, te ne voli ovo te ne voli ono. Oral (s gumicom) je trajao brojkama i slovima 12 (dvanaest) sekundi. Gleda na sat od druge minute i cijelo vrijeme slusam “concentrate” i “relax”. U misionarskom polozaju ne smijes joj dizati noge vec lezi kao les na ocevidu. S boka gura me gornjom nogom jer “sam joj preveliki”. Doggy zauzima pozu sa 0 naguzavanja. Uglavnom jebe se u pozama da treba kurac od 37cm da zaronis glavic. Dosao sam u 18:15 popizdio sam i pokupio se u 18:30. Ukratko, izbjegavati, bacanje novaca i trosenje zivaca.

Ja jucer prvo tu dosao,prvo cekao 5 min i onda kada sam usao ni bok ni oprosti vec odmah lovu trazi,samo rekao bye i otisao.Izgleda da je to super i ispalo
 
Ja jucer prvo tu dosao,prvo cekao 5 min i onda kada sam usao ni bok ni oprosti vec odmah lovu trazi,samo rekao bye i otisao.Izgleda da je to super i ispalo
Inace nemam problem da pricekam i duze, jbg znam kakve su, nije mi problem ni da platim odmah ali imam problem kad za novce ne dobijem nista, kao ovaj put. Usput, na odlasku pita ona mene da li sam zainteresiran za njenu prijateljicu, mislim si nisam uopce al kazem ajde da ju vidim. Zenska sjedi u susjednoj sobi i na poziv, ne dizuci glavu s mobitela odgovara s “ocupada”. Toliko i o njenoj zainteresiranosti. Nece mi pasti na pamet da ju zovem. Radi se o ovoj curi:
 
Krivo napisao Alice prije bila U Splitu ima neko saznanja o njoj
WILDE BEAST!
Prava crnkinja. U Splitu ih nikad nije bilo. Čestitke pimpu.
Lagan dogovor. Engleski joj je odličan. Prostor siguran. Visoka crnkinja. Bez plastike. Slike su njene. Zna posao, radi ga opušteno. Ugodno.
BJ, GFE, surađuje, glumi orgazam. Izuzetno iskustvo. Bi li ponovno. DAAA. I hoću prije nego ode.
Rad i na 15!!! minuta. 30' - 900 krznenih, sat-1200. PREPORUKA.
 
WILDE BEAST!
Prava crnkinja. U Splitu ih nikad nije bilo. Čestitke pimpu.
Lagan dogovor. Engleski joj je odličan. Prostor siguran. Visoka crnkinja. Bez plastike. Slike su njene. Zna posao, radi ga opušteno. Ugodno.
BJ, GFE, surađuje, glumi orgazam. Izuzetno iskustvo. Bi li ponovno. DAAA. I hoću prije nego ode.
Rad i na 15!!! minuta. 30' - 900 krznenih, sat-1200. PREPORUKA.
fala stari, napokon prava crnkinja kod nas, mislim da cu je posjetit sljedeci tjedan
 
WILDE BEAST!
Prava crnkinja. U Splitu ih nikad nije bilo. Čestitke pimpu.
Lagan dogovor. Engleski joj je odličan. Prostor siguran. Visoka crnkinja. Bez plastike. Slike su njene. Zna posao, radi ga opušteno. Ugodno.
BJ, GFE, surađuje, glumi orgazam. Izuzetno iskustvo. Bi li ponovno. DAAA. I hoću prije nego ode.
Rad i na 15!!! minuta. 30' - 900 krznenih, sat-1200. PREPORUKA.
Imas link možda?
 
WILDE BEAST!
Prava crnkinja. U Splitu ih nikad nije bilo. Čestitke pimpu.
Lagan dogovor. Engleski joj je odličan. Prostor siguran. Visoka crnkinja. Bez plastike. Slike su njene. Zna posao, radi ga opušteno. Ugodno.
BJ, GFE, surađuje, glumi orgazam. Izuzetno iskustvo. Bi li ponovno. DAAA. I hoću prije nego ode.
Rad i na 15!!! minuta. 30' - 900 krznenih, sat-1200. PREPORUKA.
Hvala budem ju posjetio a kaj 1 h samo 1200 kn a jel oral bez kondoma
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh