BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Da se nadovežem, bio i slažem se sa svime osim što mi se čini da ima koju kilu više nego na slikama i bila je jako pričljiva sa odličnim engleskim (živi u UK). Promijenila je lokaciju, sada je u centru pa je puno lakše za naći, ali teže sa parkingom. Mislim ponoviti ako ostane još malo :)
Hehe, ma ne smeta koja kila više od slike, u granicama dopustivih je. Ja dao ingliš 4/5 jer je moj bolji😁. Nek si ti zadovoljen👍
 

jeli se zna nešto o ovoj, slična je Poli, i dobro izgleda na slikama, ali mi sumnjivo jer je agencija gentle Girls, i dugo je već u Zg

 

jeli se zna nešto o ovoj, slična je Poli, i dobro izgleda na slikama, ali mi sumnjivo jer je agencija gentle Girls, i dugo je već u Zg

Nije Polly, cak ni blizu ne izgledaju slicno, Polly je u Rim otisla.

A ja iskreno nebih isao kod ovih unverified.
Neckam se dali da odem kod one Marie dal da riskiram nitko nije recenziju ostavio ali ima verified slike a simpaticna mi je.
 

Za sve koji su me pitali za broj Ela sweet a iz Zagreba su sad imate priliku otic, promijenila je ime, jedina kod koje sam bio 100% zadovoljan je ova cura, vrijedi svake kune.
 

jeli se zna nešto o ovoj, slična je Poli, i dobro izgleda na slikama, ali mi sumnjivo jer je agencija gentle Girls, i dugo je već u Zg

Kontaktirao sam je ja i dogovor lak, cak je povratno pitala dolazim li i svasta ali nisam mogao ic na kraju
I nisam jos bio kod onih koje nisu verificirale pa ne bi znao sta se tu ima za ocekivat...
 
Kontaktirao sam je ja i dogovor lak, cak je povratno pitala dolazim li i svasta ali nisam mogao ic na kraju
I nisam jos bio kod onih koje nisu verificirale pa ne bi znao sta se tu ima za ocekivat...
Agencija Gentle Girls, je bivsa Boom Boom, dakle daju hrpu oglasa, a imaju 2 3 cure u gradu, i to vjerojatno ne one koje su na slici. Ja uopce ne gledam njihove oglase. Do sada mi se od agencija napouzdanija pokazala ona Crazy Drive...
 
Gledam malo ponude, Latinosice poskupile na 250Eurica, Ruskinje i Ukrainke potegnu bome do 300 eurica, na sat. Mislim da cu cekat jesen, mozda cijene malo padnu, jer ovo je brutalno preskupo.
 
Gledam malo ponude, Latinosice poskupile na 250Eurica, Ruskinje i Ukrainke potegnu bome do 300 eurica, na sat. Mislim da cu cekat jesen, mozda cijene malo padnu, jer ovo je brutalno preskupo.
Nisu nista poskupile, i prije 6 mj ih je bilo za 250. Sve iz Andrea Agency su ti 250. imas ih za 200 i imas ih za 180 i ako imas srece i za 160 ponekad. Takodjer Rusi su 250 ili 200. Rijetko 300
 
Nisam previše siguran, ali na videu izgleda kao da ima flaster s estrogenom koji obicno samo transice imaju tako da se pazite
1627319555626.png
 
200 europskih sat vremena?
Prostor ima klimu?
Evo prika da ti odgovorim. Nema klimu. DT je vrhunski, cura je super, sudjeluje u akciji, lijepa. Tko voli male cure njemu bude top. Moja ocjena za sve je 10, inače nisam sklon tome, ali kao u plesu sa zvjezdama kad Davor kaže 10, onda je to 10. Sise su 3ka, ali silikon. Malo je potrebno strpljenja kad ste tamo, jer cura pazi, ali nemojte se napiknut na ulaz, jer ima lokalnih nadzornih kamera. Budite strplivi sa curom isplati se. NE žalim ni lipe, a ovo ću bome otplačivat sa zadovoljstvom i osmjehom na licu. Curka je tu još par dana i onda ča. Engleski je solidan.
 
Ova agencija GENTLE GIRLS je teška prevara... samo kliknite na sliku oglasa i opciju "pretraži uz Google", vidjet ćete od kud skidaju slike. Sve i jedan oglas je fejk... imaju neke cure, ali ne one koje nude.
 


Ove dvije me zanimaju, pa ako netko ima vise info. Da li su ok, kak im ide engleski, u kojem su kvartu? Tnx
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh