BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Isis ISIS

lokacija.....ul.Josipa Kosora. sama je u apartmanu. prijateljica za trojku, ne znam koja je, nalazi se u drugoj zgradi. Apartman o.k., kuhinja/blagavaona/dnevni je jedna velika prostorija, plus spavaća zasebno. njene crne kose od raščešljavanja u kupatilu dosta ima. i nznm koji joj klinac, ili likovima mušterijama možda, pa kondomi završili u wc školjki. u spavaćoj nije bračni krevet, nego spojena dva "singla", tako da prilikom sexa dolazi do razdvajanja :))
....ostala je prije mene bez kondoma, pa je poslala poruku da ponesem :))
...ona...fotke fotošopirane, malo je krupnija ili ajmo reći jača nego na njima....ali da, onako mulatkinja, sise prirodne.
....pomalo si pijucka, ne puno, vino ili pivicu :))

....šteta = 250 ojrića - cajt vremena.... tako je rekla još u prvom kontaktu prije tjedan dana. dakle bez nekog mog pregovaranja i snižavanja cijene. usluge - nije me za ništa zakinula. ljubi se full - jezik u usta. hočeš lizat - sjest će ti na facu s guštom. pušenje bez gumice i to radi odlično i koliko god puno želiš, i da polovica pušenja je deepthroat. u 5 poza se rokali. ako usred rokanja ne svršiš u kondom, ili će ona svojim pušenjem, ili kako je meni rekla....da ga ja drkam dok ona liže jaja i onda joj isprašim u usta i po faci. voli to, zato joj i je u usluzi pod cijenom, a ne nadoplaticama.
...ludi moment s njom....uzela gutljaj hladne pive iz čaše i onda mi ju pušenjem spusti po kiti.

jedina koju znam da je ovako luda poput nje je njezina partnerica u zločinu od prije 2-3 godine, nažalost ta mala džepna venera i sex atomska bomba odonda nije bila u ZG/HR Thifany
 

Bio i ja nedavno kod Irine već opjevane
Šteta—> 150 impulsa/30 min
Prostor —> uži centar

Po dolasku daje čisti ručnik s kojega sam čak skinuo i markicu jer je svježe kupljen. Doček je u crnom donjem rublju, a ona je onako mršavija cura ali lijepo, fino građena od čega mi se najviše svidjela fina obla guza. Za ljubitelje mršavijih cura je savršena. Punije usne, crna kosa i engleski na visokoj razini. Dopušta ljubljenje s tim punijim usnama što diže cjelokupno GFE iskustvo, a između ostaloga molio sam ju i za 69 na što je bez problema pristala, a oral bez kondoma je bio toliko dobar da sam ju stvarno morao zaustavit jer bi svršio u rekordnom roku. Što se toga tiče stvarno zna znanje. Sudjeluje i ne buni se prilikom mijenjanja poze, a najljepše mi se namjestila u misionarskoj pozi. Stvarno se isplati jer, barem po mom iskustvu, rijetke su cure koje nam dolaze s istoka a da imaju prave slike na ege i još da sudjeluju i da znaju što rade. Jedna od takvih bila je i Vika (ne ruskinja Vika već gruzijka Vika plava mlađa cura).

u svakom slučaju, preporuka za Irinu, sretni smo što ju imamo
I ja sam konacno bio kod Irine.
Sve potvrdjujem. Mala je top, od izgleda, higijene do usluge.
Prezgodna, a jedini minus su male sise iako su slatke za pocuclati.
Sex super u svim pozama, pica mrak, ljubi se, pusenje za poludit. Definitivn u top 3 EGE.
Apsolutna preporuka. 12/10
150/30
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh