BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio sam joj se javio poslala mi je sliku izgleda kao na slikama ali mi je preko poruka nekako trula pa neznam
Probaj pa javi. Obicno imaju taj rumunjski/moldavski broj, dobre cure su bile do sada iz mog iskustva.

Ja sam prvo isao kod Inge, dosao na vrata otvorila Lara, ostao samo zato sta mi je bila drugi izbor i nisam pozalio. Vika joj je bila cimerica u to vrijeme.
 

Bio tko kod ove ?
Prekrasna mlada Brazilka, ko na slikama plave oči, savršeno tijelo. Uzak struk. 150 eur 30 min. Lagan dogovor.
Pusenje sa, radi DT dosta dobro. Jedino je malo nezainteresirana, ali slusa sto hoces, nebi ponavljao. Ali ko se zeli ispuhati na mladoj prekrasnoj curi preporuka je 30 min. Prica cak nesto engleski pa se moze razgovarati
 
Pari mi se post op trans ali nisam siguran
Bio sam jučer, 1h/250€, slažem se sa recenzijom od kolege gore, prekrasna mala Brazilka.
A sad ne znam do kud je došla medicina, ali mislim da bi negdje nesto primijetio da je trans.
Niska je rastom ima 160 cm, mala stopala, nema Adamovu jabučicu, picka joj skroz normalno izgleda, jako uzak struk.
Čisto sumnjam da je trans, mislim da je jedino čudno ispala na nekim slikama, ali uzivo izgleda odlicno.
 
Obišao sam nekih 10ak Latinjara dosad i sad sam bio prvi put kod hvaljene Gie, sve ove prije nje se ne mogu mjerit s njom, a bio sam i kod poznate Yare, neki dan kod Zare itd...sad su mi konačno jasni hvalospjevi za nju, najmekša koža koja mi je bila pod rukama, savršena je cura, još i zgodnija nego na slikama. Dođe mi malo i žao što se bavi ovim poslom haha, ali opet s druge strane da se ne bavi nikad ne bi mogao imat ovakvo iskustvo s njom
Definitivno 10/10 👌
 
posjetio i ja Giu i to po drugi put unutar mjeseca, a drzim se nekako pravila da nikad ne idem 2 put kod iste. isto tako, uglavnom pola sata uzmem ali...

kod Gie preporucam uzet sat svakako, svakog eur se isplati. postuje unaprijed dogovoren termin, outfit po izboru, cigareta, sok, tuš i čisti rucnici. sve je to sporedno kad krene akcija, ljubi se, izvija, uvija, rijetko viđen GFE. unutar sata tesko da ce se naci netko tko nece uspjet 2 put zavrsit.

ona utegnuta 100 posto, mirisljava crna duga kosa, sve na mjestu.

ako vec niste bili svakako za otic. nadam se da sam nekom skratio muke oko odabi
Svaka rečenica na mjestu. Cura top, uredna, apartman ok, čisti ručnik, čak i vinom ponudi i to dingač😊Ne gleda na vrijeme, čini sve da tih sat vremena pamtiš. Mene pitala selfie, kad sam pitao moze li bez selfija, odgovorila da nema problema. Tu je jos nesto manje od dva tjedna, isplati se svakako

posjetio i ja Giu i to po drugi put unutar mjeseca, a drzim se nekako pravila da nikad ne idem 2 put kod iste. isto tako, uglavnom pola sata uzmem ali...

kod Gie preporucam uzet sat svakako, svakog eur se isplati. postuje unaprijed dogovoren termin, outfit po izboru, cigareta, sok, tuš i čisti rucnici. sve je to sporedno kad krene akcija, ljubi se, izvija, uvija, rijetko viđen GFE. unutar sata tesko da ce se naci netko tko nece uspjet 2 put zavrsit.

ona utegnuta 100 posto, mirisljava crna duga kosa, sve na mjestu.

ako vec niste bili svakako za otic. nadam se da sam nekom skratio muke oko odabira..
Imas link pa ako bude sreće možda svrati do Splita :)
 
Obišao sam nekih 10ak Latinjara dosad i sad sam bio prvi put kod hvaljene Gie, sve ove prije nje se ne mogu mjerit s njom, a bio sam i kod poznate Yare, neki dan kod Zare itd...sad su mi konačno jasni hvalospjevi za nju, najmekša koža koja mi je bila pod rukama, savršena je cura, još i zgodnija nego na slikama. Dođe mi malo i žao što se bavi ovim poslom haha, ali opet s druge strane da se ne bavi nikad ne bi mogao imat ovakvo iskustvo s njom
Definitivno 10/10 👌
Imas možda link ili kontakt? Ne mogu je pronaći…
 
Imas možda link ili kontakt? Ne mogu je pronaći…
Prati EGE, trenutno nema linka, ali stavi ga kad je aktivna, pitao sam je dal radi svaki dan, kaže ne...plus ako smo se dobro shvatili na moje pitanje koliko još ostaje rekla je 2 tjedna...trenutno vidim da joj link nije aktivan...ali evo vidim da su ti neki već dali njen kontakt, ja sam bio jučer u 23:00, lagano iz prve se dogovorio čim sam vidio da je izbacila opet oglas na EGE
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh