BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Hej, jel bio netko s ovom Evom? Mala mi izgleda kao dobar potencijal za dovodenje do vrhunca...nje naravno


E sad ili te mlade crnkinje ili ona ili ak mi se javi standardna seeking cura😊
Moram nekaj okrenut slj.tjedan
kod ruskinja i ukrainki nemoj ocekivati da ce ti osoba sa slika otvoriti vrata. ja sam jednu pitao za selfi pa je poslala neku sliku ko s profila i onda opet neka deseta bila
 
evo bio i ja sada, mlade crnkinje, visoka vitka, dobro tijelo, sa njezine strane nema akcije ali ni netreba, za 100e potrosis lijepu crnu djevojku
Bio i ja kod
Sve kako gore pise, nema akcije, ali za 100 umocis u mladu zgodnu cokoladicu.
Kad sam vidio
ona je jos mrvu zgodnija, ali ful male sisice kao na slici.
Melju na portugalskom kao da ih razumijes. Dogovara agent.
Ugl. umocio jesam, sporazumio se nisam, ponovio mozda Lauru.
Oral osrednji, sex udaraj i to je to.
Gia je 10 klasa iznad
 
Ako može pomoć, nisam dugo u tome. Ima jedna cura koja mi se čini OK, ali radi samo outcall. Nisam iz Zg, gdje je najbolje unajmit sobu? Hotel? Svaki savjet je dobrodošao.
Možda bezveze pitanje, ali doći s njom u hotel i nakon 2 sata otići, nije li to preočito osoblju hotela ? 😁
 
Ako može pomoć, nisam dugo u tome. Ima jedna cura koja mi se čini OK, ali radi samo outcall. Nisam iz Zg, gdje je najbolje unajmit sobu? Hotel? Svaki savjet je dobrodošao.
Možda bezveze pitanje, ali doći s njom u hotel i nakon 2 sata otići, nije li to preočito osoblju hotela ? 😁

Imas najam soba po satu zagrebu, primjerice dnevniodmor.com i slicne stranice, guglaj najam sobe po satu
 
Bio i ja kod
Sve kako gore pise, nema akcije, ali za 100 umocis u mladu zgodnu cokoladicu.
Kad sam vidio
ona je jos mrvu zgodnija, ali ful male sisice kao na slici.
Melju na portugalskom kao da ih razumijes. Dogovara agent.
Ugl. umocio jesam, sporazumio se nisam, ponovio mozda Lauru.
Oral osrednji, sex udaraj i to je to.
Gia je 10 klasa iznad
A na slikama bolje izgleda Nina.
 
Ja sam bio kod hvaljene Valentine u Varaždinu i mogu potvrditi pozitivne recenzije i preporučiti ju.
Sad je ugašen profil na ege, sutra ujutro ide na jedan dan u Zagreb, a onda u Rijeku.
 
Ako može pomoć, nisam dugo u tome. Ima jedna cura koja mi se čini OK, ali radi samo outcall. Nisam iz Zg, gdje je najbolje unajmit sobu? Hotel? Svaki savjet je dobrodošao.
Možda bezveze pitanje, ali doći s njom u hotel i nakon 2 sata otići, nije li to preočito osoblju hotela ? 😁
Pa sta te boli kurac za osoblje hotela, ti si tu sobu svakako platio, a sad os li izac nakon 2 sata ili nakon 15 isto im je...
 
02.jpg



01.jpg


Bilo je priče zadnjih dana tu o selfijima.. uglavnom, doticna me prvo pitala imam li drugi broj, pitao sam zasto? - kaže da nema mog broja u recenzijama. Pa me pitala selfi, pa sam rekao da radije necu doci nego slati selfi i da to nije profesionalno sto se tice privatnosti s njene strane i blabla.

Odmah mi je bilo jasno zašto pita jer je tu bilo priče o tim njihovim aplikacijama gdje vode te neke podatke i onda sam se malo pravio glup, kakav broj, zasto? - i onda sam dobio dva screenshota tih recenzija i aplikacije pa eto.
Znam da cete pitati koja cura, ovo je bilo prije nekih tjedan dana i cini se da cura vise nije tu ali bila je nekakva ukrajina
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh