BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ok je al ima bolji čini mi se razrađena ja sam osobno ljepšu od nje jebo ta leyla je najljepša cura i dan danas u mom životu ona je bila doslovno savršena
 
Ja ne prakticiram to lizanje, ali realno gledajući možda joj je čišča pička nego usta jer svakom puši bez kurtona, netko joj i svrši u usta ili po sisama a ti dođeš pa ju ljubiš i ližeš sise.

A od recenzija nemam puno za pisat. Zvala me pred par dana jedna da je ovdje na odmoru, nije na EGE, pa ako ju želim posjetit. I bilo je sasvim dobro. Srdačno se pozdravila, malo pričali, rekla da legnem, pa mi se uvaljala na kurac ustima sisama kosom, digla mi ga na najjače, onda se skočila i traži kondom po ormaru i kaže moramo sa kondomom nesmijemo bez. A nisam ju ni pitao bez, nisam lud. Stavila ga ustima i nabijala se u cowgirl pozi, onda sam ju okrenuo u doggy i nabijao dobrih deset minuta i završio. Poslje još pričali, izljubila me po galvi svuda kao da sam malo dijete, pozdravili i dogovorili da se vidimo opet.
Poslje bio još sa jednom, dobra je bila, neda mi se pisat.
Ufff ovo mi odmah sumnjivo zašto ti rekla mora sa kondomom ne smije bez....
Ma bez kondoma u nijednu pa da izgleda ko anđeo da je ne znam kako dobra
Blago tebi ti ni ne trebaš tražiti, tebe kurve same zovu
 
Hola!
Jel ima ko kakvu preporuku za neku crnkinju u Zagrebu?
Volio bih to probat.
I da,idem sutra kod ove pa možda ako je netko bio da ima loša iskustva da se na vrijeme okrenem :)
 
Hola!
Jel ima ko kakvu preporuku za neku crnkinju u Zagrebu?
Volio bih to probat.
I da,idem sutra kod ove pa možda ako je netko bio da ima loša iskustva da se na vrijeme okrenem :)
nisam bio al izgleda ko neka kučkica za nabijanje idi vidi pa nam javi
 
Hola!
Jel ima ko kakvu preporuku za neku crnkinju u Zagrebu?
Volio bih to probat.
I da,idem sutra kod ove pa možda ako je netko bio da ima loša iskustva da se na vrijeme okrenem :)
Misliš crnkinju po kosi ili puti
 
Hola!
Jel ima ko kakvu preporuku za neku crnkinju u Zagrebu?
Volio bih to probat.
I da,idem sutra kod ove pa možda ako je netko bio da ima loša iskustva da se na vrijeme okrenem :)
mislim da je fake, "bila" je vec ovdje par puta
 
Jel pričate o ovoj:

700€ sat, hr broj... Pa hrvatska skupa. Pa mi smo eldorado prostitucije! Samo je proforme ilegalna (ekstremno niske kazne).
Ponuda brazilki bolja u nekim gradovima nego u cijeloj austriji...
 
Dečki moji ste sigurni da i ova vaša Jenny nije ex muško??

Po slikama mi je čudna u faci, guzica je isto čudna, djeluje umjetno i neproporcionalno.

A i ove dlake po tijelu su mi sumnjive:
Screenshot_20230809_192808.jpg

Normalno imaju i cure dlake po trbuhu, al ova da se ne brije mj dana izgledala bi ko yeti 😂.

Nezz, možda sam samo postao paranoičan 😂.
 
Jel pričate o ovoj:

700€ sat, hr broj... Pa hrvatska skupa. Pa mi smo eldorado prostitucije! Samo je proforme ilegalna (ekstremno niske kazne).
Ponuda brazilki bolja u nekim gradovima nego u cijeloj austriji...
Ma imala je ona 200e/h,vidis da piše u reviewu, ovo je previše hahha
 
Jel pričate o ovoj:

700€ sat, hr broj... Pa hrvatska skupa. Pa mi smo eldorado prostitucije! Samo je proforme ilegalna (ekstremno niske kazne).
Ponuda brazilki bolja u nekim gradovima nego u cijeloj austriji...
Ne
Jel pričate o ovoj:

700€ sat, hr broj... Pa hrvatska skupa. Pa mi smo eldorado prostitucije! Samo je proforme ilegalna (ekstremno niske kazne).
Ponuda brazilki bolja u nekim gradovima nego u cijeloj austriji...
ne
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh