BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Pozdrav momci, zanima me jel neko od vas uspio pokupiti spolnu bolest sa EGE i mislite li da te kolumbijke i latine sto dolaze su zdravstveno ok? Naravno, akcija je s kondomom bila, ali sam se zapitao ima li potrebe testirati se na ozbiljnije stvari kao sto su hiv, hepatitis itd. Iako nemam nikakvih simptoma…
Nisam nikad ništa pokupio ali da nije ti to bas sigurno ništa testiraj se radi sebe naravno uvijek kabanica
 
Super hvala a mogao si kopirati njen profil i ubaciti ovdje
Super hvala a mogao si kopirati njen profil i ubaciti ovdje
Jenny

2h/400

Mix brazilke i francuza. Pravi GFE, oral moze i sa i bez, jaja lize i cucla, ljubi se jezikom kojeg gura duboko u usta, sise piše silikoni, ali ogromne prirodne. Može bilo koja poza.

Cura normalna, razgovorljiva, govori i razumije engleski. Zna i francuski.
Pa za takve i dajem pare samo👍👍👍👍
 
Pa ko God da ide na kurve trebao bi se povremeno testirat.
Ja sam za zivota pobrao neke bolestine.
Klamidija,gonorrhea..
Sreca da je bilo sve izlječivo.
Od tada nelizem kurvama picke nit se ljubim,nit prstenjacim.
Kod orala vam nemoze nista bit ako osoba ima zdrave zube I usnu higjenu.
Ako ne gutate izlucevine.

Nakon godina eskorta dosao sam na njihov level da je to za mene samo usluga kao I masaza ili šišanje I tjt.
Nekad se I zainteresiram al nakon par jebacina me prode.
A probao sam sto se tice sexa sve.
Daj mi reci je li se isplati plaćat anal, nisam nikad probo a htio bi. Mislim neki kažu da samo smrdi i da osjećaš samo pritisak kad staviš, a unutra kao da zrak jebeš. Da čujem malo iskustva, Lp.
 
Jenny

2h/400

Mix brazilke i francuza. Pravi GFE, oral moze i sa i bez, jaja lize i cucla, ljubi se jezikom kojeg gura duboko u usta, sise piše silikoni, ali ogromne prirodne. Može bilo koja poza.

Cura normalna, razgovorljiva, govori i razumije engleski. Zna i francuski.
Evo linkova:
 
decki moji u zadnjih par mjeseci cesto izgubim volju za ovaj hobi

otvorim oglas pa il vec vidim profil cure kojoj se neda jebat, il ruski profil iza kojeg je neka deseta cura, il mi prode kroz glavu da cu cekat na vratima ko majmun dok se agencija ne dogovori sama sa sobom, il mi nitko nece odgovorit na poruku (barem ne taj dan), il je cura u strogom centru i cim pomislim na trazenje parkinga i kasnjenje odma postanem zivcan... i nakon 10ak minuta zujanja po EGE sav nabrijan izgubim volju...

jedino iskreno u moru ovih "maldih jebenih zategnutih picaka" koje u stvarnosti ispod tone sminke izgledaju uzas, pretvaraju se da ne znaju engleski i jebu se kao da im se prijeti pistoljem (cast izuzetcima, kojih je malo) ko mi izgleda iole ok da bi otisao je ovaj profil
nisam bio, ali pokusat cu u narednih par dana.. jebote zena starija od mene, al u 100% slucajeva do sad je s takvima seks bio jeben.. te stara skola, one se jebu sa srcem i dusom.. i Vika je trenutno u ZG al ona je u mrtvom centru grada a neda mi se tamo ic...
Kolko godina ima Vika, realno?
 
Evo linkova:
Jel uzivo izgleda prirodnije? Na slikama djeluje sva umjetna, i u tijelu i u licu
 
Pa di ćete lizat ljudi moji kurvama picku jeste carevi svi po redu 😂😂😂
Jednom smo se svi smijali legendi koja odlucila imati anal bez kondoma jer nije mogao odbiti curu kada ga je pitala

Ne znam je li to najopasnija stvar za zdavlje koju sam ovdje procitao

Lako se nama zabavljati ovako sa strane, ali kada te ponese trenutak tesko se oduprijeti
 
Pa di ćete lizat ljudi moji kurvama picku jeste carevi svi po redu 😂😂😂
Ja ne prakticiram to lizanje, ali realno gledajući možda joj je čišča pička nego usta jer svakom puši bez kurtona, netko joj i svrši u usta ili po sisama a ti dođeš pa ju ljubiš i ližeš sise.

A od recenzija nemam puno za pisat. Zvala me pred par dana jedna da je ovdje na odmoru, nije na EGE, pa ako ju želim posjetit. I bilo je sasvim dobro. Srdačno se pozdravila, malo pričali, rekla da legnem, pa mi se uvaljala na kurac ustima sisama kosom, digla mi ga na najjače, onda se skočila i traži kondom po ormaru i kaže moramo sa kondomom nesmijemo bez. A nisam ju ni pitao bez, nisam lud. Stavila ga ustima i nabijala se u cowgirl pozi, onda sam ju okrenuo u doggy i nabijao dobrih deset minuta i završio. Poslje još pričali, izljubila me po galvi svuda kao da sam malo dijete, pozdravili i dogovorili da se vidimo opet.
Poslje bio još sa jednom, dobra je bila, neda mi se pisat.
 
Ja ne prakticiram to lizanje, ali realno gledajući možda joj je čišča pička nego usta jer svakom puši bez kurtona, netko joj i svrši u usta ili po sisama a ti dođeš pa ju ljubiš i ližeš sise.

A od recenzija nemam puno za pisat. Zvala me pred par dana jedna da je ovdje na odmoru, nije na EGE, pa ako ju želim posjetit. I bilo je sasvim dobro. Srdačno se pozdravila, malo pričali, rekla da legnem, pa mi se uvaljala na kurac ustima sisama kosom, digla mi ga na najjače, onda se skočila i traži kondom po ormaru i kaže moramo sa kondomom nesmijemo bez. A nisam ju ni pitao bez, nisam lud. Stavila ga ustima i nabijala se u cowgirl pozi, onda sam ju okrenuo u doggy i nabijao dobrih deset minuta i završio. Poslje još pričali, izljubila me po galvi svuda kao da sam malo dijete, pozdravili i dogovorili da se vidimo opet.
Poslje bio još sa jednom, dobra je bila, neda mi se pisat.
A kako znas da joj netko nije ponudia neku lovu da joj ga stavi u picku bez kondoma.ima svakakvih musterija. A viruj bi kurva pristala na sve radi love.
 
Jel uzivo izgleda prirodnije? Na slikama djeluje sva umjetna, i u tijelu i u licu
Meni isto poslala par videa di malo izgleda umjetno, valjda stavlja one filtere za instagramuše.

Uživo mi ne izgleda umjetno, jedino sise ne mogu definirati, nisu silikoni, sama veli da su prirodne, na dodir se čine prirodne, nema ožiljaka, tj. nisam primijetio, ali onaj krug oko bradavice (areola je li) izgleda mi neprirodno. Uglavnom, stavim pravu sliku kad nađem pa procjenite sami je li vrijedna posjeta ili ne.

U odnosu na onu Angel za koju sam stavio recenziju (mislim da je čak i ista agencija), ova Jenny je za nju doktorica i po pristupu i po izgledu.
 
Meni isto poslala par videa di malo izgleda umjetno, valjda stavlja one filtere za instagramuše.

Uživo mi ne izgleda umjetno, jedino sise ne mogu definirati, nisu silikoni, sama veli da su prirodne, na dodir se čine prirodne, nema ožiljaka, tj. nisam primijetio, ali onaj krug oko bradavice (areola je li) izgleda mi neprirodno. Uglavnom, stavim pravu sliku kad nađem pa procjenite sami je li vrijedna posjeta ili ne.

U odnosu na onu Angel za koju sam stavio recenziju (mislim da je čak i ista agencija), ova Jenny je za nju doktorica i po pristupu i po izgledu.
 

Prilozi

  • jenny.jpeg
    jenny.jpeg
    204,9 KB · Pregleda: 300

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh