BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ne kažem da nebi popušila golu kitu, nego ne tražim pušenje bez iz nekih svojih principa. To sam naveo jer me se nakon prethodnih recenzija često pitalo "puši li bez kapice".

Pušenje sa gumicom je bukvalno pitanje osnovne higijene i biologije iz osnovne škole.
Ne postoji bolest ili infekcija koju možeš dobiti sexom bez gumice, a da je ne možeš dobiti ako ti ta ista osoba puši bez zaštite. No, “valjda neće mene” je najjači opšte prihvaćen moto, pa uzdajmo se u sreću 👍
 
Pušenje sa gumicom je bukvalno pitanje osnovne higijene i biologije iz osnovne škole.
Ne postoji bolest ili infekcija koju možeš dobiti sexom bez gumice, a da je ne možeš dobiti ako ti ta ista osoba puši bez zaštite. No, “valjda neće mene” je najjači opšte prihvaćen moto, pa uzdajmo se u sreću 👍
Manja je sansa i rizik iako postoji mogucnost
 
Svatko zna najbolje za sebe. Ja sam tu samo da podijelim svoja iskustva. Neću kurvu pitat e de mi reci jel pušiš ti bez gumice čisto da znam prenijet momcima na forumu. Bez obzira što smo se "dopkali 2 sata preko translatea" :)
 
Pozdrav ljudi vidim da se ovdje spominje samo EGE jel gledao, koristio netko i druge eskort sitove i kakva su iskustva sa tim sitovima?

 
Pozdrav ljudi vidim da se ovdje spominje samo EGE jel gledao, koristio netko i druge eskort sitove i kakva su iskustva sa tim sitovima?

Evo ti iz prve ruke primjer, na ondate odmah na prvoj stranici, sa flagom "premium" se nalazi ovaj oglas:


To je ženska kod koje sam osobno bio prije malo manje od mjesec dana i još sam ovdje pisao recenziju. Te ženske nema u ZGu već barem 2 tjedna. Zašto joj je još oglas tamo, ne znam. Znam da na EGE nije otkako je otišla iz ZG.

Na svim tim siteovima su kurve koje imaš i na EGE. Ne vidim baš svrhu da kopam po tim siteovima ako na tom ondate od 6 oglasa koji imaju "premium" flag, već za jedan znam da je debelo outdated. Sigurno da ima iznimki, ali jako teško da ćeš na tim siteovima naći neku, a da nije i na EGE. A s druge strane ćeš naći ovakve primjere kao što sam naveo. EGE je najpopularniji i najviše user friendly site.
 
Evo ti iz prve ruke primjer, na ondate odmah na prvoj stranici, sa flagom "premium" se nalazi ovaj oglas:


To je ženska kod koje sam osobno bio prije malo manje od mjesec dana i još sam ovdje pisao recenziju. Te ženske nema u ZGu već barem 2 tjedna. Zašto joj je još oglas tamo, ne znam. Znam da na EGE nije otkako je otišla iz ZG.

Na svim tim siteovima su kurve koje imaš i na EGE. Ne vidim baš svrhu da kopam po tim siteovima ako na tom ondate od 6 oglasa koji imaju "premium" flag, već za jedan znam da je debelo outdated. Sigurno da ima iznimki, ali jako teško da ćeš na tim siteovima naći neku, a da nije i na EGE. A s druge strane ćeš naći ovakve primjere kao što sam naveo. EGE je najpopularniji i najviše user friendly site.
Hvala ti
 
Bio netko kod ove dvije? Vidim da ima jedan post za Luciu/Giuliu, nema nista za Elise/Ludmilu/Nath.
Tarifa im je 110€ za 30 minuta.


 

Inace ne pisem recenzije, ali za ovo moram
Izgled: 10/10 iako je to pitanje ukusa pojedinca meni možda i najzgodnija cura, a ajmo rec da ih je bilo 20ak
Diskretnost: 0/10, u stanu ih je par svaka u svojoj sobi a do wca je lutrija doc a da ne naletiš na nekoga, ručnik bratski dijeliš, a za 1h/200€ nakon prvog istovara dobis upit hoćeš još jednom uz nadoplatu ili je to to.
Pretpostavljam da je cura najmanje kriva za sve to, ali te sve slične brazilke izbjegavam od sad izbjegavam u širokom luku ubuduće, cure za 110/150€ tarifu su možda i najbolje s najboljom uslugom trenutno..
 

Normalmente non scrivo recensioni, ma per questo devo farlo
Aspetto: 10/10, anche se è una questione di gusti individuali, forse la ragazza più bella per me, e diciamo che ce n'erano circa 20
Discrezione: 0/10, nell'appartamento sono in coppia, ognuno nella sua stanza, e accanto al wc c'è una lotteria finché non incontri qualcuno, condividi l'asciugamano fraternamente, e per 1h/200€ dopo il primo scarico, ti verrà chiesto se desideri un ulteriore addebito aggiuntivo o se è quello.
Presumo che la ragazza sia l'ultima da biasimare per tutto ciò, ma d'ora in poi eviterò tutte le ragazze brasiliane simili, le eviterò in futuro, le ragazze per una tariffa di 110/150 € sono forse le migliori con il miglior servizio giusto Ora..
Poi queste brasiliane in Spain e in Portugal lavorano per 50/70 euro incluso bjj e cim.
 
Pozdrav, koliko cesto cure s EGE hvata policija? upravo mi je jedna otkazala, javila da joj je upao policajac u civilu, platila kaznu i ima 48h da napusti HR...realno, njih bi sve mogli preko ege lako namamiti sve, al vjerujem da se.ima i protekcija, pogotovo agencije...
 
Pozdrav, koliko cesto cure s EGE hvata policija? upravo mi je jedna otkazala, javila da joj je upao policajac u civilu, platila kaznu i ima 48h da napusti HR...realno, njih bi sve mogli preko ege lako namamiti sve, al vjerujem da se.ima i protekcija, pogotovo agencije...
 
Bio netko kod ove dvije? Vidim da ima jedan post za Luciu/Giuliu, nema nista za Elise/Ludmilu/Nath.
Tarifa im je 110€ za 30 minuta.



Kod Lucie/Giuile bio, ali se okrenio na vratima. Nije ženska nužno ni toliko loša, ali nije ta sa oglasa.
 
  • Like
reagiranja: Aco

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh