BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

a kapetan mrtav. Ponudila masazu, odbio. Ne bih ponovio radi : 1. Nema gfe 2. Oral gumica 3. Samo da te matira. Ono sto joj ide u prilog je sto je fakat prekrasna ali nedovoljno za ponoviti
 

S ovom sam bio prije 2 tjedna u ZG-u. Kolumbijka sa top tijelom, umjetne sise ali jako dobro napravljene i odlična guzica, malo starija nego na slikama, uredna i mirišljava, jako vrckava i “živa”, nastoji ugodit klijentu, ne priča engleski pa je komunikacija malo teška ali sve nadoknadi akcijom, oral bez kondoma odličan, sve klasicne poze daje i baš uživa dok se jebe, top je bilo kad krene stenjat na španjolskom

220 EUR za sat vremena, definitivno bi ponovio, mislim da je sad u zadru, ali se rekla vratit u ZG
 

fake profil?
 
Piši recenziju na Ege
Neda mi se a i nemam pojma ko to drži. Nisan raspoložen za probleme :D

Procitao sam o toj ženskoj tu par dobrih recenzija tako da ili nisam imao sreće ili su ljudi tu pimpovi ili koji kurac. Pisem ovo cisto da se neko drugi ne zajebe. Nije stvar u lovi, neš propast zbog iljadu kuna ali propast će ti po ure života :D

Da ne bude samo rant, moram spomenut da mi je forum i pomogao. Npr. Katty je bila super, simpa maca, usluga top iako nisam lik za thicc latine. Inna ruskinja/azijatkninja isto vrh. Zgodna zenska ko na slikama, opuštena, sve 5 i po dogovoru.
 
Neda mi se a i nemam pojma ko to drži. Nisan raspoložen za probleme :D

Procitao sam o toj ženskoj tu par dobrih recenzija tako da ili nisam imao sreće ili su ljudi tu pimpovi ili koji kurac. Pisem ovo cisto da se neko drugi ne zajebe. Nije stvar u lovi, neš propast zbog iljadu kuna ali propast će ti po ure života :D

Da ne bude samo rant, moram spomenut da mi je forum i pomogao. Npr. Katty je bila super, simpa maca, usluga top iako nisam lik za thicc latine. Inna ruskinja/azijatkninja isto vrh. Zgodna zenska ko na slikama, opuštena, sve 5 i po dogovoru.
to je sad veliki problem. Kome vjerovati??
 
Upravo bio kod ove ljepotice. Uživo je ljepša nego na slikama/videu, nasmijana i draga. Dočekala me lijepo sređena, frizura i šminka top, seksi donje rublje, higijena na visokom nivou. Svi preduvjeti da kita bude tvrda ko kamen su ispunjeni. Uža specijalnost su joj pušenje (morao joj ga vadit iz usta da ne završim pre rano) i doggy style, radi i sve ostale poze. Nije strastvena kao npr. Felicija, ili profi kao Gabrijela, ali sve u svemu jako dobra. Još da je cijena usluge diskontna kao što sam navikao u zadnje vrijeme bio bih zadovoljniji. Jedini minus dajem za prostor koji je za moj ukus pre sterilan, potpuno nova zgrada, apaartman sa novim modernim namještajem i vodeni krevet koji savršeno amortizira njeno skakanje po k.. Više preferiram starije zgrade i ne tako moderan namještaj.
 
Izbjegavati u sirokom luku!
radi za agenciju, alkoholizirana, ima neki neugodan miris... totalna katastrofa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh