BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Upravo odradio ovu latinu. Slike autentične, izgleda baš kao na videu koji možete vidjeti u profilu. Fantastična guza, uredna, mirišljave, aktivna. Još 2-3 dana je u Splitu pa ide u Zagreb. 150 bodova za pola sata, kapitulirao sam za 15ak minuti iako sam prije izdrkao 🤪
lik izbacuje singl prije albuma
 
gospodo nema me na sceni vec mjesec dana, ali evo opet malo ulovio vremena..
ajde ovaj put malo za promjenu da nisam ja kanarinac u rudniku, molim preporuke jel se ima ste posteno za sexsat?
 
Ekipa rado bi sa vama napravio rezime kako doci do prave usluge pa cu reci svoja iskustva, a ako netko ima nesto za nadodati rado bi cuo i vasa misljenja da budemo svi bolji.

Dakle kao prvo imati drugi broj mobitela. Ja sam misljenja da latine imaju puno bolju uslugu nego npr. Ruskinje, Ukrajinke... Zato taj filter prvo stavim. Ja recimo jos stavim independent jer agencije svasta kemijaju, makar u zadnje vrijeme cesto i tu lezi problem pa iz independent cure stoji agencija. 🤣 Gledam slike i trazim koje mi se sviđaju spremim brojeve i onda saljem poruke... Rado volim otici radnim danom oko 1 kada imam pauzu jer tada im nije guzva i usluga je cesto bolja, cijena zna biti niza. Uvijek trazim pravu sliku, video. Ako dobijem sliku koja je photoshopirana tu cesto lezi problem i nije ta osoba. Ako dobijem video to je najcesce ta osoba. Jos recimo pitam par njih za adresu i ako mi posalje par njih istu adresu to je cesto alarm za ne ici! Poruke pocnem slati oko 10,11 ujutro jer se tada najcesce bude i pocinju sa jutarnjim ritualima (frizura, depilacija, gym...). Ako je agencija u pitanju onda najcesce pocnu odgovarati oko 5,6 popodne...
Eto kratkog vodica od mene pa ako imate nesto za dodati rado bi cuo vasa iskustva😎
jebote identicna strategija ko moja (u sat)!
 
Bio danas kod

Kontaktirao sam je bio prije mjesec dana i nije mi uopće odgovorila, tako da sam je bio prekrižio i jučer vidim da je došla blizu mene, pa je kontaktirao i dogovorio.
Išao sam u jutro, jer je manji promet, a i ne želim se sresti s nekim na vratima.
Uglavnom malo sam zakasnio, ali nije rekla ni riječi. Iako sam dogovorio pola sata kad sam došao pitala me je koliko želim, tako da sam odmah znao da nema nitko iza mene.
Dočeka te u crnom ogrtaču sa štiklama, a ispod crni korzet. Uglavnom jebeno.
Na slikama joj se ne vidi faca i nije plava nego crna, duga ljepa kosa.
Izgled lica bi ocjenio 8/10 iako će vjerojatno većina ocjeniti 10/10.
Jebeno zgodna, nema niti grama viška, savršeno tijelo, noge, guza perfektna, jednostavno ukupni dojam 10/10. Sise su silikonci, ali dobro napravljeni.
Obazriva je pravi GFE.
Ljubi se ako vam je higijena dobra.
Znam da većina izbjegava ljubljenja, ali ja volim taj gfe osjećaj.
Pušenje s kondomom i promjenjene razne poze, stvarno odrađiva super.
Dosta je uska tako da imate osjećaj kao da nemate kondom, tjekom doggy poze sam počeo primjenjivati tehniku koju znam da kad koristim ženama stvarno odgovara i osjetio sam da se dodatno skupila i rekla je da joj jako odgovara i da nastavim. Imala je ili je odglumila orgazam, a mislim da je imala jer se tijekom akcije skupila, a kad je "svršila" osjetio sam da se malo raširila.
Nebitno kako bilo to mi je bio neformalni znak da mi je isteklo vrijeme.
Nakon toga ga je intenzivno pušila.
Puši dobro ali jbg nije ni usporedivo kad je bez kondoma.
Svršii sam u kondom, a napominjem mogao sam još malo odgoditi svršavanje, a i ona je bila spremna, ali bio sam svjestan da je isteklo vrijeme i ne bi htio da mi pregovori, jer bi to bio turn down.
Uglavnom iskustvo 10/10
Bi li ponovio, možda za par mjeseci
 
E zaboravio napomenuti, malo pričao sa njom, nabada engleski i dotakli se Splita i kaže da joj se sviđa grad i da će ga posjetiti turistički, ali ne i poslovno jer je po njenim riječima previše opasan.
 

Bio popodne, prostor blizu narodne banke, ona je na slikama, jako fina uživo, čista, mirišljava, osobno dosla po mene ispred ulaza jer nema klasičnog portafona, engleski odličan, komunikacija jako dobra, izrazito vesela i vrckasta zena, oral je sa gumicom, ali je toliko dobar da nije problem, sve poze dopusta (anal ide ut nadoplatu i ne dopusta snimanje), jako aktivna, ne pozuruje i bas pazi da klijent uziva

Prvi je put u zagrebu, ostaje 10-ak dana, dijeli stan sa jos jednom zenskom ciji oglas nisam vidio. U svakom slucaju preporuka, s obzirom na zadnje recenzije i odnos cura prema klijentima meni je ova bila jako dobra

bio sam kod nje prošli tjedan , odgovorila odmah i za pola sata došao , sve je kako si opisao, došla do ulaznih vrata u ogrtaču , pa liftom gore , ponudila čašom vina jer sam bio malo nervozan, pol sata je 120 , sat 200 , izvadio 150€ i ostao oko sat vremena najmanje, engleski odlican , ljubi se , puši sa gumicom , promjenili par klasicnih poza , ne žali se ništa može lagano i žestoko, nije dala anal jer ju neko jebo noć prije 2 sata , na kraju otisli zajedno na tuširanje


Oodlično iskustvo!!!
Da maknemo prvo par minusa sa liste.
Bj samo s kabanicom - dobro nisam inzistirao, a budimo pošteni, niti ne nudi.
Malo forsira neki senzualni jerking s prstima, pa sam joj morao više puta reći neka prestane s tim.
Silikoni preveliki za nju, al dobro svako ima svoj ukus.

ta mi nije odgovorila na poruke danima i zato sam otišao kod druge , baš sam htel kod nje , ali našao sam je na tinderu i na instagramu
 

Prilozi

  • screenshot Image 2023.jpeg
    screenshot Image 2023.jpeg
    126,4 KB · Pregleda: 283
  • screenshot Image 2023 2.jpeg
    screenshot Image 2023 2.jpeg
    52,4 KB · Pregleda: 282
  • screenshot Image 2023.jpeg
    screenshot Image 2023.jpeg
    126,4 KB · Pregleda: 278
iako sam pisao da neću dat 150€ za pola sata popustio sam , u siječnju sam bio kod katrin ili katri , cdc agenija , platio sam 150€ pola sata i ostao ugodno iznenađen

očekivao istočnu hladnoču , a dobio nježnu i maznu curu iz ukrajine , malo starija od mene , rekel bi oko 30godina , pisalo 25 mislim u oglasu , komunikativna , vesela cura , ljubi se , mazi , pušila bez kondoma , nije se mogla namjestit na kaubojku pa sam ju morao polizat i onda misonarska , pa doggy i kad sam je spustio dole nisam osjetio da mi je kondom ispao , pa sam slučajno svršio u nju i počeo paničarit , a ona samo evo ti vlažne maramice , opusti se , odi pod tuš , još me poljubila kod izlaska iz stana u Teslinoj , valjda mi niš nije :cautious:
 

Prilozi

  • screenshot Image 2023 katrin.jpeg
    screenshot Image 2023 katrin.jpeg
    77 KB · Pregleda: 282


Cura sa slika, dogovor lagan, nije nešto vatrena, ali jako susretljiva i simpatična, engleski ok. Jos sutra u Ri i ide za Dansku. Izgled 9/10, sve skupa 7/10
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh