BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Kontaktirao Alison i pitao za informacije, odgovor brz pola sata 100 sat 150.
Pošto dolaze većinom u paru pitao sam dali radi sa kolegicom trio 😉.
Odgovor 300 sat vremena 🥳🥳🥳, cure simpatične malo jače, onako prave Latine. Synthia priča malo engl. ali Alison puno simpatičnija.
Pokušale su oral sa prezervativom ali kad sam rekao da volim bez nisu se bunile.
Akcija 9/10, apartman uredan ali treba proći portira 😆.
Za trio više nego zadovoljan.
Jesu li u trojci međusobno aktivne?
 
Kontaktirao Alison i pitao za informacije, odgovor brz pola sata 100 sat 150.
Pošto dolaze većinom u paru pitao sam dali radi sa kolegicom trio 😉.
Odgovor 300 sat vremena 🥳🥳🥳, cure simpatične malo jače, onako prave Latine. Synthia priča malo engl. ali Alison puno simpatičnija.
Pokušale su oral sa prezervativom ali kad sam rekao da volim bez nisu se bunile.
Akcija 9/10, apartman uredan ali treba proći portira 😆.
Za trio više nego zadovoljan.
Tu su još tri dana, pa gibaju za Deutschland.
 
Upravo se vracam od Skarlett



Nemam snage za cijelu recenziju..

Riba je san snova, pravi GFE. Najbolje karanje u zivotu

Javljam se sad jer riba sutra ima zadnji dan u karijeri u Zagrebu. Samo da napomenem, ne vraca se vise nikad 😭

kasnije ostatak..
 
Upravo se vracam od Skarlett



Nemam snage za cijelu recenziju..

Riba je san snova, pravi GFE. Najbolje karanje u zivotu

Javljam se sad jer riba sutra ima zadnji dan u karijeri u Zagrebu. Samo da napomenem, ne vraca se vise nikad 😭

kasnije ostatak..
JEL TAK!!!
NAJBOLJE U ZIVOTUUU!!!!!!!!

bas sam se i ja maloprije s njom cuo :)
 
JEL TAK!!!
NAJBOLJE U ZIVOTUUU!!!!!!!!

bas sam se i ja maloprije s njom cuo :)
Kolega od sad ti vjerujem 90% 😂 Nije najzgodnija u tijelu, al faca i usluga kidaju

Bome nije ni lagana, mogo bi bruh popast od silnog dizanja 😂 Mala je napaljena 100 gradi

Nego onaj lubrikant jebeni durex skroz kvari dogadjaj, smrdi ko kila govana 😂 zamalo se nisam ispovraco

Jel to kod svih kurvi praksa da rokaju lubrikante? Bio sam do sad kod dvije i obje ga trose na tone 😂
 
Kolega od sad ti vjerujem 90% 😂 Nije najzgodnija u tijelu, al faca i usluga kidaju

Bome nije ni lagana, mogo bi bruh popast od silnog dizanja 😂 Mala je napaljena 100 gradi

Nego onaj lubrikant jebeni durex skroz kvari dogadjaj, smrdi ko kila govana 😂 zamalo se nisam ispovraco

Jel to kod svih kurvi praksa da rokaju lubrikante? Bio sam do sad kod dvije i obje ga trose na tone 😂
Vecina koristi lubrikante. Lubrikant nebi trebao smrditi, barem nijedan s kojim sam bio u doticaju nije smrdio. Cilj lubrikanta je poboljsati iskustvo, a ne ga zasmrditi 😂
 
Vecina koristi lubrikante. Lubrikant nebi trebao smrditi, barem nijedan s kojim sam bio u doticaju nije smrdio. Cilj lubrikanta je poboljsati iskustvo, a ne ga zasmrditi 😂
Kada biste se malo vise potrudili kod cura nebi im trebao lubrikant!

Plus pristojnost, ljubaznost i higijena. To najviše otvara vrata.

Niti Malou, niti Graziela, niti Dafne, niti Kiki, niti Emilly niti Fernanda su kod mene trebale to.
 
par puta sa mnom nisu koristile lubrikant.. meni je seksi kad ne koriste, iz ocitih razloga.. al ne mora nista u konacnici znacit.. treba se navlazit 10 puta dnevno, nije ni to lako...
ja se iskreno minimalno trudim oko predigre kad su kurve u pitanju.. imaju od mene maksimalno postovanje, pristojnost i higijenu, al posto ja placam - ocekujem da one rade vecinu :)

inace meni nije nista smrdilo kod Skarlett, dapace..

a za tijelo da - to sam i reko, nema najsavrsenije tijelo (na neku glupu foru je savrseno u tom nesavrsenstvu.. to veliko dupe i manje prirodne sise... mmm..), ali faca i usluga je 101% do te mjere da ti nije ni bitno ista drugo.. prejebo sam pola EGE i vise, nikad na ovakvu uslugu nisam naiso.. ali nikad! sjetim se seksa s njom barem 50 puta u danu... 2 puta sam ju karo, prvi put s njom mi je bilo najbolje u zivotu, drugi put je bilo na neki cudan nacin bolje!!! ja uopce ne znam ako je svaki seks s njom takav, sretan je onaj koji ce ju skrasit danas sutra kad se rat smiri i s njom u ukrajini imat potomke (nakon sto ju pola europe pregazi) :)
ne znam kolko ti imas godina, ja sa 36 sam mislio da sam sve vidio... al eto... umakao i u mlade od nje i sisatije i guzatije i ovakve i onakve i sve je bila zabava.. ali njena pička ja ne znam.. čarolija!

recenziju cu napisat kad ode da ju ne davi ekipa sa "njemu si dala ovo i ono, daj i meni" (kao sto se desilo i Viki)... bit cu dzentlmen :) zasad cu samo rec da je dobra ;) uf sto je dobra!

inace, znam kad se cca budi (cujemo se svaki dan :) ), i kad pocinje radit.. ja sam prvi u redu sutra i placam joj da guta tako da ako itko misli ic poslje mene, nek razlimisi oce ju ljubit il ne :)

za to vrijeme @Marijole moze citat recenzije zadovoljnih klijenata koji ne smaraju cure s glupostima :)
 
Posjetio ovu Brazilku, slike autentične. Mala je komad. Uzeo 30 min (150 eur). Dao jos 30 eura za snimku. Super snimka pušenja bez i karanja ( naravno bez lica). Pristojna cura koja suraduje. Velik stan u centru koji dijeli sa kolegicom. Tuširanje i čist ručnik.
Definitivno dobro iskustvo
Jesu joj i uzivo noge ovako jake kao da trenira ragbi?
 
ja se iskreno minimalno trudim oko predigre kad su kurve u pitanju.. imaju od mene maksimalno postovanje, pristojnost i higijenu, al posto ja placam - ocekujem da one rade vecinu :)
Upravo tako, ne mozes se ti trudit oko svake kurve da joj bude najbolje iskustvo u zivotu

Inace meni nije nista smrdilo kod Skarlett, dapace..
Ne znam koja ti je rutina u karanju.. Lizes li picku?

a za tijelo da - to sam i reko, nema najsavrsenije tijelo (na neku glupu foru je savrseno u tom nesavrsenstvu.. to veliko dupe i manje prirodne sise... mmm..), ali faca i usluga je 101% do te mjere da ti nije ni bitno ista drugo.. prejebo sam pola EGE i vise, nikad na ovakvu uslugu nisam naiso.. ali nikad! sjetim se seksa s njom barem 50 puta u danu...
Ma kad okusis njenu ljubaznost, lice, usne, lizanja, grickanja, tijelo postaje skroz nebitno. Ja kad sam dolazio, virila je kroz prozor.. Noge su mi zaklecale kad sam je vidio.. prelijepa je u faci. Kad ti istekne vrijeme, boli ju kurac.. rokaj sine dok ne svrsis Na odlasku opet sacan poljubac, ma bonbona od djevojke

inace, znam kad se cca budi (cujemo se svaki dan :) ), i kad pocinje radit.. ja sam prvi u redu sutra i placam joj da guta tako da ako itko misli ic poslje mene, nek razlimisi oce ju ljubit il ne :)
Malo mi pretjerujes sa ovim, otices predaleko i neces moci bez male.. da ti otkrijem tajnu, jedva sam dosao do nje, pravila mi se 2 dana (ako se ne varam) bolesna na jednom broju, na drugom sam dogovorio pa je opet neki kurac bio 😂 iz treceg pokusaja u sridu
I to sam bio samo zbog tvoje recenzije

P.S 19 godina imam
 
Samo mi nije jasna jedna stvar, ona i Monika dijele broj Svaki put kad sam kontaktirao salje oglas samo od Slarlett Kako se dolazi do ove Monike je pravo pitanje 😂 Bila je u drugoj sobi Monica, tako je bar Skarlet rekla Ja je nisam skuzio, ni traga ni glasa
 
@babab
frende moj i ovako sam otiso u kurac s njom
znaci sjetim se tu i tamo nekih jebackih picaka sa EGE, recimo npr Emma kad je bila... picka do jaja, seks do jaja, sve je bilo vrhunski.. al odes i znas da je to bila zabava i nista vise.. tu i tamo se sjetis s osmjehom i to je to... i s njom sam se jos sitno poslje cuo, bio kod nje 2 puta, nikom nista..

ova Skarlett mi se vec nakon prvog puta uvukla pod kozu :( i generalno sve je gore :(
veselim se danas joj se istovarit u usta i da konacno vise sutra od iz Zagreba!

inace vrlo rijetko lizem picku - i kurvama i civilno :) al to su te jebene zene i te picke smrdljive.. jedan dan super, drugi dan ovulacija pa je kiselo, treci dan predPMS pa fermentira... lutrija.. zato ne prilazim tome ako bas ne moram :)

i vrijeme isto da, generalno ju ne zanima, cak i kad pogleda na sat - pogleda da vidi kolko je sati a ne kolko si ti tamo i kad te mora potjerat.. ja sam fkt dugo kod nje ostao.. nikad nisam toliko dugo kod kurve ostao, stovise htio sam otic ranije al je ona rekla da ostanem :)

monika ta - nisam ziher.. kad sam drugi put dosao, malo sam uranio, cimnuo poruku i kaze ona nema beda dodi.. ulazim unutra i cujem da netko trci iza nje i vidim pol tijela necijeg kak ulazi u kupaonu.. cura je bila, vece dupe, rekao bi Monika al nisam ziher.. i pitam ju ja ko je to i kaze ona, ma to susjedi gore trce :) reko vidio sam nekog da ulazio u kupaonu, ma ne nisi kao :)
reko dobro, nisam doso tu igrat se detektiva, bmk..
nekako sam se nadao da ce mozda nju izvuc ko iznenadenje, sto mi se isto jednom desilo, al ovaj put nisam bio te srece...
pitao sam samo jel moze u troje s tom Monikom.. i to sam pitao kad smo se poseksali prvi put.. nekak sam jos imao benzina u tanku, pa sam si mislio jos iskesirat da mi njih dvije popuse - al je kao rekla da ne radi takve stvari.. kao moze mi preporucit neke latine koje to rade.. ma boli me uvo za latine pored ovakvih.. :)

ubuduce se slobodno vodi mojim recenzijama, nije da cu preporucit bilo kog :D
 
posto ti ides poslije mene, nek promucka u ustima onaj zeleni listerine koji ima u kupaoni, da nije slucajno ostala koja kap ;)
kaj i ti ides danas?
jebote svi bumo se zadnji dan zredali na njoj :)

ja se zadnji put zajebo, iso pod tus poslje seksa, gledam s cim da operem kosu sve neki samponi picke materine 20 boca tamo.. na kraju uzo random bocu i opro se.. skuzim poslje sa regeneratorom se opro idiot, bar mi je frizura dole bila postojana :D
 
kaj i ti ides danas?
jebote svi bumo se zadnji dan zredali na njoj :)

ja se zadnji put zajebo, iso pod tus poslje seksa, gledam s cim da operem kosu sve neki samponi picke materine 20 boca tamo.. na kraju uzo random bocu i opro se.. skuzim poslje sa regeneratorom se opro idiot, bar mi je frizura dole bila postojana :D
Da, da to je najjaca fora.. i ja sam uzeo neku zelenu bocu 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh