BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Neznam vise dal oglas postoji rekla je il rekao da su jos pet dana tu dominkanke dvi jedna starija s predivnom guzom malo jaca i mlađa neka mrsavija slatkica isto blizina subiceve samo to cu rec,nije lose bilo za ege iskustvo s obzirom kakvih grabova ima na nase pl oglasniku,cijena 60min 150e
Realno te sve egzoticne su prirodne pice i pol divotaa
 
Neznam vise dal oglas postoji rekla je il rekao da su jos pet dana tu dominkanke dvi jedna starija s predivnom guzom malo jaca i mlađa neka mrsavija slatkica isto blizina subiceve samo to cu rec,nije lose bilo za ege iskustvo s obzirom kakvih grabova ima na nase pl oglasniku,cijena 60min 150e
Realno te sve egzoticne su prirodne pice i pol divotaa

Kompa sve smo te skužili
 

Bio kod ove prosli tjedan...oke je cura, surađuje, dobar je gfe, ali ne moze bas neki hard sex pa mi je bila prosjek...pusi ga solidno neko vrijeme bez, pa onda stavlja kabanicu i nastavlja tako...buduci da ga volim nabijati, a ona bas i nije za to nisam bas odusevljen...
Za nekog ko voli dobar gfe, da cura suradjuje i slusa, da se trudi svakako preporuka
Ako netko voli vise hard onda ima i boljih
 

Kod ove bio danas, cura je ruznija nesto nego na slikama i cini mi se starija ali sve to nadoknadi u krevetu...pusenje toop, ko zeli moze doslovno svih sat vremena jebat ju u usta, tako da smo veliku vecinu vremena proveli tako...doslovno sve moze, osim da ju stavis na ledja na krevet pa da tako pusi jer joj se povraca ali sve ostalo moze..
pusenje 11/10 razina Luane
klasika isto moze sve, ali to sam cisto da probam i da dovrsim ali nekom kome je to bitno bit ce zadovoljan
Ponudi picem na pocetku, voli pricati al je simpaticna i draga, taman da popuni vrijeme u pauzi
 

Jel probao tko? Kaze 250 outcall.. Nije lose
 
Posjetio ovu Brazilku, slike autentične. Mala je komad. Uzeo 30 min (150 eur). Dao jos 30 eura za snimku. Super snimka pušenja bez i karanja ( naravno bez lica). Pristojna cura koja suraduje. Velik stan u centru koji dijeli sa kolegicom. Tuširanje i čist ručnik.
Definitivno dobro iskustvo
 

Bio kod vec komentirane cure, sve ok, ponovio bih opet.
 
Kontaktirao Alison i pitao za informacije, odgovor brz pola sata 100 sat 150.
Pošto dolaze većinom u paru pitao sam dali radi sa kolegicom trio 😉.
Odgovor 300 sat vremena 🥳🥳🥳, cure simpatične malo jače, onako prave Latine. Synthia priča malo engl. ali Alison puno simpatičnija.
Pokušale su oral sa prezervativom ali kad sam rekao da volim bez nisu se bunile.
Akcija 9/10, apartman uredan ali treba proći portira 😆.
Za trio više nego zadovoljan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh