BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


jeli bio tko kod ove u zadnje vrijeme,znam da su je protjerali iz sibenika a i dalje je u hrvatskoj,ne bih volio da me murja u stanu doceka...
 

jeli bio tko kod ove u zadnje vrijeme,znam da su je protjerali iz sibenika a i dalje je u hrvatskoj,ne bih volio da me murja u stanu doceka...
Evo ja bas danas dogovorio za sutra, ne znam kaj da mislim po ovom pitanju. Izgleda mi prebrutalno zenska, a dogovor je bio dosta jednostavan.

Kaže još 3 dana je u Zagrebu.

Prvo sam pokušao na onaj njen drugi Pietra profil gdje ima neki USA broj, pa je nakon 10 min taj profil maknut i osvanuo je ovaj njen Rebeca profil gdje ima FRA broj pa smo se tu dogovorili.
 
Evo ja bas danas dogovorio za sutra, ne znam kaj da mislim po ovom pitanju. Izgleda mi prebrutalno zenska, a dogovor je bio dosta jednostavan.

Kaže još 3 dana je u Zagrebu.

Prvo sam pokušao na onaj njen drugi Pietra profil gdje ima neki USA broj, pa je nakon 10 min taj profil maknut i osvanuo je ovaj njen Rebeca profil gdje ima FRA broj pa smo se tu dogovorili.
Čudno sve skupa ali idem na sve ili ništa ,ja sam dogovorio za danas ,javim ti kako je proslo
 
Evo da neku i pohvalim.😎 Ne lici bas na ovu sa slike, makar je meni bolja uzivo... Ima par oziljaka od carskog, krevet je bio dosta mali jer je kolegica bila u drugoj sobi, ali cura je bas zgodna, kooperativna, preporuka
 
Evo sad mi se javila sa ovog USA broja, druga cijena. Kao da druga osoba pise. Malo sumnjivo.

Preko kojeg broja si ti dogovorio?
Francuskoga ,bio sam kod nje danas,nije prevara,odlicno iskustvo,sise velike,guzica najbolja ikada ,a bio sam kod cca 20 Latina,veliko cvrsto dupe ,nemozes ju prestati jebati s guza koliko lijepo izgleda ,Pusenje super, uvlači ga do kraja ,na momente malo zube osjetim ali je super svejedno ,ocjena 10/10,jebacina takodjer 10/10 ,vidi se da uziva,cak je i svrsila jedan put ,najdraža poza joj je misionarska ,onda te ukliješti sa onim jakim listovima i gura prema sebi ,znaci vrh ,jos neke poze takodjer odlicno odradene ,na cowgirl pozi slave po tebi ,mislio sam da cemo krevet odvaliti ,prvi put sam svrsio u kondom u misionarskoj,a drugi sam joj svrsio po dupetu ,svi koji citaju moje recenzije znaju da mi je obavezno vidjeti stopala žene i vidjeti kakve su joj footjob vještina ,a nakon toga svrsiti po njima ,kod ove mi se toliko svidjelo tijelo da stopala nisam ni gledao ,onda znas koliko mi se sviđa,inače uzivo joj je faca malo deblja i ona općenito je punija ali jako cvrsta ,izuzetno cvrsta ,mislim da trenira u teretani uz vrhunsku genetiku ,moja prva ocjena 10/10 od kada se bavim ovim sportom ,nakon Zagreba ide za rijeku tako da Ce moji Riječani imati priliku okusiti vrhunsku pizdurinu
 
Francuskoga ,bio sam kod nje danas,nije prevara,odlicno iskustvo,sise velike,guzica najbolja ikada ,a bio sam kod cca 20 Latina,veliko cvrsto dupe ,nemozes ju prestati jebati s guza koliko lijepo izgleda ,Pusenje super, uvlači ga do kraja ,na momente malo zube osjetim ali je super svejedno ,ocjena 10/10,jebacina takodjer 10/10 ,vidi se da uziva,cak je i svrsila jedan put ,najdraža poza joj je misionarska ,onda te ukliješti sa onim jakim listovima i gura prema sebi ,znaci vrh ,jos neke poze takodjer odlicno odradene ,na cowgirl pozi slave po tebi ,mislio sam da cemo krevet odvaliti ,prvi put sam svrsio u kondom u misionarskoj,a drugi sam joj svrsio po dupetu ,svi koji citaju moje recenzije znaju da mi je obavezno vidjeti stopala žene i vidjeti kakve su joj footjob vještina ,a nakon toga svrsiti po njima ,kod ove mi se toliko svidjelo tijelo da stopala nisam ni gledao ,onda znas koliko mi se sviđa,inače uzivo joj je faca malo deblja i ona općenito je punija ali jako cvrsta ,izuzetno cvrsta ,mislim da trenira u teretani uz vrhunsku genetiku ,moja prva ocjena 10/10 od kada se bavim ovim sportom ,nakon Zagreba ide za rijeku tako da Ce moji Riječani imati priliku okusiti vrhunsku pizdurinu
Bomba stari moj, idem isprobat sutra definitivno onda. Daj mi samo reci kakav je GFE tretman? Jel se dobro ljubi, gricka uha, lize vrat, jel se kara bas senzualno?
 
Bomba stari moj, idem isprobat sutra definitivno onda. Daj mi samo reci kakav je GFE tretman? Jel se dobro ljubi, gricka uha, lize vrat, jel se kara bas senzualno?
Gfe je top,ljubi se ,lize bradavice i jaja,Lara se senzualno ,vidiš da uziva ,glasa se,dahće itd,kazem ti zenska je top ,vjv cu opet kod nje kada stigne u rijeku a to mi inače nije praksa
 
Francuskoga ,bio sam kod nje danas,nije prevara,odlicno iskustvo,sise velike,guzica najbolja ikada ,a bio sam kod cca 20 Latina,veliko cvrsto dupe ,nemozes ju prestati jebati s guza koliko lijepo izgleda ,Pusenje super, uvlači ga do kraja ,na momente malo zube osjetim ali je super svejedno ,ocjena 10/10,jebacina takodjer 10/10 ,vidi se da uziva,cak je i svrsila jedan put ,najdraža poza joj je misionarska ,onda te ukliješti sa onim jakim listovima i gura prema sebi ,znaci vrh ,jos neke poze takodjer odlicno odradene ,na cowgirl pozi slave po tebi ,mislio sam da cemo krevet odvaliti ,prvi put sam svrsio u kondom u misionarskoj,a drugi sam joj svrsio po dupetu ,svi koji citaju moje recenzije znaju da mi je obavezno vidjeti stopala žene i vidjeti kakve su joj footjob vještina ,a nakon toga svrsiti po njima ,kod ove mi se toliko svidjelo tijelo da stopala nisam ni gledao ,onda znas koliko mi se sviđa,inače uzivo joj je faca malo deblja i ona općenito je punija ali jako cvrsta ,izuzetno cvrsta ,mislim da trenira u teretani uz vrhunsku genetiku ,moja prva ocjena 10/10 od kada se bavim ovim sportom ,nakon Zagreba ide za rijeku tako da Ce moji Riječani imati priliku okusiti vrhunsku pizdurinu

Evo isprobao i ja danas - Pietra Brazilian, Lara, Rebeca itd. kakva su joj sve umjetnička imena, ali se uživo predstavila kao Pietra.

Prvo mi je pomaknula termin za sat vremena, kao nešto iskrslo. Reko ajde, ovo mi je malo u kurcu ali pričekat ću sat vremena jer jebozovna je pička.

Sve što je kolega Apollo14 napisao je točno, identična ženska kao na slikama, možda malo punija uživo ali jebeno zgodna.

Najviše mi se svidio njen oral i misionarska, usne savršene - naravno umjetne. Guzica savršena.

Meni osobno je ocjena 8/10 samo zbog nekih malih sitnica:

-bilo malo hladno u apartmanu i krevet je propao na jednu stranu.
-Higijena bi joj mogla bit malčice bolja, osjetilo se malo po znoju ali sam bio napaljen brutalno na nju pa nema veze.
-sise su umjetne i vidi se ožiljak i nikako da joj se stvrdnu bradavice (valjda od operacije).
-dočekala me sa plavim durexima koje mrzim, nisam mogao svršit u njima nikako tako da je ona svršila 2 puta, a ja u zadnju minutu se fino ispraznio po sisama. Znam sad za idući puta da nosim svoje lelo hex.
-nije mi dopustila da preuzmem inicijativu u doggyu, nego se počela divljacki i rekao bih čak mehanički nabijat (valjda da me dovrši čim prije) što je meni osobno minus, jer volim ja dominirat u toj pozi
-ostao sam malo duže, nije ništa prigovarala. Svršio sam obilno ko konj pa je curilo po svuda po krevetu pa smo se smijali tome. Kraljica navuče lagano pokrivač i jastuk prek toga i nije išla pod tuš nego se malo osvježila i obukla za sljedećeg hahahah.
 
Ima li tko iskustva sa ovim curama? Ili su ovo bonovi?




Hvala na inf, lp!
 

Da li je neko bio kod nje dok je bila u Zagrebu, Splitu, Zadru?

Kakva su iskustva?
 
Ima li razloga za brigu?
Ono,banes kod neke a 10 min kasnije ulete po nalogu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh