BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Žena po mome ukusu,vidi se da je zrelija ,dupe dosta veće nego na slikama ,meni top,ima nesto u njoj,tesko je objasniti ali uzasno me pali njen pogled i tijelo,prava milfača,pušenje nije bas nesto ,ali nadoknađuje tako sto dobro lize jaja i šupak,jebačina je dobra ,surađuje ,ne glasa se puno ,ali sam primijetio da je dosta uska dolje,koliko sam se god trudio da ne svršim nikako nisam mogao odgoditi,a to mi nije čest slucaj... Na kraju sam protiv svoje volje svršio u kondom dok smo bili u doggyu...inače je iz Venezuele ali zivi na Tenerifima , moja preporuka,ukupna ocjena 9/10
 

Žena po mome ukusu,vidi se da je zrelija ,dupe dosta veće nego na slikama ,meni top,ima nesto u njoj,tesko je objasniti ali uzasno me pali njen pogled i tijelo,prava milfača,pušenje nije bas nesto ,ali nadoknađuje tako sto dobro lize jaja i šupak,jebačina je dobra ,surađuje ,ne glasa se puno ,ali sam primijetio da je dosta uska dolje,koliko sam se god trudio da ne svršim nikako nisam mogao odgoditi,a to mi nije čest slucaj... Na kraju sam protiv svoje volje svršio u kondom dok smo bili u doggyu...inače je iz Venezuele ali zivi na Tenerifima , moja preporuka,ukupna ocjena 9/10
Koja je cijena i šta je sve u cijeni?
 
Koja je cijena i šta je sve u cijeni?
1000kn 30min, neznam sto sve nudi,ja sam dobio oral sa zastitom (uvijek trazim sa,vjerojatno radi bez), lizala mi je supak i jaja,ugodno je bilo,dobio sam takoder jebacinu u par poza,a takoder sam htio footjob pa joj svrsiti na stopala kako inace radim,ali ova je bila drugacija...nisam uspio doci do toga dijela,u 10min sam svrsio u kondom u doggyu i bio ljut kao pas na sebe...
 

Žena po mome ukusu,vidi se da je zrelija ,dupe dosta veće nego na slikama ,meni top,ima nesto u njoj,tesko je objasniti ali uzasno me pali njen pogled i tijelo,prava milfača,pušenje nije bas nesto ,ali nadoknađuje tako sto dobro lize jaja i šupak,jebačina je dobra ,surađuje ,ne glasa se puno ,ali sam primijetio da je dosta uska dolje,koliko sam se god trudio da ne svršim nikako nisam mogao odgoditi,a to mi nije čest slucaj... Na kraju sam protiv svoje volje svršio u kondom dok smo bili u doggyu...inače je iz Venezuele ali zivi na Tenerifima , moja preporuka,ukupna ocjena 9/10
Jel znas mozda hoce li doci u Zadar?
 

Ova je danas stigla u Osijek.

Jel moguce da nema recenzija za nju iz ostalih gradova gdje je bila?
 

pozdrav ekipa,vidio sam dosta recenzija o ovoj,znam da je dosta velika ali takve ih volim,mene zanima kakva stopala ima? da li je dala footjob nekome ?
 

pozdrav ekipa,vidio sam dosta recenzija o ovoj,znam da je dosta velika ali takve ih volim,mene zanima kakva stopala ima? da li je dala footjob nekome ?
Pošalji joj poruku pa će ti ona reći šta može a šta ne
 
Tipkam se, djevojka, agencija mi posalje "njeni" sliku na whatsapp. Sve dogovorimo, dodjem u Šenoinu, udjem i pogledam neku ofucanu babu. Pitam gdje je Japanka, kaze koja Japanka...😂😂😂 Okret za 180...
Znaci izbjegavati i agenciju i Japanku... Tako ruznu babu nisam dugo vidio
 
Tipkam se, djevojka, agencija mi posalje "njeni" sliku na whatsapp. Sve dogovorimo, dodjem u Šenoinu, udjem i pogledam neku ofucanu babu. Pitam gdje je Japanka, kaze koja Japanka...😂😂😂 Okret za 180...
Znaci izbjegavati i agenciju i Japanku... Tako ruznu babu nisam dugo vidio
znaci da nisi bio dovoljno napaljen! 😂
 
znaci da nisi bio dovoljno napaljen! 😂
Kada bolje naucis igru ne smijes ici napaljen, par puta se nisam okrenuo i jako zažalio. Prvih par puta imas tremu, ne znas sto te ceka kada uđeš, hoćes ziv izaci...😂😂😂
Sada se okrenem bez opravdanja ako mi se ne sviđa. Uvijek tražim orginal sliku, da ne trosim vrijeme, ali počeli su i tako varati.

Ovaj put mi je otvorila takva baba da sam prvo mislio da ce me odvesti u drugu sobu jer Japanka radi..., ali kada je rekla da bi trebao s njom prvo sam mislio da je skrivena kamera. 😂😂😂
Loše na PO su premija za ovu, ali doslovno.
 
Kada bolje naucis igru ne smijes ici napaljen, par puta se nisam okrenuo i jako zažalio. Prvih par puta imas tremu, ne znas sto te ceka kada uđeš, hoćes ziv izaci...😂😂😂
Sada se okrenem bez opravdanja ako mi se ne sviđa. Uvijek tražim orginal sliku, da ne trosim vrijeme, ali počeli su i tako varati.

Ovaj put mi je otvorila takva baba da sam prvo mislio da ce me odvesti u drugu sobu jer Japanka radi..., ali kada je rekla da bi trebao s njom prvo sam mislio da je skrivena kamera. 😂😂😂
Loše na PO su premija za ovu, ali doslovno.
Jel ju prepoznajes mozda medu ostalim curama?
 
Jel ju prepoznajes mozda medu ostalim curama?
Ne, takvu ne bi sevio niti da ona meni plati... Nisam htio raditi probleme, ali okrenuo sam se i otisao... Samo mi ide na zivac njihova igra da mi posalje slike zgodne Japanke na whatsapp i slika djeluje vjerodostojno, a na kraju niti Japanka niti zgodna zena! Jebu nas kao budale, a cijene su im astronomske.
 
Pozdrav ekipa,evo friške recenzije od anitte koja je trenutno u rijeci... Dolazim tamo ,docek ok,klasika,zena elegantno popunjena ,izgleda identično kao na slikama,nakon sto sam standarno postavio štopericu krece oral ,odlican ,zaista dobar ,neznam ciji mi je bolji,od Fernande (aka Maria ili yara) ili od anitte mada kada bolje razmislim bolji je od anitte zato jer ga trpa do kraja bez da joj oci suze i da kaslje ,mala je prirodno nadarena , lize jaja solidno ,tu je Fernanda bolja npr ,ova lize kao pas samo s jezikom dok Fernanda bali na sve strane ,dakle ocjena orala 10/10
Nakon toga krece jebacina ,dobro se jebe ,probali smo vise poza ,netko je napisao da joj je pička dosta Siroka ali i nije toliko,doduse to ovisi o debljini alata ,ja sam bez problema 2 puta svršio u sat vremena, prvi put sam svršio dok je bila u cowgirl pozi na meni ,dosta se jako nabija ,paše mi to,kada sam joj rekao da cu svrsiti luđački se krenula nabijati ,bas je dobro bilo ..nakon toga 10 min odmora pa runda 2,klasika ,doggy,cowgirl itd ,sve odlicno,suraduje ,u misionarskoj nabija mene u nju,grebe me po leđima ,cvrsto me drzi za dupe i Slicno ,ocjena 9/10
Nakon nekih 20min jebacine ostaje jos 20 min taman da joj isprobam footjob vještine ,stopala joj izgledaju lijepo,prstići barem ,ali tabani nisu pretjerano lijepi,ima pokoji zulj ali nista pre odvratno,footjob skills joj je ravan nuli,loš kao i kod Lare brazilian npr ,prvi put joj je bio da daje footjob pa joj opraštam ajde..nakon sto sam joj ja sam jebao stopala umjesto da ih ona masira svrsio sam drugi put na tabane ,footjob ocjena 2/10 ,stopala 6.5/10
Nakon završetka ostalo vremena taman da operem kurac i jaja u lavandinu i pravac na pivu
Fun fact: iz Brazila je ,ali zivi u Milanu,ima 25 godina i piercing na pički ,mala zamjerka je ta da je nekako neraspoložena bila ipak,pošto govorim dosta dobro španjolski inače latine vole kada mogu komunicirati i pričati sa mnom ,ali ova nije bila ,bolio ju je kurac za priču realno,ali nema veze ,ukupan dojam i ocjena 8.5/10
 
Bio, 1h 200e
Cure je sa slike, gfe, kissing ne radi, dodatno plati, Irak sa gumicom, ali jer je mlada i lijepa ostao, Irak ok, sex ok engleski jako dobar , sve ukupno 6/10, sigurno ne bih ponovio, ali za isprazniti jaja sa mladom i lijepom latinom je dobra.Sise silikon, nije neki doživljaj, ali lijepo izgledaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh