BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ova cura navodno opet u zg. Kako su svi bili puni hvalospjeva na racun njenog izgleda, odlucio sam joj se javiti. Sad ima novi broj i navodi da radi owc, iako vidim da u recenzijama pise da je radila owo. Pitam ju jel to ona na slikama i zenska me hladno izignorira... lol
evo da se nadovezem na vlastiti post... ipak otisao neki dan kod nje i izgledom me nije bas impresionirala. zgodna zenska, ali nista posebno, na slikama mi je puno bolja. pred koji tjedan bio kod prekrasne brazilke koja mi je uzela 200€, a ovoj sam umjesto da se okrenem i odem iskesirao 300€. doduse akcija je bila poprilicno dobra pa mi barem zbog toga nije zao sto sam ostao, ali tih para nije vrijedna.
 
Vidim da se oglašava i Priscila to je isto lažan profil. Mene je prije mjesec dana dočekala jako ružna cura u Ciotinoj pa sam pobjegao.
 
evo da se nadovezem na vlastiti post... ipak otisao neki dan kod nje i izgledom me nije bas impresionirala. zgodna zenska, ali nista posebno, na slikama mi je puno bolja. pred koji tjedan bio kod prekrasne brazilke koja mi je uzela 200€, a ovoj sam umjesto da se okrenem i odem iskesirao 300€. doduse akcija je bila poprilicno dobra pa mi barem zbog toga nije zao sto sam ostao, ali tih para nije vrijedna.
Jbg, bar se dobro jebe. Rijetko koja da izgleda bas tako dobro kao na slikama. Sad i za ostale ce uvijek od nje biti cijena 300€.
 
Spagna, Germania, Italia, Portogallo tutti pagano 50 massimo 70 euro per 30 minuti, qui in Croazia perché dobbiamo pagare 150 euro??? No no no.
 
Zato jer jedino na taj način mogu zaraditi na katastrofama koje šalju tu, napaljenici svejedno ostaju i plaćaju i kad im ne otvori ta koja je na slikama.
Točno, oni znaju ako te ne dovedu do vrata da od posla neće biti ništa. Što ih više dovedu više će ih i ostati. U ST nekidan 13 ženskih, ne znaš koja je bolja, na adresi Sukoišanska 21. A tamo te čeka Miss Auschwitza 1944. Ove agencije što stave 50 različitih profila bar pošalju što nude prije dolaska.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh