BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

[...] malo je čudna u komunikaciji [...] na kraju sam odustao jer čekati da ti netko odgovori na poruku pola sata, nikako dogovorit i jbg…
Ajde se malo postavi na njezin teren. Cura je prostitutka, možda bez agencije.

To znači da mora sve sama raditi. Telefon, stan poslije mušterije držati čist, sebe oprati i naravno ševiti.

Ajde sad si zamisli da to sve moraš raditi između dva termina, i to više puta na dan?

Jeli bi imao ti vremena se dopiskavati s budalama, koje neznaju niti jednu rečenicu pošteno napisati, ili se svako malo javljati na pozive od ljudi s govornom dislekcijom (pričale su mi cure s kakvim glupostima se moraju zajebavati!!!)?

Meni kad se sprdi isto moram odmah kurac potopiti u pičku, ali da svaka cura odmah ne stoji kao puška pored noge mi je jasno. Ne očekujem da se "instant" javi na poziv ili poruku. Možda ju baš u taj trenutak netko ševi?

Ljudi, pamet u glavu, a ne u kurac!
 
Ajde se malo postavi na njezin teren. Cura je prostitutka, možda bez agencije.

To znači da mora sve sama raditi. Telefon, stan poslije mušterije držati čist, sebe oprati i naravno ševiti.

Ajde sad si zamisli da to sve moraš raditi između dva termina, i to više puta na dan?

Jeli bi imao ti vremena se dopiskavati s budalama, koje neznaju niti jednu rečenicu pošteno napisati, ili se svako malo javljati na pozive od ljudi s govornom dislekcijom (pričale su mi cure s kakvim glupostima se moraju zajebavati!!!)?

Meni kad se sprdi isto moram odmah kurac potopiti u pičku, ali da svaka cura odmah ne stoji kao puška pored noge mi je jasno. Ne očekujem da se "instant" javi na poziv ili poruku. Možda ju baš u taj trenutak netko ševi?

Ljudi, pamet u glavu, a ne u kurac!
Tocno odgovorit ce kad moze i ako stigne. Sve zavisi koliko si sretan da nema puno posla i kako srocis text poruke
 
Ajde se malo postavi na njezin teren. Cura je prostitutka, možda bez agencije.

To znači da mora sve sama raditi. Telefon, stan poslije mušterije držati čist, sebe oprati i naravno ševiti.

Ajde sad si zamisli da to sve moraš raditi između dva termina, i to više puta na dan?

Jeli bi imao ti vremena se dopiskavati s budalama, koje neznaju niti jednu rečenicu pošteno napisati, ili se svako malo javljati na pozive od ljudi s govornom dislekcijom (pričale su mi cure s kakvim glupostima se moraju zajebavati!!!)?

Meni kad se sprdi isto moram odmah kurac potopiti u pičku, ali da svaka cura odmah ne stoji kao puška pored noge mi je jasno. Ne očekujem da se "instant" javi na poziv ili poruku. Možda ju baš u taj trenutak netko ševi?

Ljudi, pamet u glavu, a ne u kurac!
Tocno to...taman sam jednom dosao kod Mirele kad ju je nazvao pacjent...nisam mogao vjerovati razgovoru...btw, upravo sletjeh u Frankfurt😁😁😁
 
Ajde se malo postavi na njezin teren. Cura je prostitutka, možda bez agencije.

To znači da mora sve sama raditi. Telefon, stan poslije mušterije držati čist, sebe oprati i naravno ševiti.

Ajde sad si zamisli da to sve moraš raditi između dva termina, i to više puta na dan?

Jeli bi imao ti vremena se dopiskavati s budalama, koje neznaju niti jednu rečenicu pošteno napisati, ili se svako malo javljati na pozive od ljudi s govornom dislekcijom (pričale su mi cure s kakvim glupostima se moraju zajebavati!!!)?

Meni kad se sprdi isto moram odmah kurac potopiti u pičku, ali da svaka cura odmah ne stoji kao puška pored noge mi je jasno. Ne očekujem da se "instant" javi na poziv ili poruku. Možda ju baš u taj trenutak netko ševi?

Ljudi, pamet u glavu, a ne u kurac!
sve to stoji, ali recimo onda naletis na curu s kojom razmjenis 5-6 poruka prije sastanka i pauza izmedu svake je cca pola sata .. to vec dode na cca 2 sata
nadodaj na to jos da cure inzistiraju da im javis barem sat vremena ranije - to je vec 3 sata..
jos dok dodes do nje, nedaj boze ak je u centru dok nades parking, obavis kaj trebas i dodes doma... ode pun kurac vremena..

osobno, kad uhvatim vremena, nemam 4 sata za zajebanciju oko seksa.. da sam solo i 10-15 godina mladi, mozda bi..
tako da iz moje perspektive - cekanje pola sata na odgovor isto nije opcija.. ok cekanje na odogovr prve poruke, mozda je bila u poslu, sve jasno.. ali ako na svaku naknadnu odgovara po pola sata, vjerovatno nista od toga..

dobro, osim ak je neka jebena picka :) onda sve pada u vodu :)

kad smo vec kod toga - prosli tjedan sam ja testirao i pisao recenzije, ovaj tjedan nek netko drugi :)
jel bio ko kod ove fine mlade gospodicne?
 
sve to stoji, ali recimo onda naletis na curu s kojom razmjenis 5-6 poruka prije sastanka i pauza izmedu svake je cca pola sata .. to vec dode na cca 2 sata
nadodaj na to jos da cure inzistiraju da im javis barem sat vremena ranije - to je vec 3 sata..
jos dok dodes do nje, nedaj boze ak je u centru dok nades parking, obavis kaj trebas i dodes doma... ode pun kurac vremena..

osobno, kad uhvatim vremena, nemam 4 sata za zajebanciju oko seksa.. da sam solo i 10-15 godina mladi, mozda bi..
tako da iz moje perspektive - cekanje pola sata na odgovor isto nije opcija.. ok cekanje na odogovr prve poruke, mozda je bila u poslu, sve jasno.. ali ako na svaku naknadnu odgovara po pola sata, vjerovatno nista od toga..

Upravo se o tome radi. Sve ja razumijem, ali ne stignem ja pola dana potrošit da se dogovorim s njom, još se moram 1h vozit do nje. Nije stvar u tome da ne stigne nego pročita poruku i dostupna je cijelo vrijeme, a ne odgovara, to je iritantno i ako mene pitaš, odmah pokazuje negativne osobine.

Ne vjerujem da je imala 150 upita istovremeno pa je redom odgovarala :D
 
Upravo se o tome radi. Sve ja razumijem, ali ne stignem ja pola dana potrošit da se dogovorim s njom, još se moram 1h vozit do nje. Nije stvar u tome da ne stigne nego pročita poruku i dostupna je cijelo vrijeme, a ne odgovara, to je iritantno i ako mene pitaš, odmah pokazuje negativne osobine.

Ne vjerujem da je imala 150 upita istovremeno pa je redom odgovarala :D
Mozda si ti imao "problem" za jednom drugom. Ona je u jednoj WhatsApp grupi gdje njih više pišu ko "valja" a posebno ko "nevalja". O tome sam vec pisa u splitsko dalmatinskoj, jer tu nazalost ima najvise takvi govnara.

Mozda si samo jednom kod jedne nesto falio, i odmah si na blacklist. Neznam. Kod mene je ona bila sve u svemu odlicna
 
Nisam, jer je to prva kojoj sam se javio unatrag 2 i pola mj, sasvim normalno i kulturno, no nebitno da ne spamamo više temu, ulovio sam je možda u lošem raspoloženju :D
 
Alexia - dosta dobro iskustvo. Dogovor lagan preko poruka. Jedinu kad sam dosao pred ulicu rekla je da pricekam par minuta jer se tusira. Sreca kad sam dosao stvarno me docekala mokre kose i zaogrnuta rucnikom. Stan mali, nista posebno. U biti mali apartamn za najam . Ona na sa slika, uzivo čak i bolje izgleda. Mlada brazilka, mozda koju godinu vise nego sto pise, ali ne puno vise. Bas zgodna i utegnuta, sise prirodne i dobre. Engleski slab, ali zna bar par rijeci. Akcija BJ bez i onda par poza. Lijep pogled od iza. Isao na 30 min za svaki slucaj, ali ovo se isplati ici za 1h. 150E 30 min, a 1h je 200.
Uglavnom ovo bi ponovio. Nakon zga ide u Pulu pa Rijeku i onda je opet u Zgu
Mala je stvarno prirodno predivna. Mjesto poznati apartman u Ilici. Jedino sto je mu tava i dosta hladna. Ja sam ju bubo sat vremena pa joj je valjda bilo dosta.
 
Upravo se o tome radi. Sve ja razumijem, ali ne stignem ja pola dana potrošit da se dogovorim s njom, još se moram 1h vozit do nje. Nije stvar u tome da ne stigne nego pročita poruku i dostupna je cijelo vrijeme, a ne odgovara, to je iritantno i ako mene pitaš, odmah pokazuje negativne osobine.
Zato je telefonski poziv još uvijek najbrža mogučnost nešto dogovoriti. Ja se ovim vocap-glupačama uopče ne javljam. To mi je preglupo i ima drugih važnih razloga.

Ali svakom svoje, a meni najviše. ;-)
 
Ima tko iskustva?
 
Kontaktirao upravo, trazi 2300kn za 1h / oral bez kondoma.
2300kn! 300€!!! Ma daj ajde...

Ok svaka roba ima svoju cijenu, al daj ajde...
 
Kontaktirao upravo, trazi 2300kn za 1h / oral bez kondoma.
2300kn! 300€!!! Ma daj ajde...

Ok svaka roba ima svoju cijenu, al daj ajde...
Da, na kraju ipak ponudi za 1500 kn sat ako kazes da je previse.
 
Kontaktirao upravo, trazi 2300kn za 1h / oral bez kondoma.
2300kn! 300€!!! Ma daj ajde...

Ok svaka roba ima svoju cijenu, al daj ajde...
Pa i nije puno ako uzmete u obzir da ove naše s PO u kasnim 40-im traže (i dobivaju) 800-1000 kn za sat. S ovakvom latinom se svakako može 2 metka u tih sat vremena jer su GFE a kod većine ovih s PO jedan metak i to ono tek da se odradi.....
A i obično su 200 europskih
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh