BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudovi ova tura sto je dosla u Tuzlu kurcu ne valja nista znaci ko god ode bacit ce lovu na prazno... majku jeble treba samo otic banut i opljackat uzet im pare odvratne do Boga... kakav seks i kur bolje kravu jebavat bar bi se ritnula majku jebale ničemu ravno nije...
prave su nilske kobile, kombinovano njih dvije 350 kila imaju, drugo smjestaj je ofiran do bola, kamere su od kipova do ulaza i na ulazu, zato su i pobjegle iz mostara jer se ofiraju, to je pitanje sata kad ce drotovi upast u pansion
 
Kakvih je bilo tad za stoju. Jebo sam skoro sve sto je bilo u ponudi tih godina. Preko puta Barlotija u dugom neboderu gdje je hudyni godinama bila mala Ana srbijanka nekih 20 tak godina. Najbolje pusenje. Dodjes da jebes das joj malo da popusi. Ona mu nesto uradi svrsis za minut onda ti krivo sto nisi guzio.

U istoj zgradi su bile i one dvije kurvice sto su izbole taksistu. Jedna bila lezbaca ko musko druga dobar picic isto mlade oko 20 god.
Tako da oprezno uvijek je bilo opasnosti u ovom sportu.

Iza te zgrade desno u prizemlju bila neka kovrdjava sa dobrom izbacenom guzom . Nekih 25 god mala. Nije dala mjenjanje poza ali kad se naguzi dobro dupe.

A bila je i neka starka radila u podrumskom prostoru koji je nekad bio frizerski salon iza vrtica Jbg ona je bila losa skroz nervozna pozurivala.

Na kraju one dvospratnice pored autopraonice slon bila ona visoka plavkica . Malo mrsava ali savrsena guza nekih 19 god kasnije radila u onom neboderu gdje je pizzerija Zepelin.

Eto 5 ih je radilo u tom kvartu sve sa superoglasa.
A tek Alma :)
 
Ljudovi ova tura sto je dosla u Tuzlu kurcu ne valja nista znaci ko god ode bacit ce lovu na prazno... majku jeble treba samo otic banut i opljackat uzet im pare odvratne do Boga... kakav seks i kur bolje kravu jebavat bar bi se ritnula majku jebale ničemu ravno nije...
Koju si jebo, crnu ili plavu?
Plava nije debela ..ne zajebaji.
 
Ta anaa je kasnije bila i u par stanova na AP. I otisla na kraju kod brata u Srbiju

Da bilo srbijanki nekoliko u gradu tih godina. Bila je jedna malo deblja sa dobrim sisama na Vojnickom pa onda neko vrijeme na Otoci tamo negdje kod one skole Mak Dizdar. Bila sa njom jedna nasa plavka isto sa velkim sisama i ponekom tetovazicom..
I na otoci je bilo dobre robe. Ona guzla mlada frizerka pa Elma sto se ovdje pominje tad je radila za 50 KM. Bila je i neka plavkica tako sve u ranim dvadesetim. Bila je i ona starka nekih 37 god tako se oglasavala dugo vremena. I to dobra starka i jos jedna mladja sa njom u stanu pa si mogao da biras. Mislim da je cijena bila 80. I jos nekih je bilo ne mogu svih ni da se sijetim. Dobar kvart Otoka . Kupis farmerke za 30 guzis za 50 i ostane ti cvaja da izadjes uvece u Barloti a one koje si guzio izasle tamo.
 
Ma bas lud moras biti placati za pusenje sa kondomom, ja sam se jednom zajebo davno kod crnke jer nisam znao. A pusi mnogo dobro samo steta sto je preko kondoma.

Drugo bio sam sa 100+ kurvi sto su mi pusile bez, nikad nista nisam fasovao… Jebati bez kondoma bas lud moras biti ili spucan.. ali oral isto tako bas,bas peh moras biti da nesto fasujes.
Za pusenje bez kondoma, jebanje bez kondoma sebi nađeš
Slozit cu se da je veci rizik kod ovih Brazilki jer ko zna kuda je sve to proslo po svijetu, veca je mogucnost zaraze ali i ove nase svakojaki kurci taslace tako da 100-tne sigurnosti nema u tom biznisu.
Najbolje bi bilo tudjim kurcem jebat al jebiga ne moze.
Bez kondoma ništa ne treba raditi. Da bi to sve radio bez kondoma treba imati ekskluzivu....
 
prave su nilske kobile, kombinovano njih dvije 350 kila imaju, drugo smjestaj je ofiran do bola, kamere su od kipova do ulaza i na ulazu, zato su i pobjegle iz mostara jer se ofiraju, to je pitanje sata kad ce drotovi upast u pansion
Ma brate odvratno katastrofa dok je bila ona Carla Martins i Bella ok su obje al ovo je za malj i u čelo lupit il joj turit u šupak smrdljivi pa onda u usta da se uguši jeble mater marke ne vrijede
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh