BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Slozit cu se da je veci rizik kod ovih Brazilki jer ko zna kuda je sve to proslo po svijetu, veca je mogucnost zaraze ali i ove nase svakojaki kurci taslace tako da 100-tne sigurnosti nema u tom biznisu.
Najbolje bi bilo tudjim kurcem jebat al jebiga ne moze.
Odmah mozes skontat ima li ili nema neku infekciju (boja,izgled, miris sve to moze ukazivati na problem). Ali ipak koristis zastitu,ali sta je sa ovima sto ocekuju pusenje bez kondoma, zamisli svakome pusis bez pa fuj, prvo sto je fuj, drugo sto si budala da dozvolis toj koja pusi svima redom bez kondoma i na sta njoj usta lice i koje bolesti moze da dobije a i da ti prenese.
 
Ma bas lud moras biti placati za pusenje sa kondomom, ja sam se jednom zajebo davno kod crnke jer nisam znao. A pusi mnogo dobro samo steta sto je preko kondoma.

Drugo bio sam sa 100+ kurvi sto su mi pusile bez, nikad nista nisam fasovao… Jebati bez kondoma bas lud moras biti ili spucan.. ali oral isto tako bas,bas peh moras biti da nesto fasujes.
 
Koja je fora sa brazilkama na bulevaru, jel to vise gorusa nije aktivna posle one pljacke sad samo dole… i ono gdje je ona buregdzinica nedzmina
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh