BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da ostavim recenziju za crnku sa stupa danas kod nje bio u banja luci sve pohvale za djevojku nepozuruje prijatna puno negleda na sat opusti te maksimalno pored toga djevojka je lijepa iskreno.Da se nadovezem sto je ovaj komentarisao za mlijeko iz sisa djevojka mi nista nije branila ali nista bas i koliko znam nikakvo mlijeko iz sisa nije islo.Preporuka za nju u svakom smislu sve 10/10 svaku marku vrijedi toliko od mene sve sto smo se dogovorili bilo je tako ispostovala me je sve.Sto se tice stana stan isto 10 cisto uredno i nista nije bilo prljavo zaista glupo je reci nesto sto nije djevojka uredna cista preljepa ko ode nece pozaliti toliko od mene
Vidis da se registruje novi nick i pise protiv te djevojke.. iako nikad nisam bio kod nje..a taj isti nick reklamira sifilicarku crnku..sve ti je jasno..
 
Buraz..stan na staroj adi nov...pre 3 meseca namesten po najnovijem standardu...vrh..i neveruhem da u tim stanu pusi i ceka kad ima terasu...al..opet..cura vusoka vitka crna..zgodna..mozda si buraz bio kod neke druge crnke...ili je komentar zbog konkurencije..gledajuci ko je lajkovao dalo bi se zakljuciti da je nesto drugo po sredi..al neka konkurencije zdava je...
Ja lajkujem komantare jer su smijesni ne zbog konkurencije , a cure ni ne znam niti me zanima , svaka radi za sebe. Nego ste mi vi presmijesni sa komentarima pa zato lajkam 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh