BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Dati 350€ za neku koja je puna silikona i operacija gdje ja što sma vidio jedino joj je možda kosa prirodna je meni suludo, a inače ne bi dao toliko pare za neku prostitutku da se ja zadovoljim 30 minuta, a i pitanje je da li bi toliko ostao možda bi te van izbacila nakon 15 minuta kada završiš o tome je smešno diskutovat uopće, mislim svak ima svoj ukus, ali siguran sam da se može naći veoma dobra cura za dosta manje pare, ja onoj Mallory ne bi dao ni 150€, možete vi sad meni pričat šta želite, ko god dodje od strankinja kod nas sa većom uslugom od 200€ treba nogom nabit nazad odakle je i došla, prosječna plata u BiH 1000KM, mi na kurve dajemo 700KM, o čem pričamo ovdje mi, Crystal je bila 100€ dok je bila u BiH pa šta joj je falilo?, apsolutno bez mane, više cijenite svoje pare😉
 
N
Dati 350€ za neku koja je puna silikona i operacija gdje ja što sma vidio jedino joj je možda kosa prirodna je meni suludo, a inače ne bi dao toliko pare za neku prostitutku da se ja zadovoljim 30 minuta, a i pitanje je da li bi toliko ostao možda bi te van izbacila nakon 15 minuta kada završiš o tome je smešno diskutovat uopće, mislim svak ima svoj ukus, ali siguran sam da se može naći veoma dobra cura za dosta manje pare, ja onoj Mallory ne bi dao ni 150€, možete vi sad meni pričat šta želite, ko god dodje od strankinja kod nas sa većom uslugom od 200€ treba nogom nabit nazad odakle je i došla, prosječna plata u BiH 1000KM, mi na kurve dajemo 700KM, o čem pričamo ovdje mi, Crystal je bila 100€ dok je bila u BiH pa šta joj je falilo?, apsolutno bez mane, više cijenite svoje pare😉
Niko na kurve lafe ne daje od plate.
One postoje da zadovolje nase potrebe,ako imas takve potrebe.
Neko recimo ima vecu potrebu pisati ovdje svaki treci dan nego karati.
Ne bih ni ja toj Mallory dao ni marke nije moj tip ali ima ko bi jbg.
Takav je zivot.
Ja bih Sofiji dao sta hoce😀
 
Dati 350€ za neku koja je puna silikona i operacija gdje ja što sma vidio jedino joj je možda kosa prirodna je meni suludo, a inače ne bi dao toliko pare za neku prostitutku da se ja zadovoljim 30 minuta, a i pitanje je da li bi toliko ostao možda bi te van izbacila nakon 15 minuta kada završiš o tome je smešno diskutovat uopće, mislim svak ima svoj ukus, ali siguran sam da se može naći veoma dobra cura za dosta manje pare, ja onoj Mallory ne bi dao ni 150€, možete vi sad meni pričat šta želite, ko god dodje od strankinja kod nas sa većom uslugom od 200€ treba nogom nabit nazad odakle je i došla, prosječna plata u BiH 1000KM, mi na kurve dajemo 700KM, o čem pričamo ovdje mi, Crystal je bila 100€ dok je bila u BiH pa šta joj je falilo?, apsolutno bez mane, više cijenite svoje pare😉
Štobi rekli,na njoj sve vještačko, samo prirodno glupa 🤣🤣
 

Ova ne vrijedi ni 50 km,

Laz
Placanje unaprijed salje adresu bez broja kaze privatni apartman posalje cjenovnik i pita koliko sati zelis izabrati
Bio sam , zenska ne zna engleski ni truna . Razgovor tekao preko google translate . Dao joj 300 KM za 1 h jos brojao pare pred njom . Kasnije salje poruku da sam joj dao kao 150 KM a ne 300 KM . Pise da radi 69 i ostalo za tu cijenu , medjutim htjeo je ljubiti odbila me , kao ne radi to . Obilaziti u sto sirem luku
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh