BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Poz,ima li neka zenska osoba iz prnjavora,doboja ili bl da mi posaljete kontakt. Unapred hvala,pocastio bih ga novcano nije problem zagorio sam haha :)
 
sto se tice zenice, prema prici mahalusa ima jedna kurva crne kose 40-50 g., znam dje zena zivi, nez jel istina
 
Ima još i Lenka , i maserke Senjorita i ova iz Sarajeva Marina.
Lenka starija ima oko 45 godina. Mršavija i nije nekog izgleda. Po mom ukusu. Puno priča. Pušenje preko kondoma. Dobra osobina ima lijepe sise. Ali guza nula bodova godine su uzele svoje. Iako se predstavlja da ima 38 godina ali ima i preko 45. Takodjer ne požuruje. Što se tiče prostora koji iznajmi kad dodje i same njene urednosti to je visoka ocjena 10/10
Sex 5/10 pušenje 2/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Senjorita masaža. Izgled veoma loš jer kad dodješ na masazu kao da si došao na pijacu oblačenje 0/10. Tako da ni izgled je teško komentarisati. Masaža kasična je veoma dobra. Tu nemam ni jednog komentara. Kao ni Happy f… kad sve ove osobine nekativne uporediš sa cijenom to onda po meni je skroz ok. Kada bi se malo sredila mogla bi i vecu cijenu staviti a i nama koji dodjemo bio bi ljepši ugodjaj.
Sex mislim da ne radi tako da se nisam ni pitao.
Dogovor 6/10
Prostor 4/10
Masaža klasična 10/10
happy f. 6/10
Cijena 10/10
Marina izgled za moj ukus loša. Puno priča pre masaze i tu gubiš vrijeme koje si platio i priča i kada masira. I ondato nekako zbrza jer ima sledeću mušteriju ja više neću ići 100 skupo i ima preko 45 godina. Dobra osobina je što dočeka u sexy odjeći.
Sex mislim da je mozda i moguć dogovor ali nisam pitao. Cijena 100 KM
Izgled 4/10
Dogovor 8/10
Prostor. 8 /10
Klasična masaža 4/10
Happy f. 3/10
Cijena 2/10
Bilo je vjerovatno i još ali se ne mogu sjetiti odmah. Nadam se nekom momci bio od pomoći. Moram jos Sofiju obići kad dodje u BL jer svi je hvale a vjerovatno i Anu…ha ha ha pozz
Respect ti si kralj foruma definitivno. Ostali ovako se piše recenzija
 
Pozdrav raji ako zelite da se stvarno dobro provedete za svoj novac od srca preporucujem Adisu iz Zenice. Cijena jest visoka ali jedina iskrena i postena koja ne trazi ni rezervaciju ni bon.. Danas sam bio smjestaj ima fantastican, ljepa tijelo savrseno, komunikativna, ne brza i trudi se da odradi svoje posteno.. U sarajsvu nazalost vise nema takvih. Kod.koje god sam otisao samo ceka da se istreses j odes. A o smjestajima da ne pricam. Istina da sam cekao 2 dana na termin ali sad znam i zasto. Da bogdom u sarajevu ima takva bio bih cesci gost ovako nisam u stanju zbog posla cestk da odem iz sarajeva. Pozdrav svima
Pa druze daj kontakt Adise ako ke stvarna
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh