BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa jebem li vam sve mutavo bez ikakve uvrede, kakve ba vi razmjene radite da li ste vi ba retardirani ljudi, ko ima provjeren kontakt nek ostavi, ko nema Bože moj , kakve vi razmjene tražite, pa ne žive vam u kući te cure pa da im čuvate brojeve nigdje veze, ja to ne mogu razumit, nisam nikad tražio ni od koga brojeve, ali ko ima provjeren kontakt nek napiše javno nekoga će možda zanimat sa ovog foruma…

LP.
 
Pa jebem li vam sve mutavo bez ikakve uvrede, kakve ba vi razmjene radite da li ste vi ba retardirani ljudi, ko ima provjeren kontakt nek ostavi, ko nema Bože moj , kakve vi razmjene tražite, pa ne žive vam u kući te cure pa da im čuvate brojeve nigdje veze, ja to ne mogu razumit, nisam nikad tražio ni od koga brojeve, ali ko ima provjeren kontakt nek napiše javno nekoga će možda zanimat sa ovog foruma…

LP.
Pa izgleda da ih cuvaju samo za sebe. Ali nije ok da se brojevi pisu javno, onda svaka budala zove pa imamo problema mi ostali.
 
Ne kontam pacenike ovdje
Na forumu su gde se traze prostitutke kurve dame noci nazovite kako hocete onda im govore sta ti imas pricati jebes se za pare
Koliku cijenu djevojka stave je do nje i to treba postovati
Ako je skupo nece joj niko dolaziti a ako placaju 300 500 1000 znaci da vrijedi tim ljudima
Svi bi mi da jebemo pamelu rihanu ili sl al nemamo para za njih tako i pojedinci nemaju para za ove od 300 500 1000
Neki nemaju ni za ciganke pored puta i drkaju
Al ne kromanjonac je tu da kaze kako je neko skup i da mora jeftinije a nije je ni vidio
Ako si je vidio trazis dalje
Jednostavno
 
Ne kontam pacenike ovdje
Na forumu su gde se traze prostitutke kurve dame noci nazovite kako hocete onda im govore sta ti imas pricati jebes se za pare
Koliku cijenu djevojka stave je do nje i to treba postovati
Ako je skupo nece joj niko dolaziti a ako placaju 300 500 1000 znaci da vrijedi tim ljudima
Svi bi mi da jebemo pamelu rihanu ili sl al nemamo para za njih tako i pojedinci nemaju para za ove od 300 500 1000
Neki nemaju ni za ciganke pored puta i drkaju
Al ne kromanjonac je tu da kaze kako je neko skup i da mora jeftinije a nije je ni vidio
Ako si je vidio trazis dalje
Jednostavno
Još jače su mi ovi sto pljuju po ženama koje prodaju uslugu koju mi tražimo. Dakle muškarac koju plati ženi za seks se postavlja kao moralna vertikala, kao neko vredniji a ustvari je jednini od bilo koga čim mora platiti seks.
Žena ima svoje tijelo koje je odlučila unovčiti, pružiti uslugu koju mi tražimo. Ona ima pravo da traži koliko hoće pa ako želiš plati. Ako ne ideš dalje....
 
Ne kontam pacenike ovdje
Na forumu su gde se traze prostitutke kurve dame noci nazovite kako hocete onda im govore sta ti imas pricati jebes se za pare
Koliku cijenu djevojka stave je do nje i to treba postovati
Ako je skupo nece joj niko dolaziti a ako placaju 300 500 1000 znaci da vrijedi tim ljudima
Svi bi mi da jebemo pamelu rihanu ili sl al nemamo para za njih tako i pojedinci nemaju para za ove od 300 500 1000
Neki nemaju ni za ciganke pored puta i drkaju
Al ne kromanjonac je tu da kaze kako je neko skup i da mora jeftinije a nije je ni vidio
Ako si je vidio trazis dalje
Jednostavno
Izdrzi
 
Ok, hvala na info?
Kontaktirao sam obje i obje traže sliku i naravno pošaljem sliku i kao može i može pa daj još jednu sliku kad dođeš. Pa došao i traže još jedan selfie ispred zgrade.
Tu čekao 5 min nisam dobio odgovor i odem nazad u apartman suha kurca.
Nije ti ovo sad crna safira, ovo je ona srednja zalost. Meni nije trazila kad je prosli put dolazila, bila na otoci. Ne znam kako je sad…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh