BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa. Sutra ujutro sam u Bg na aerodromu. Da li neko ima lakav kontakt od neke za sex na brzinu podrucje Surcin, Dobanovci, Simanovci..
 
Svaka čast na odličnoj recenziji. Meni si mnogo pomogao, a vjerujem i mnogim drugima.
Bio sam sa malom sa Stupa i ako su Crnka i Sofija kao ona, onda su njih dvije sljedeće u mom planu i programu. Osim toga, obe su korektne u privatnoj prepisci i mislim da ćemo uskoro dogovoriti neko druženje...
Sofija moze biti samo bolja od najbolje, mala je vrh , vitka , mlada , napucene usne, top model, daje oral zadovoljavajući, teže je malo doci do nje u zadnje vrijeme.
 
Hallo zusammen, ich bin neu hier und suche etwas in der Umgebung von Vitez / Zenica. Ich würde es begrüßen, wenn jemand Kontakt hätte. Alter und Aussehen sind nicht wichtig. ;)
Hallo Tedesco 87, Sie suchen Nutten am falschen Ort im falschen Land. Sparen Sie besser Ihr Geld und verwenden Sie es, wenn Sie in Ihr Heimatland zurückkehren, denn es gibt einen viel besseren Markt für besseres Geld, hier ist es Geldverschwendung , Grüße🤣🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh