BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne znam ja sam bio kod jedne rekla mi posalji xbon pola pola na ruke ja dao cura dala adresu ja dosao uslikao xbon dosla dole otvorila mi vrata i to je to rekla mi za drugaricu da radi i ona isto sve preporuke
jer sam imao dosta puta preko xbon da me izrade i ostalo ali cura daje adresu odmah pa tek onda saljes tako sam ja zavisi sve do dogovora
 
Imaju 2 cure iz sarajeva rade sex obe cure rade perfektno i sve preporuke ko bude isao za sarajevo.
0644495301 ili 0644495301
I registrirao si se samo da nam to kažeš?
Još si javno napisao broj i da traže pola xbon, sigurno si se zavalio na kvalifikacijama za ligu prvaka, reci pošteno je li te oborio Galatasaray kao i mene?
Onda ti je palo na pamet idem kupiti karticu, registrirat se na forum i u startu napisao da traže pola xbon, jer nek se trojica zajebu i pošalju xbon, u nadi da će nešto pojebat imat ćeš novca da i večeras odigraš kladionicu.
Sve u svemu nije loš pokušaj, ali već provaljena fora, ps igraj Beškiktaša danas dvicu.
Lp
 
I registrirao si se samo da nam to kažeš?
Još si javno napisao broj i da traže pola xbon, sigurno si se zavalio na kvalifikacijama za ligu prvaka, reci pošteno je li te oborio Galatasaray kao i mene?
Onda ti je palo na pamet idem kupiti karticu, registrirat se na forum i u startu napisao da traže pola xbon, jer nek se trojica zajebu i pošalju xbon, u nadi da će nešto pojebat imat ćeš novca da i večeras odigraš kladionicu.
Sve u svemu nije loš pokušaj, ali već provaljena fora, ps igraj Beškiktaša danas dvicu.
Lp
Pokušaj dobar za amatere...nažalost takvih ima puno. Sama pomisao na X bon, ko danas popisi tu foru, ne treba ga zaliti. Bolje da krepa kad je glup...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh