BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Moje iskustvo aa Sarajevo, onako.
Ova neka maltretiranja za xBonovima su pizdarije. Al hajde, kratki review do sada:
Marina - Sjajna, uradi te solidno. Ako ti bas treba da ne razmisljas mnogo i da orgazam bude solidan, preporuka.
Sonja - Nije lose. Zna naci bolnu tacku i ok masira, mozda je u dogovoru malo ters, ali je ovako sasvim ok. Odradi i ejekulaciju solidno, ima dobru tehniku da te bas brzo zavrsi.
Tamara - mozda nije prijatna za oko, ali mislim da kod nje dobijes bas tantricki pristup masiranja falusa. Zna tehniku, intenzitet, gdje, sta kako -> orgazam bude bas jeben.
Bila je jedna riba na Grbavici, davno nekad, solidna, masaza je onako ali i ona zna tehniku kako da te brzo dovuce do vrhunca.
Na stranu snosaj, nekad ti treba masaza i da ti isprazni neko jaja. bez previse pametovanja. Mislim da jos nema kod nas neko ko tome pristupa tantricki, da te posalje u sedmo nebo prije, za vrijeme i nakon orgazma. I da te ostavi barem 10 min nakon toga da se sakupis kako treba. :)

Sto se tice samog snosaja, nisam nesto fan otvorenog placanja. Draze mi je izaci vani, sjebati koju stoju i nadati se lutriji 50-50 da ce biti sta. 😂
Jeko Tamara 😂
 
Ma udri cijenu 500..600 km bgm
Kakva njemacka babe za 50 eura a top ribe po 300 400 eura
Bio sam u Svici do prije 10ak dana i znam bezveze ribe i po 20 30 eura ali dobre ribe 300 pa prema gore
Al jbg nema moje Ane nigdje za nju spreman bubrege prodati hahaha🖤🖤
Izvini molim te ja zivim u DE udjes na stranicu Ladies.de i biras po gradovima ja licno u svom Gradu imam oko 15 ak Puff-ova + privatno sto rade 90% top ribe i znaju posao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh