BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa majmune jedan javlja se da ti kaže da si idiot koji jebe sve što ima tri rupe i dva zuba, još za 20km. Jebo majku imate li ikakvih kriterijuma, još kaže lagan dogovor, pa kako neće biti lagan kad je niko ne bi bi pogledao na ulici, a ti joj plaćaš 20km. Idi čovječe u PM i ne piši ovdje molim te više
Popusi mi kurac zajedno sa njom🥰
 
Pa koja ti je bila namjera kad si joj se javio za druženje a onda odveo na piće ?
Nisi je slučajno sreo u gradu vraćajući se kući iz kladionice bez marke u džepu ?
Bolan, pozvao je nedjeljom na misu, rekla da hoće, a nedjeljom inace nista u Mostaru ne radi, završila misa, ona kaže ajmo sad na piće, kažem nisam ponio novac, kaže ja plaćam nema veze.
 
Pa ja sam jedan od Banjalučana koji se cjenkao, pristala si na ponudu koja nije ni mala. Meni opet sasvim OK za ono što mi je ponuđeno (ništa loše u namjeri da se uskladimo oko keša za realnu uslugu koju dobijemo). @lorente89 i u BL ima naravno konkurenciju. U krugu od 500m gdje je imala stan cure rade za 20, 30 do 50 KM, Al' šta da se radi tržište je slobodno...
Pa koja cijena
Generalno je losa ponuda masaza u Sarajevu.
Ali ovo sto ima ,sve sam obisao.
Kod Marine mi je bilo najbolje.Fakat zna sta radi
Od pristupa,komunikacije ,higijene,.
Erotsku masazu radi jako dobro.
Šta spada u tu erotsku masažu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh