BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

200 eura je veliko u BIH i jako teško za zaraditi.
Prosjecna plata u BiH je 1300 KM.

1300 km podijeljeno sa 22 (broj radnih dana u aprilu) = 59 km po danu, odnosno 7.38 KM po satu (ako je radni dan 8 sati).

Da bi neko sa gore pomenutim prosjecnim primanjem platio 200 eura (400 KM/BAM) treba da radi 54.2 sata.

Eto, bilo mi je malo dosadno pa sam se pozabavio statistikom.
 
Prosjecna plata u BiH je 1300 KM.

1300 km podijeljeno sa 22 (broj radnih dana u aprilu) = 59 km po danu, odnosno 7.38 KM po satu (ako je radni dan 8 sati).

Da bi neko sa gore pomenutim prosjecnim primanjem platio 200 eura (400 KM/BAM) treba da radi 54.2 sata.

Eto, bilo mi je malo dosadno pa sam se pozabavio statistikom.
Uh sunce ti sta sam radnih sati ostavio kod samo jedne. Trebalo bi mi minimum tri cetiri godine rada da novce nadoknadim haha. A volim je i ne kajem se zna ona haha 😎🖤🖤
 
Nije stvar ukusa već krajnjeg bezobrazluka i iskorištavanja situacije.
Jadnici željni pičke bi jebali kamen kad im sperma udari u glavu, zato su nam i cijene ovakve. 200 eura je veliko u BIH i jako teško za zaraditi. Za te pare uvijek tražite vrhunski smještaj, higijenu i djevojku naravno. Cijenite sebe i svoj teško zarađeni novac.
Ove što im smeta riječ SAHAT nabijem na kurac.
Meni ne smeta ni sat ni časovnik i poštujem svakog ko poštuje mene.
Zato se ja prijatelju držim one bolje izdrkat i sačuvat 150-200€, nego dati na nekog akrapa tolike pare zbog 5 minuta zadovoljstva, ne vrijedi, služite se malo gornjom glavom, ne samo donjom😉
 
Moj prvi put kod gospođe koja se oglašava kao Dr.Marina.
Otišao sam kod nje na preporuku jednog druga pa ću ukratko napisati recenziju iz svog ugla.

Nalazi se na Stupu u onim zgrdama, kod porušenog doma penzionera. Žena ne radi sex, nego nego neke erotske masaže dominacije itd. Dogovor je je pao vrlo lahko u roku par minuta poziva smo se dogovorili.
Pošto sam došao tu na prepkruku otprilike sam znao šta me tu čeka i šta želim. Uzeo sam tu neku Tai madažu gdje vi svoj polni organ stavljate među njene sise, i foot job gdje ona svojim stopalima drka vaš kurac, dovede vas blizu svršavanja, pa malo uspori i onda nastavi i sve tako do happy enda koji se dešava upravo na njena stopala. Prije toga vas masira po leđima i cijelo vrijeme vodite neki lagan razgovor. Žena plava oko nekih 45-47 godina, mnogo ljubazna, komunikativna i uredna, higijena je na zavidnom nivou. Mene je dočekala sa šapkom na glavi u majici na kojoj piše POLICE sa nekim činom, u nekim crnim stockings čarapama i visokim štiklama.
Ja sam prije akcije zapalio jedan blunt white widow, bio sam malo high i baš sam uživao 😂


Preporuke za gospođu otići i probati bar jednom 😁🙂
Samo sam jos čekao da pročitam i da drži Zeda u podrumu koji te na kraju naguzi.😆
Ko je gledao film pulp fiction zna o čemu pišem.😆
 
Bio kod brazilke Gringe sa EGE u Mostaru.
Guza,grudi,lice top,traži 150€ pola sata al spusti na 100 obeća without condom a kad dođeš neće,statična pokreti nula bodova,očekuje da svršiš za 5 min samo ponavlja i am not machine🤣.
Sama je u apartmanu,nema mudonje🤣
Izgled 9/10
Seks i pušenje 3/10
 
Bio kod brazilke Gringe sa EGE u Mostaru.
Guza,grudi,lice top,traži 150€ pola sata al spusti na 100 obeća without condom a kad dođeš neće,statična pokreti nula bodova,očekuje da svršiš za 5 min samo ponavlja i am not machine🤣.
Sama je u apartmanu,nema mudonje🤣
Izgled 9/10
Seks i pušenje 3/10
Cekaj onda ako je ona u Mostaru, koja je onda Gringa u Tuzli🤨
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh